Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Sizə bir məktub gəlsə?

Member
    Yer
    Almaniya
    MENIM ISHLERIM VAR ORDAN XOSH XEBER GOZLEYIREM:O RDAN GELSE COX SEVINEREM:
    Men sensizem sensiz konlum acilmaz,men denizem deniz tufansiz olmaz.

Senior Member
    Yer
    From the hell
    bana gelen mektupta şöyle yazmasını isterdim ''TEBRİKLER 1 AY ÜCRETSİZ HAWAİ'DE TATİL BİLETİ KAZANDINIZ'' tatile ihtiyacım var

Junior Member
    Yıllar Önce Çok ama çok sevdiğim bir kız vardı.Uğruna tüm dünyayı karşıma almıştım ve ölümlerden dönmüştüm.Ama zaman geçti , devran döndü o kız öyle bir değişti ki , bu kadar büyük bir sevgiyi yerden yere vurdu.Şimdi ise içimde küçük bir sızısı , buruk bir hatırası var.Onun için Türkiyeden uzaklaştım azerbaycana geldim hatıralarından uzak kalmak için. Herşeye ramen ona da kızmıyorum , kızamıyorum.Sadece iyi olduğunu anlatan bir haber gelsin istiyorum.Dönse koş gel dese gider miyim ? aslaaa. Bir insana bir defa şans veririm ama gene de yürek dayanmıyor haberini almak istiyor işte :-)

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    kim kim diye düşünüyorum ama bulamıyorum galiba kimsenin mektubu sevindirmez beni
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...
    Iseteyerimki bele bir mektup gelsin mene "Siz BMW Markali X5 Model bir avtomabil qazandiniz" tatil zad istemirem men

Junior Member
    Yer
    Türkie/Eskişehir

ne yazılmasını isterdim?

Men mezun olduğum Şerur Türk Litseyinden dostlarımın hansı olursa olsun onlardan gelmesini isterdim ve sabah Eskişehir merkezdeyik bizi qarşılamağa çıx(merdan merdanov ramil mirzeyev orxan esedov elvin ismayılov alim nesirov rehim qocayev memmed ceferoğlu toğrul memiyev ve diyerleri) yazsın isteyerdim...Onları sadece onları özlüyorum...
    Türkiyeden Azerbaycanıma qucaq dolu sevgiler...

Moderator

Re: ne yazılmasını isterdim?

Alıntı kayfu Nickli Üyeden Alıntı
    Men mezun olduğum Şerur Türk Litseyinden dostlarımın hansı olursa olsun onlardan gelmesini isterdim ve sabah Eskişehir merkezdeyik bizi qarşılamağa çıx(merdan merdanov ramil mirzeyev orxan esedov elvin ismayılov alim nesirov rehim qocayev memmed ceferoğlu toğrul memiyev ve diyerleri) yazsın isteyerdim...Onları sadece onları özlüyorum...
    İnşallah kavuşursunuz dostlarınıza
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Danmark
    babamdan gelmesini isterdim..

bana senin yanina geliyorum demesini isterdim

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Alıntı ShulikX Nickli Üyeden Alıntı
    Iseteyerimki bele bir mektup gelsin mene "Siz BMW Markali X5 Model bir avtomabil qazandiniz" tatil zad istemirem men
    Bu cür məktubu kim istəməz ki Mən də bir
    vktub gözləyirəm görək inşallah gələr.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri