Sonuçlar: İlk baxışda məhəbbətə inanırsınızmı?

Katılımcı sayısı
53. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Bəli inanıram.

37 69.81%
  • Yox inanmıram. Elə şey mümkün deyil.

16 30.19%
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
52 sonuçtan 1 ile 10 arası

İlk baxışda məhəbbət

Senior Member Aygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlk baxışda məhəbbət

Görəsiniz ilk baxışda aşiq olmaq necə şeydi? Heç belə bir hissi yaşan var? Onda yazın biz də öyrənək görək necə olur?
    Ürək gup gup vurmaya başlayar yəqin ki Mənə hələ olmayıb. Olan kimi yazacam SÖZ.

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    onu ilk gördüğünde gözlerinin içine baka kalırsın
    o an hiç gitmesin diye içinden yalvarırsın
    yüreğin hızlı hızlı atar
    acaba birdaha görebilirmiyim diye kara kara düşünürsün
    bir görüşde aşk böyle işde
    AMA ONU YANLIZCA YAŞAYAN ANLAR
    YÜREQ GÖZLERİNİ AÇIK TUT SENDE YAŞARSIN
    BELLİKİ HENÜZ YAŞAMAMIŞ BİR İNSANSIN
    BİDE;
    BU ÇOK ÖNEMLİ
    KARŞINDAKİNE Bİ FIRSAT VER
    KİMBİLİR BELKİ SENDE
    KATILIRSIN ARAMIZA....SEVGİYLE KAL...

Azeri.net Sevdalısı
    ben hiç ilk görüşte aşk yaşamadıgım için bilmiyorum nasıl 1 duygudur..ben aşk'a da farklı bakıyorum aslında ..ama yaşayanlara ne mutlu inşallah bizde yaşarız bir gün

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.

Moderator
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    ben hiç ilk görüşte aşk yaşamadıgım için bilmiyorum nasıl 1 duygudur..ben aşk'a da farklı bakıyorum aslında ..ama yaşayanlara ne mutlu inşallah bizde yaşarız bir gün

insallh yasayarsan mystrey, ancaq sene gozel sevgi arzu edirem, seni uzen nakam sevgi deyil

Moderator

Re: İlk baxışda məhəbbət

Alıntı Aygun Nickli Üyeden Alıntı
    Görəsiniz ilk baxışda aşiq olmaq necə şeydi? Heç belə bir hissi yaşan var? Onda yazın biz də öyrənək görək necə olur?
    Ürək gup gup vurmaya başlayar yəqin ki Mənə hələ olmayıb. Olan kimi yazacam SÖZ.
    men ilk baxisda yox 100 defe baxandan sonra gotur qoy edenden sonra vurulmusam

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Onu ilk gördüğümde çevremdeki herşeyi durdu... Herşeyin merkezi o oldu... resmen görür görmez aşık oldum... o kadar emindim ki onun hayatım için doğru insan olduğundan, gözümü kırpmadan hemen evlendim... Ne hissettim hatırlayamıyorum, ama bildiğim tek şey şuydu: bu, hayatımın kadını!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    İlk bakışta aşk; gözler akarsa yüreğine inceden inceden, ellerin titrerse heyecandan neden olmasın ilk bakışta aşk?

Amma velakin bizden geçti artık aşk, bir sahil kıyısında gözlerimiz gemi bekler oldu bir aşk misali...
    Biz Barış İstiyoruz Dediğimiz Zaman, Tam Bağımsızlık İstediğimizi Herkesin Anlaması Gerekir

msn: [email protected]

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Re: İlk baxışda məhəbbət

Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    men ilk baxisda yox 100 defe baxandan sonra gotur qoy edenden sonra vurulmusam
    Səni sevən oğlan dəli olub ki onda Neçə gündə qərar verdin. Yoxsa neçə il deməliyəm
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Moderator
    men inanmıram.

Bir görüşte ancak hoşlanırım birinden ama aşık olmam için çok iyi tanımam lazım onu.
    [
    Ya da
    [

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Yer imleri