Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

İstanbul Hakkında Sormak İstedikleriniz

Junior Member

İstanbul Hakkında Sormak İstedikleriniz

Sevgili Azeri Kardeşlerimiz,İstanbul Hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.Elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan Baki

Re: İstanbul Hakkında Sormak İstedikleriniz

hasan34 biz Sizleri de,Istanbuluda,cumle Turkiyeni cox sevirik.
    Menim demek istediyim movzudan bir az kenara cixacaq.
    Men burda Bakida bir cox Turkiye Turkleri ile sonbet esnasinda men onlardan bir nece soz sorusdum.
    Dedim ki, "Biz bir birimize bu cure yaxiniq qardas deyib qardash esidirik bes ne ucun Turkiye bir cox meselelerde bizi tenha,tek buraxdi?
    cavabinda onlar mene "Qardash vallahi Turkiyede o kadar bizim nufuz cuzdanimizi dasiyan ermeni var ki,ben bunlari bir zat onlarin uzerine yikiyorum..."
    Menim sene sualim budur Hasan eger bir gun o ermeni kokenli turkler Turkiyede hakimiyyete gelse bes onda Turklerin bize olan munasibeti nece olacaq?Siz bize qardash deyen Turkler bu barede hec dusundunuzmu?Yene de bizi tek,tenha mi buraxacaqsiniz?Onlar sii biz sunnuyuk,onlardan bize ne deyeceksinizmi? Tarix yene de tekrarmi olunacaq?

Junior Member

Alıntı resad444 Nickli Üyeden Alıntı
    hasan34 biz Sizleri de,Istanbuluda,cumle Turkiyeni cox sevirik.
    Menim demek istediyim movzudan bir az kenara cixacaq.
    Men burda Bakida bir cox Turkiye Turkleri ile sonbet esnasinda men onlardan bir nece soz sorusdum.
    Dedim ki, "Biz bir birimize bu cure yaxiniq qardas deyib qardash esidirik bes ne ucun Turkiye bir cox meselelerde bizi tenha,tek buraxdi?
    cavabinda onlar mene "Qardash vallahi Turkiyede o kadar bizim nufuz cuzdanimizi dasiyan ermeni var ki,ben bunlari bir zat onlarin uzerine yikiyorum..."
    Menim sene sualim budur Hasan eger bir gun o ermeni kokenli turkler Turkiyede hakimiyyete gelse bes onda Turklerin bize olan munasibeti nece olacaq?Siz bize qardash deyen Turkler bu barede hec dusundunuzmu?Yene de bizi tek,tenha mi buraxacaqsiniz?Onlar sii biz sunnuyuk,onlardan bize ne deyeceksinizmi? Tarix yene de tekrarmi olunacaq?
    Gardaşım resad444,İnanın siz Azerileri sevmeyen bir tane bile Türkiyeli yoktur.Eğer sizi sevmiyoruz diyen bir Türk varsa bilinki o kişi Türk nufuz cüzdanı taşıyan yabancılardır.Ermenilerin yalanlarını bilirsiniz, yanlış yapar ama yinede doğru yaptığına inandırır dünyayı.Biz Türklerin eksik yanı kendimizi dünya ya anlatamamaktır.Birgün oda olacaktır inşallah.Sizleri hiçbir Türk yalnız bırakmaz.Hep bir ve beraber olacağımız günler yakındır.Tüm kardeş ülke halkına selam olsun.Sizleri seviyoruz.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan Baki

Cox sagol canim qardashim Hasan elbette ki qarsiliqlidir hisslerimiz.
    Amma kas butun Turkiye senin kimi dusune bileydi...
    Istanbulun boyudulmus xeritesini isteyerdim,mumkundurmu?

Member
    Yer
    istanbul

[

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan Baki

Tesekkurler Anyon cox sagol.

Junior Member

Alıntı resad444 Nickli Üyeden Alıntı
    Cox sagol canim qardashim Hasan elbette ki qarsiliqlidir hisslerimiz.
    Amma kas butun Turkiye senin kimi dusune bileydi...
    Istanbulun boyudulmus xeritesini isteyerdim,mumkundurmu?
    bütün Türkiye 72 milyon kişidir.Hepsi düşünmez elbetteki.Biz türk olanlar sizleri çok seviyoruz.senin istediğe anyon kardaş lin vermış.Kendisine teşekkürler ederim.Sana ve tüm azeri kardeşlere selam olsun.

Member
    Yer
    istanbul

Rica ederim.

Junior Member

resad444 selam olsun sana.Bana Bakide bir çay ısmarlamayacakmısın.Mart 21 de Gence de Mart 24 de Baki de olacağım.Aynı gün saat 10.30 uçağı ile Türkiye ye döneceğim.Arkadaşım var ama seninlede bir saatlik olsa tanışmak isterdim.Selamlar.Uygun olmazsan önemli değil,canın sağolsun.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan Baki

Alıntı hasan34 Nickli Üyeden Alıntı
    resad444 selam olsun sana.Bana Bakide bir çay ısmarlamayacakmısın.Mart 21 de Gence de Mart 24 de Baki de olacağım.Aynı gün saat 10.30 uçağı ile Türkiye ye döneceğim.Arkadaşım var ama seninlede bir saatlik olsa tanışmak isterdim.Selamlar.Uygun olmazsan önemli değil,canın sağolsun.
    Sene de salam olsun Hasan.
    Niye de olmasin sene ismarlamayibda kime ismarlayacagim canim qardashim.
    Vaxtini deqiq yaz gorusek...
    Turkiyeye salamlar.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri