5 sonuçtan 1 ile 5 arası

PC BAYANMI ERKEKMİ ????????

Senior Member
    Yer
    From the hell

PC BAYANMI ERKEKMİ ????????

Amerika'da kadınlar ve erkekler bilgisayarın dişi mi yoksa erkek mi olduğunu tartışıyorlarmış...

Kadınlar bu aletin erkek olduğunu savunmuşlar. "Çünkü" demişler, "bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmış olmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler... Daha da önemlisi, bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz...."

Erkekler tabii tam ters görüşte... "Bilgisayar dişidir" diyorlar, "çünkü onun mantığını yaratıcısından başka hiç kimsenin anlaması mümkün değildir, bu bir. Yaptığınız en küçük hatayı bile derhal hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar bu ikiii... Ve bir bilgisayar aldıktan kısa bir süre sonra fark edersiniz ki, bir o kadar daha parayı ona gereken aksesuarlar için harcamaktasınız, bu da üüüççç...."

WALLA BANA GÖRE BAYAN SİZCE?

Azeri.net Sevdalısı
    bana göre kesinlikle erkek

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    bana göre ne erkek ne de kadın
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Junior Member
    Yer
    İstanbul/Türkiye
    bahoo bu amerikalılar necede gijdi ....makinanında erkeği-dişisi olar?
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    dişi olsa gerek... açıklamalara göre bana öyle geldi... (Bu bilgisayardan neler çektiğimi bir ben bilirim, bir de ofisteki arkadaşlar :evil: )
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Yer imleri