Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 30 arası

Azerbaycanda Eğitim, Azerbaycanda üniversite okumak

Junior Member
    bende bır arkadasımdan duydum azerbaycanki üniversiteyi bırazda fıyatı uygunmus sanırım amacım gidip sadece egıtım almak ucuz ulkede dıye abuk subuk ıslerle ugrasmak ıstemıyorum egıtımımı alıp ulkeme gerı donmek projeler ustunce calısmak ıstıyorum bana unıversıte gırıs konusunda yardımcı olursanız cok sevınırım hangı unıversıteye nasıl gırebılırım oss puanı gereklı gereklı ıse ne kadar gereklı....

Junior Member

azerbaycan tıp üniversitesi

selam arkadaşlar benim bi konuda yardıma ihtiyacım var.eşim azeri vatandaşı ve 3 yıl önce baküde tanıştık ve evlendik,3 yıldır istanbuldayız vs. vs. sorum şu eşim 1998 yılında bakü tıp üniversitesine başlıyor pediatry bölümüne ve 2001 yılında bırakıyor.3 yıl okumuş oluyor ama 3. sınıftan 1 dersin sınavına girmiyor ama derslerine iştirak ediyor.şimdi 2008 yılında tekrar üniversiteye devam etmek istiyor.ama 4. sınıftan başlayacak ve 3. sınıftan kalan o dersinin sınavını 4. sınıftayken verecek.türkiyede bu şekilde oluyor , bizim durumumuzun nasıl olacağı hakkında bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen...

Junior Member
    Bi süredir benimde ilgimi cezbetti Azerbaycan Hele hayırlısıyla marmara univertsitesinden bu sene mezun olayım Sonrasınıda Allah ne nasip edecek belli olmaz

Junior Member
    Alıntı denizz Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar benim için YÖK'ün denkliği olmasa da olur.
    daha sonra yök denklik sınavına girerek kazanabilirim.
    ben ne olursa olsun orada okumak istiyorum.
    okuyan arkadaşlar var bana aylık 400 dolar harcarsın dediler maalesef buna gücümüz yetmeyeceğinden gelemedim.
    iç mimarlık okuyacağım orada.bu bölümü istemiyorum aslında eczacılık veya bilgisayarm mühendisliği istiyorum.
    ama bu bölümden başka seçenek sunmadılar bana.
    diğer bölümlerin denklikleri yok zaten eczacılık..v.s.
    benim için denklik inanın önemli değil
    ne kadara gelirim?
    aylık ne kadar masrafım olur?
    bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

msn & mail:

[email protected]

telefon:

+9 0543 826 83 46

yardımlarınızı bekliyorum...

biraz geç bir cevap olsu fakat aylık 400 doları bulur

Junior Member
    Arkadaşlar Merhaba

bende tıp eğitimi almak istiyorum.İstanbuldayım denklik önemli değil zaten denklik sınavı kalkmış sanırım.
    ne yapmam lazım? nasıl kayıt olacağım?ağustos eylül gibi mi gitmem gerek?
    aylık ortalama 400 demişsiniz maliyeti üniversite fiyatları ne kadar?
    herhangi bir danışmanlık firmanız var mı eğitim için?

Junior Member
    Alıntı uzzu Nickli Üyeden Alıntı
    selam arakadaslar bean gecen yıl azerbaycana uni icin gittim Azerbaycan devlet iqdisat üniversitesine ve bu yıl bıraktım geldim geldim eger aklınızdaki sorulara cevap arıyorsanız elimden geldigince cevap vermeye calısırımm

msn'm: [email protected]
    neden bırattınız eğitiminizi acaba çok merak ettim. ben de bu sene azerbaycan'a gitmek istiyorum ve birinin bana akıl vermesi gerekiyor. bana lütfen yardım edin. [email protected]

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Junior Member
    Selam arkdaşlar benim yardıma ihtiyacım var bu konuda yardım almak istiyorum

Azerbaycanda üniversite okumak istiyorum puanım yetiyor yalnız ben burada okuduktan sonra Türkiyede iş imkanım kısıtlı mı.Burada egitim nasıl egitimi iyimi bana azerbaycanı tavsiye eden var mı arkdaşlar

Yardım etmek isteyen eklesin çok acil yardıma ihtiyacım var
    özelden ulaşn

Senior Member
    Yer
    Türkiye / İstanbul

Re: Selam

Alıntı sgk23 Nickli Üyeden Alıntı
    Selam arkadaşım.Ben Türkiyede İstanbulda okumaktayım.Ben Geçen yıl Azerbaycan'a gelecektim ama araştırdım ve Azerbaycanda okuyan kişilerin yaptığı bir site var orada araştırdım Türkler pek sevilmiyomuş Azerbaycanda ve Rüşvet olayı çokmuş Azerbaycanda. Beni bu kouda aydınlatırsanız sevinirim Daha detyalı biligi yanii....
    Böyle birşey varsa çok üzücü,ben inanmıyorum ama,inşaallah yanılmam,Türkün Türkü sevmeme gibi bir lüksü olamaz,Kimimizin adız Azer,kimimizin Türkmen,kimimizin Özbek,kimi Kırgız,Kimi Kazak,Kimi Uygur ve diğerleri,bu nasıl bir saçmalıkdır ya,Atalarımızın kemikleri sızlar,Türkün Türkden başka dostu mu var da biz birbirimize düşmanlık yapalım,bunların konuşulması bile içler acısı.herkes kendine gelsin efendiler.

Junior Member

hazal

slm ben hazal ea ögrencisiyim azerbaycanda rehberlik ve psikolojik danısmanlık bölümünü okumak istiyorum 2007-2008 taban punanını bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen...

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer imleri