Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Qızlarla tanışlıq üsulları :)

Member

Qızlarla tanışlıq üsulları :)

Qızlarla Tanışlıq Üsulları

Gözel, olarmı sizin adınızın ne olduğunu tapım?

- Gözel, tapın görek, Leonardo Da Vinchi kimdir - bestekardır, ressamdır, yoxsa şairdir? Düz tapdınız. Onun teze şekillerine baxmaq isteyirsiniz?

- Gözel, siz menim heyat yoldaşımı görmemisiniz?

- Gözel, siz mene deye bilersiz, men öz qazancımı neye serf edim ?

eger siz her hansı bir qızla sernişin neqliyyatında tanış olmaq isteyirsinizse, ele ise… ele edin ki, qız sizi ister istemez itelesin. Bundan sonra soruşa bilersiniz:
    - Gözel, gördüyünüz bu hereketinizden sonra men siz haqda ne fikre düşüm?

Oğlan: - Gözel, siz meni vura bilersiniz?
    Qız: - Heri !
    Oğlan: - Mende sizi eynile!
    (eger sualınıza cavab olaraq yox dese onda siz cavabında deyin - Men ise sizi - Heri!!!)

Bağışlayın, olar sizi bir deq narahat etmek? Men bilmeden mene lazım olmayan bu avtobusa minmişem, indi ise men bilmirem nece geri qayıdım.

Bağışlayın, eger men 1-ci vaqona minsem men Bakıya çatacam? Axırıncı vaqona minsem nece? Sizinle birge otursam nece?

Qız: - Siz düşürsüz?
    Oğlan: - Doğrudan da siz meni bu avobusda tek qoyacaqsız?

Oğlan: - eger siz devet edirsinizse düşe bilerem

Oğlan: - Ne sebebe bu sizi maraqlandırır?

Oğlan: - Gözel, gelin men size yerimi verim, siz ise evezinde mene telefonunuzu
    Qız: - Xeyir
    Oğlan: - Ele ise telefonunuza diqqet edin

Oğlan: - Gözel, siz bilirsinizmi ki, bu gün böyük bayramdır ve eynile de yubileydir!
    Qız: - ???
    Oğlan: - Bayram ona göredir ki, mene sizinle eyni avtobusda getmek xoşdur, yubileyde ona göredir ki, men artıq sizinle 10-cu defedir ki bu avtobusda gedirem. Belke bu günü qeyd ederek sizinle gezintiye çıxaq… ?

- Gözel gelin sizinle 100$ merc edek ki, men sizi indi menimle bir yerde gecelemeye devet edecem, siz ise imtina edeceksiz ?

- Gözel, meni xahiş edirem bağışlayın… bağışlaya bilsez bağışlayın

Oğlan: - Gözel, siz skripkada musiqi ifa etmeyi bacarırsiz?
    Qız: - Xeyir
    Oğlan: - Mende eynile bacarmıram.Gördüyünüz kimi bizim oxşar cehetlerimiz çoxdur

- Sizin bu güne qeder ayaqlarınız altında genc insanlar sürünmeyib?

- Bağışlayın bir deq, makaron almışam ama nece bişireceyimi bilmirem.Bunu mene öyredersiz?

- Ay qız ay qız, olar men sizinle bir yerde bir qeder gezim? Bir çoxları mene ilişir senedlerimi teqdim etmemi isteyir.

- Qızlar, siz burda menim antenasız Nokia telefonumu görmemisiniz? Yene bexdim getirmir, dünen maşınımın açarlarını bu gün telefonumu…

- Bağışlayın sizin ananıza küreken lazım deyil?

- Lüğete baxarken “gözel” sözünün sinonimini gördüm - sizin adınızda orada idi…

- Bağışlayın, men öz telefonumun nömresini unutmuşam. Siz öz nömrenizi borc vere bilersiniz?

- Gözel sizin fikrinizce, cavan bir genc küçede gözel bir qızla tanış olmaq üçün ne demelidir ki, qız oğlana imtina etmesin ?

- Gözel, siz mene deye bilersiniz, men sizin üreyinize nece yol tapa bilerem ?

Siz yazın görek daha neler var

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Çapkınlık ipuçları

* İlk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

* Affedersiniz! Biz küçükken farklı okullarda okumamış mıydık?

* Sırtına dokunup: Aman allahım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım!

* Çikolatadan bebeklerimiz bir düğün pastasının üstünde sence de güzel görünür mü ?

* Saati sorun.
    9'u 5 mi geçiyor? Bugün pazartesi 28 mart 9.05.. Sizinle tanıştığımın günü ve zamanı aklımda tutmam gerekli de!

* Oturdunuz, konuştunuz ve kalktı gidiyor..
    Erkek: Birşey unutmadın mı?
    Kız: Neyi?
    Erkek: Beni.!

* Bu şehirde yabancıyım . Bana evinin yolunu tarif edebilir misin?

* Baban uzaylı mıydı? Senin gibi birşey dünyada yok çünkü!

* Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

* Merhaba! Bay Watch'un son bölümünde harika oynadın, bir imza alabilir miyim?

* Erkek "Sesi sen de duydun mu?"
    Kız: Ne sesi? Ben birşey duymadım!
    Erkek: Kalbim kırıldı

* Erkek: Baban hırsız mıydı?
    Kız: Hayır ! Ne Alaka?!?
    Erkek: Gözlerinin yerine konulan elmasları kim, nereden çaldı o zaman?

* Erkek: Bana yolu tarif edebilir misiniz?
    Kız: Ne yolu? Nereye?
    Erkek: Kalbine

* Erkek: Beni bir cimcikler misin?
    Kız: Neden?
    Erkek: Bu güzellik gerçek olamaz! Rüya görüyorum sanırım

* Annenle baban zamanında karşılaşmasaydı, yeryüzündeki en mutsuz insan ben olurdum!

* Siz Aktüelin kapağındaki kız değil misiniz?

* Umarım suni solunumdan anlıyorsundur.. Soluğum kesildi seni görünce!

Sizce bunlar işe yarar mı? Deneyen bi arkadaşımız var mı?

Son olarak bi kızı tavlamak için ne yapmak gerekir? Özellikle bu sorunun cevabını bayan arkadaşlarımızdan bekliyorum

bunlarda işe yarayabiler

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Çiçekleri unutmayın... Bazen konuşmaktansa, sadece çiçek yeterli olabiliyor...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    mirze bunlar eskidi artık kimse yemiyo başka yollar bulmak lazım ama

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Alıntı fatsali529 Nickli Üyeden Alıntı
    yok tamamen bitmedi hala yiyeyn var denedim sende dene ama bi kıza bi tane yapacaksın ve zamanı iyi ayarlayacaksın..

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı fatsali529 Nickli Üyeden Alıntı
    yok tamamen bitmedi hala yiyeyn var denedim sende dene ama bi kıza bi tane yapacaksın ve zamanı iyi ayarlayacaksın..
    taktikler ve işleyişleri bana kalsa kişiye göre değişir..benim şahsi kannatim..benim için dinlemesini bilen 1 insan olsun yeterlidir..dinleyen insan aynı zamanda anlayabilendirde..numaradandan dinliyor görünüyorsada benimde onu anlama taktiklerim var tabi buda benim sırrım

Member
    qardaş bunlar ancak filmlerde tapılır
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    profosyonel bir çapkın olarak size bir ipucuda menden.
    kızın yanına sokulun ilk önce gözlerinin içine bakın ama devamlı bakın , gözünüzü gözlerinden hiç ayırmayınsonra siz birden elektrik çarpmış gibi yere düşün, kız size ne oldu diye sorunca sana vuruldum deyin gerisine allah kerimdir. NASILIM AMA...........
    SONRA DİKKAT EDİN GELMEYEDEBİLİR OZAMAN NEYAPACAKSIN BİLİYORMUSUN GEDİP ELLERİNİ TUTACAN GURBAN OLUM SEN BİLİRSEN MENNEN BİR İKİ DAKKA GONUŞ ARKADAŞLAR BURAYA BAXIR DE.ODA ALLAH BELANI VERSİN ABİM BİZİ GÖRECEK GEL BUTARAFTA KONUŞALIM DİYECEK BÖYLECE KIZI TAVLAMIŞ OLACAAAN..AHAN İŞDE BUKADAR BASİT ARKADAŞLAR BÜYÜTMEYE GEREK YOX .....SEVGİLERİMLE.

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

:)

Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    kızın yanına sokulun ilk önce gözlerinin içine bakın ama devamlı bakın , gözünüzü gözlerinden hiç ayırmayınsonra siz birden elektrik çarpmış gibi yere düşün, kız size ne oldu diye sorunca sana vuruldum deyin gerisine allah kerimdir. NASILIM AMA...........
    SONRA DİKKAT EDİN GELMEYEDEBİLİR OZAMAN NEYAPACAKSIN BİLİYORMUSUN GEDİP ELLERİNİ TUTACAN GURBAN OLUM SEN BİLİRSEN MENNEN BİR İKİ DAKKA GONUŞ ARKADAŞLAR BURAYA BAXIR DE.ODA ALLAH BELANI VERSİN ABİM BİZİ GÖRECEK GEL BUTARAFTA KONUŞALIM DİYECEK BÖYLECE KIZI TAVLAMIŞ OLACAAAN..AHAN İŞDE BUKADAR BASİT ARKADAŞLAR BÜYÜTMEYE GEREK YOX .....SEVGİLERİMLE.
    Qardaş deyek ki düşdük. O da heçsoruşmadı Elinden tutanda başımıza çantasıynan sert birşekilde vurdu. Yada SAPIK VAAAAAAAAR deye qışqırsa eger neylerik sonra. Birazda ondan bahsert başından geçmiştir senin Çapkın olmak asan deyildir.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.

Re: :)

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    Qardaş deyek ki düşdük. O da heçsoruşmadı Elinden tutanda başımıza çantasıynan sert birşekilde vurdu. Yada SAPIK VAAAAAAAAR deye qışqırsa eger neylerik sonra. Birazda ondan bahsert başından geçmiştir senin Çapkın olmak asan deyildir.
    azerbeycanlı gardaş men indiyene gadar heç çanta yemedim başıma heçkeside sapık var imdat diye bağırtmadım özüme. niye diye soracan indi,dur değim,birkere qonuşacaxın qız birez gözel olmalıdı çirkinin derdi heç çekilmir gözel qız adama vurmazda bağırmazda en fazla defol get diyer sende gedersen ama peşini bıraxarsansa olmaz heç peşini bırakmıyacan ona gara sakkız olup yapışacan sonunda sennen pıxacak tamam demek mecburiyetinde galacax.gene yox olmaz diyerse sende sükütce başkasını bulacan...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri