Sonuçlar: İlk baxışda məhəbbətə inanırsınızmı?

Katılımcı sayısı
53. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Bəli inanıram.

37 69.81%
  • Yox inanmıram. Elə şey mümkün deyil.

16 30.19%
Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
52 sonuçtan 21 ile 30 arası

İlk baxışda məhəbbət

Junior Member
    ya arkadaslar ozur dileyerek bisey sormak istiyorum pek konuyla alakası yok ama ben azeri bi sarki ariyorum ask treni isminde varmi bildiginiz boyle bi sarki nereden indirebilirim acaba yardim ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler ...... bu arada ben turkiyeden baglaniyorum

Moderator
    Alıntı tuna_25 Nickli Üyeden Alıntı
    ya arkadaslar ozur dileyerek bisey sormak istiyorum pek konuyla alakası yok ama ben azeri bi sarki ariyorum ask treni isminde varmi bildiginiz boyle bi sarki nereden indirebilirim acaba yardim ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler ...... bu arada ben turkiyeden baglaniyorum
    özel mesajlarınıza baxın yolladım şarkını

Junior Member
    Yer
    GAZİANTEP
    SELAM ARKADAŞLAR Aşk nedir aşk öyle bir durgudurki anlatılamaz yalınızca hsedilir öyle bir duygudurki o kişinin suerekli yanında olmak istersiniz surekli o kişinin sesini duymak istersiniz yani onunla bir butunsunuz o olmayınca kendinizi bir boşlukta bulur ne yaptıgınızı bile bilmezsiniz yemek yerken yolda yururken iş yaparken bile hep onun yanınızda olmasını istersiniz

Moderator
    Alıntı KARSA Nickli Üyeden Alıntı
    SELAM ARKADAŞLAR Aşk nedir aşk öyle bir durgudurki anlatılamaz yalınızca hsedilir öyle bir duygudurki o kişinin suerekli yanında olmak istersiniz surekli o kişinin sesini duymak istersiniz yani onunla bir butunsunuz o olmayınca kendinizi bir boşlukta bulur ne yaptıgınızı bile bilmezsiniz yemek yerken yolda yururken iş yaparken bile hep onun yanınızda olmasını istersiniz
    Men aşıq olamirem
    Çox yaxşı demişsen bak ne güne saldın meni
    [
    Ya da
    [

Junior Member
    tesekkurler fidan cok makbule gecti inan bu arada msn adresim [email protected] herhangi bi konuda yardima ihtiyaci olan bana sorabilir elimden geldigince yardimci olmaya calisirim teskkurler tekrar

Junior Member
    Yer
    TARSUS

ilk bakısta muhabbet

men inanmıram.

Bir görüşte ancak hoşlanırım birinden ama aşık olmam için çok iyi tanımam lazım onu.

Junior Member
    Yer
    TARSUS
    Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı KARSA Nickli Üyeden Alıntı
    Men aşıq olamirem
    Çox yaxşı demişsen bak ne güne saldın meni

Junior Member

Ilk baxishdan mehebbet

Junior Member
    Yer
    Erzurum/TURKEY
    Beli ne demektir? Kısa cümleleri anlıyorum ama uzun cümleleri anlamlandıramıyorum, peki siz türkçeyi iyi biliyor musunuz?

Moderator
    Alıntı boraturkey Nickli Üyeden Alıntı
    Beli ne demektir? Kısa cümleleri anlıyorum ama uzun cümleleri anlamlandıramıyorum, peki siz türkçeyi iyi biliyor musunuz?
    anlamadığınız cümleleri bizden soruşa bilersiniz

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer imleri