Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Qızlarla tanışlıq üsulları :)

Azeri.net Sevdalısı

Re: :)

Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    profosyonel bir çapkın olarak size bir ipucuda menden.
    kızın yanına sokulun ilk önce gözlerinin içine bakın ama devamlı bakın , gözünüzü gözlerinden hiç ayırmayınsonra siz birden elektrik çarpmış gibi yere düşün, kız size ne oldu diye sorunca sana vuruldum deyin gerisine allah kerimdir. NASILIM AMA...........
    SONRA DİKKAT EDİN GELMEYEDEBİLİR OZAMAN NEYAPACAKSIN BİLİYORMUSUN GEDİP ELLERİNİ TUTACAN GURBAN OLUM SEN BİLİRSEN MENNEN BİR İKİ DAKKA GONUŞ ARKADAŞLAR BURAYA BAXIR DE.ODA ALLAH BELANI VERSİN ABİM BİZİ GÖRECEK GEL BUTARAFTA KONUŞALIM DİYECEK BÖYLECE KIZI TAVLAMIŞ OLACAAAN..AHAN İŞDE BUKADAR BASİT ARKADAŞLAR BÜYÜTMEYE GEREK YOX .....SEVGİLERİMLE.
    Qardaş deyek ki düşdük. O da heçsoruşmadı Elinden tutanda başımıza çantasıynan sert birşekilde vurdu. Yada SAPIK VAAAAAAAAR deye qışqırsa eger neylerik sonra. Birazda ondan bahsert başından geçmiştir senin Çapkın olmak asan deyildir.
    azerbeycanlı gardaş men indiyene gadar heç çanta yemedim başıma heçkeside sapık var imdat diye bağırtmadım özüme. niye diye soracan indi,dur değim,birkere qonuşacaxın qız birez gözel olmalıdı çirkinin derdi heç çekilmir gözel qız adama vurmazda bağırmazda en fazla defol get diyer sende gedersen ama peşini bıraxarsansa olmaz heç peşini bırakmıyacan ona gara sakkız olup yapışacan sonunda sennen pıxacak tamam demek mecburiyetinde galacax.gene yox olmaz diyerse sende sükütce başkasını bulacan...

buyöntemlerle kız tavlanırmı allahım ya yerlere yattım gülmeten alemsiniz siz

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı fatsali529 Nickli Üyeden Alıntı
    mirze bunlar eskidi artık kimse yemiyo başka yollar bulmak lazım ama
    yok tamamen bitmedi hala yiyeyn var denedim sende dene ama bi kıza bi tane yapacaksın ve zamanı iyi ayarlayacaksın..
    taktikler ve işleyişleri bana kalsa kişiye göre değişir..benim şahsi kannatim..benim için dinlemesini bilen 1 insan olsun yeterlidir..dinleyen insan aynı zamanda anlayabilendirde..numaradandan dinliyor görünüyorsada benimde onu anlama taktiklerim var tabi buda benim sırrım
    ya bana böyle bi kız denk gelmiyo bana hep uyanıklar denk geliyo yanlış yerlerdemi dolaşıyorum acaba mystrey şu taktiklerden bana da ver allah rızası için yoksa evde kalcaz düşünüyorumda bende mi bisorun var yoksa zamandamı bu arada fatsali 529 benim kardeşim
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Mene de gülmeli geldi... Sanki hind kinosu kimi... Yere yıxılırsan... sonra da 'avara' mahnısını oxuyursan... Qız 'he' derse, 'aca, aca' mahnısı oxuyursan... Pariz iz Baku üçün yaxşı mövzü!!!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    Yer
    sheki istanbul
    salamlar yenede men toletto piyasada. neyse. mence qizlarla tanisliq usulu deye bi sey yoxdu. yeni bunun bi qaydasi yox sadece olaraq o anki pozisyona gore olan bı seydi. yeni o tanisliq usulunu siz tapmirsiniz usul ozu sızı tapir. bele olanda mence butun oglanlar tanis ola biler istediyi qazla. ama yox siz usul isletmeye calissaniz o zaman elvah deyin. cunku heyacan durakta. hehehehe.
    yeni usul sizi tapsin sz usulu deyil neceki siz sevgini tapa bilmezsiz sevgi sizi tapar. bye. men toletto terry samedo
    toletto terry samedo

Member
    çox meraxlı bir yazı ....ama komix
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Junior Member
    Yer
    Türkiye
    evet güzel bir yazı....
    Unnİ

Junior Member
    yok işte öyle kızları tavlamak o kadar kolay değil...hele de artık bu taktiklerinizi öğrendikten sonra.:

Junior Member
    Yer
    Türkiye
    aslında taktiklerde değil uygulayan kişide maharet bence.....[/b]
    Unnİ

Member
    Yer
    Türkiye
    Kızlar istekli olsada kolay kolay evet demezler...

Onları kırmadan,incitmeden,küstürmeden evet dedirtmek kadar zor birşey yoktur.

Bu evet öyle bir evet olmalı ki kız özünden ,serefinden,haysiyetinden taviz vermeden olmalı..

Zaten hemen olur deyendende pek bir şey olamaz..

Biraz emek ve uğraşmak gerek..
    Okullar açıldı artık pek vakit bulamıyorum..
    Ama fırsat buldukça yanınızda olmaya çalışacağım..

Senior Member
    Yer
    istanbul
    Qızlar özünde sevselerde kolay kolay evt diyebilmezler çünkü sevgi ve eşq konusunda çok duygusal olabilier..
    bence onları kazanmak zordur ama takdiklerinizi öğrendikten sora daa da zor olabiler
    DeLinse yer;çökse gök;yansa küL oLsa dört yan
    Yüce diLeğe doğru yine yürürüz yayan
    YıLdırımdan,tipiden,kasırgadan yıLmayan;
    ÖLümLerLe eğLenen tunç yürekLi TüRKLeRiZz

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri