Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

TURKUN TURKDEN BASQA DOSTU YOXDUR

Junior Member

Re: TURKUN TURKDEN BASQA DOSTU YOXDUR

Türkiye Ermenistan'ın yaptıklarını unutmadı unutmayacak.

Ermenistan hem Türkiyeyi hem de Azerbaycanı sırtından bıçaklamıştır.Türkiye Ermenistan kapısını açmayacaktır bu konuda kimse şüphe etmesin.

Kürşad'ın narasıynan indim Tanrı Dağından
    Ruhumuzu kandırdık Orhunun kaynağından
    Bu kaynak ki içenin yürekleri tunç olur
    Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur
    Nihal Atsız

Tüm Türkler kardeştir
    Ermeniler kalleştir

Junior Member

Salam aleykum.Gözəl fikir,yəni niyyətdir,ancaq bu niyyət bütün türk dövlətlərində olsa,yəni bu niyyəti qarşılarına məqsəd qoysalar çox güman ki,məsələ olmaz.Sənin kimi vətənpərvər insan tapdığıma sevindim.
    -Mənim fikrimcə bizim qələbəmiz o vaxt olacaq ki,hərbimiz,elmimizi və həqiqətən VƏTƏN deyiləndə ürəyində VƏTƏN üçün nəsə etmek istəyi və sevgisi olan gənclərimiz,gələcək nəsillərimiz olsa.........

Junior Member

salam
    TÜRKÜN TÜRKDƏN BAŞQA DOSTU YOXDUR cox gözəl sözlərdir. Bütün türklər , türk dövlətləri, birləşməlidir. Ailə üzləri kimi bir- birimizə destek olmalıyıq.Tariximizdə Türkiyə türkləri həmişə bizə kömək olub və dəfələrlə Azərbaycanı erməni çaqqallarından xilas edib. sadəcə qanımdan türk qani axdığı ücün dünyadakı butun türkləri sevirəm.

Junior Member

ilk önce herkese selamlar yazılanların hepsini okudum çok güzel fikirler öne sürülmüş ama takıldığım bi kaç nokta var öncelikle bi arkadaş islamda islam diye tutturmuş unutmayın türkiye laik bi devlet yani din ile devlet işlerini birbirinden ayırt etmek gerekir . bi arkadaşta tek din tek dil gibi bir şey yazmış tek dile evet bende katılıyorum ama tek din insanların inançlarını biz yargılayamayız isteyen istediğine inanmakta özgürdür.birde bi arkadaşımızda kürtlerin geneline soysuz demiş ben bunada katılmıyorum kürtlerin hepsi bir değil benim canımdan çok sevdiğim kürt dostlarımda varda ayrıca yengemde bir kürt biz birbirimize kız alıp vermişiz biz bir bütün olmuşuz şayet ki bi kürt devleti kurulsa ve kürtlerin oraya gitmesi istense sizce bu mümkün olabilir mi?bende bi türk birliğinin kurulmasını isterim ama türkiyedeki kürtleri hiçe sayarak bunu yapamayız saf bir ırk istersek bu naziden başka hiç bişi olmaz.bu arada tam bir azerbaycan hayranıyım inşallahta oraya okumaya gitçem (reha muhtarın sözüyle bitireyim) esen kalın her nerde yaşanıyor ve yaşatılıyorsa

Junior Member

bir kaç bişi daha eklemek isterim yazdıklarımı bazı arkadaşlar yanlış anlayabilir o yüzden kendimi tarif edeyim koyu atatürkçüyüm müslümanın ama dinci değilim fetullahtan nefret ederim ,ülkeyi pazarlayan apo ya sayın diyen,şehide kelle diyen izmire gavur diyen satarsam satarım size ne diyen çiftçiye ananıda al git diyen ülkenin bütün yerli sermayesini özelleştiren siyasete din karıştıran askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyen (ki tüm türk askeri bunun bilincindedir) oğluna çürük raporu alıp askere göndermeyen (çünkü oğşu orda yan gelip yatmasın demi ) tam bi bush hayranı olan yalanda ve riyada sınır tanımayan zamanında fetullahın k..ının dibinden ayrılmayan atatürke küfürler eden tüm akplilere karşıyım ,ırkçı değilim ulusçuyum , vatanseverim ve türkiyede gelecek korkusu yaşayan bir gencim umarım açıklayıcı olmuştur sevgiler

Senior Member
    Yer
    Frankfurt /D

Alıntı sezer-_- Nickli Üyeden Alıntı
    bir kaç bişi daha eklemek isterim yazdıklarımı bazı arkadaşlar yanlış anlayabilir o yüzden kendimi tarif edeyim koyu atatürkçüyüm müslümanın ama dinci değilim fetullahtan nefret ederim ,ülkeyi pazarlayan apo ya sayın diyen,şehide kelle diyen izmire gavur diyen satarsam satarım size ne diyen çiftçiye ananıda al git diyen ülkenin bütün yerli sermayesini özelleştiren siyasete din karıştıran askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyen (ki tüm türk askeri bunun bilincindedir) oğluna çürük raporu alıp askere göndermeyen (çünkü oğşu orda yan gelip yatmasın demi ) tam bi bush hayranı olan yalanda ve riyada sınır tanımayan zamanında fetullahın k..ının dibinden ayrılmayan atatürke küfürler eden tüm akplilere karşıyım ,ırkçı değilim ulusçuyum , vatanseverim ve türkiyede gelecek korkusu yaşayan bir gencim umarım açıklayıcı olmuştur sevgiler
    Yazik etme kendine, reha muhtar kargasini kendisine klavuz secen kisinin burnu b.. tan cikmaz! Türkiye laik degildir bunu bir defa kafana koy, laik diyorsan Diyanet, imam hatip, vs. ler neyin nesi hic dusundunmu? Ben Müslküman-Türküm, Turan benim ülküm, ama kemalist deyilim.M.K. Atatürk`ü Osmanli ordusu yetistirmistir. Türklük Atatürkle baslamaz ve kendi kendine Atatürk ismini verdi diyede Türklerin atasi sayilmaz. Ayni hatayi Saparmurat da yapti. Neymis efendim Türkmenbasi ; birakin millet degerlendirsin kime hangi isim ve sifat layiktir.Bir siyasi parti ve Türk Basbakanina hakaret edecek hakki kendinde gördügüne göre ondan daha akillisin!Ben uluscu degilim Milliyetciyim.Inan senin bu yukarda yazdikklarindan; gerici ,cagdas yobaz,hirsiz, pkk ve hizbullahin agababasi , din vicdan fikir özgürlügü karsiti,temel insan hak ve özgürlüklerini gaspeden, darbeci-cunta fasistler gözümün önüne geldi... Yazmadan önce okumak lazim dimi?! ilim ilim bilmektir; ilim kendini bilmektir...
    Hayat üc bucuk ile dört arasindadir; Ya ücbucuk atarsin, Ya da dört dörtlük yasarsin!!
    " Inandigin gibi yasamazsan; yasadigin gibi inanmaya baslarsin ! "
    *Kurtul tesirinden sahte sözlerin,
    Cag idrakinize hasret sizlerin,
    HAQQA kafa tutan beyinsizlerin,
    Ákibeti neymis görme vaktidir !...*

Junior Member

Türkiye laiktir bunu kafana koy. İyice koy. Taş çatlasın 5-10 yıl daha sürecek bir iktidar içinde iyice şımardınız. Atatürk Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusudur. Saygyı ve sevgiyi sonuna kadar hak eder. En hakiki yol ilim yoludur. Sizin kelime oyunlarıyla, küfürlerle, yalanlarla dolu karanlık dünyalarınızın yolu değil. Darbelere de, cahilliğin iktidarına da, din faşizmine de, ırk faşizmine de, sömürüye de, yolsuzluğa da, yobaz çağdışı eğitime de karşıyız. Çağdaş, şeffaf, özgür adam gibi bir ülke istiyoruz sadece.
    Azeri kardeşlerimiz de kimseye muhtaç değil. İsterlerse birlik kurarlar isterse kendi başlarına hareket ederler. Kimse kimseden daha üstün değil.

Junior Member

Atatürk türklerin atası bi kere bunu tartışmak çok yersiz ayrıca o öyle biriki şimdikiler gibi israillerin karşısında 3 5 düşük kademe sandelyelerde oturupta ulusunu küçük düşürmedi okumaktan bahsediyosan nutuğu oku derimm 40 yaşına kadar harplerde gezen bir adamın arkasından bari yapmayınn o zaman amerikan büyükelçisine türk milleti zaten demokrattı ancak asıl suçlu bunu görmeyen muassır medeniyettir gibi şeyler söyledi yazıkk onun bunun lafıyla türkiyenin en önemli insanları karalanıyo ama şerefsiz apoya methiyeler dizenler bugün bilmem kaçıncı yıllarında anılıyo

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Yer imleri