Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

TURKUN TURKDEN BASQA DOSTU YOXDUR

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    özümü pek de yaxşı hiss elemediyim bir gunde... vallahi axırıncı cümlen meni lap güldürdü... Birader deyil, bacı... Gülmekten boğulacaktım...

ne ise... mövzudan yayınmayayım...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    özümü pek de yaxşı hiss elemediyim bir gunde... vallahi axırıncı cümlen meni lap güldürdü... Birader deyil, bacı... Gülmekten boğulacaktım...

ne ise... mövzudan yayınmayayım...
    beni erkek sanıyorlar hep
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Member
    Yer
    Türkiye
    Bir gül düşün;
    üzerindeki su zerreciklerini düşün
    gülmü ağlamış
    yağmurmu yağmış diye SOR...!

Junior Member
    AZERİ GARDAŞLARIMA SELAM OLSUN
    TURAN GELECEK RUSYANIN AZERİ TÜRKLERİNE ÇEKTİRDİKLERİNİN HESABINI ALACAĞIZ

Senior Member
    Yer
    Türkiye / İstanbul
    Alıntı TURAN3 Nickli Üyeden Alıntı

Turan kolay kolay gelmez,hazarın ötesindeki Türk devletlerinde yaşayanlar Türk olduklarını bilmiyorlar ki,en azından bilmeyenler çok,(Uygurların çoğu ve Türkmenlerin bir kısmı hariç) Bu onların suçu değil elbet,yıllar süren rus egemenliği,aldıkları rus eğitimi onlara özlerini unutturdu,burda Türkiyeye çok iş düşüyor,Türkiye Türklerine çok iş düşüyor,şimdi soydaşlarımızla daha yakın olmalıyız

Bence önce Türk birliği kurulabilir kısa vadede,Türkiye,Kıbrıs,Azerbaycan ve Türkmenistandan oluşan bir birlik,Turanın yolu nacak böyle açılır,bu birliğin kurulmaması için haçlılar çokdan çalışmalara başladı,Türkiye ile bağını kesmek için ve karışıklık çıkartmak için Azerbaycana 60 000 den fazla kürt yerleştirildi ve hâlâda yerleştiriliyor biz uyuyoruz ama.

Ey Ata Oğuzun şanlı soyu ne zaman uyanacaksın,topraklarında gâvur askerlerinin ayak seslerini duyduğun zaman mı???

Junior Member
    haklısın kandaş.ama bizim liderler haçlılara özeniyor.AB YE GİRMEK İÇİN YILLARIMIZI EDA ETTİK.BİZİM AB DE İŞİMİZ YOK.
    EY TÜRK SİLKİN VE KENDİNE GEL

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı alperxan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı TURAN3 Nickli Üyeden Alıntı

Ey Ata Oğuzun şanlı soyu ne zaman uyanacaksın,topraklarında gâvur askerlerinin ayak seslerini duyduğun zaman mı???[/size][/color]
    o zamanda uyanamayacaklar çünkü onlar DOST (!)
    lütfen onlar stratejik ortak
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Senior Member
    Yer
    Türkiye / İstanbul
    Önce bizim birşeyler yapmamız lazım,kendi kendimize konuşup sinir olmakdan başka ne yapıyoruz ki,neden önemli günlerde bir araya gelip sesimizi yükseltmiyoruz,ben Nevruzda bir eğlence düzenlemeyi düşünüyorum,ama buna destek bulabilirmiyim bilmiyorum,Türk Devleti bayrakları ile donatılmış bir meydan,hep bir ağızdan okunan İstiklâl marşımız,merter marşları,şiirler,şarkılar türküler,Nevruz bizim bayramımız ama bizim ülkemizde soysuzların bayramı olarak biliniyor ve soysuzlar o bayramı pkk gösterisine çeviriyor ve bizde izlemekle yetiniyoruz.

Ne mutlu Türküm diyene ve Türk gibi yaşayana.

[email protected]

Junior Member
    alper haklısın gardaşım.hatta o önemli günlerde hun gibi giyinip demir dövmek çok güzel olurdu.bütün asya türk devletlerinden insanların toplandığı bir ortam müthiş olurdu

Junior Member

Türkiyemiz elden gidiyor!!! Erepublik'e destek!!!

Değerli kardeşlerimiz,
    Malum artık savaşlar bilgisayar üzerinden yapılıyor. Şimdi de oyundaki kardeş millet eTürkiyeyi yabancı bir grup (kim olduğu belli değil) politik olarak yönetimi ele geçirmek için istila etti. Bu nedenle bizlere destek olun bu oyun günde sadece 5 dakikanızı alıcak ancak kesinlikle ülkeye yardım etmiş olucaksınız. Davetiye için PM Atabilirsiniz. Oyunun adı [
    Davetiyesiz giriş yapılmıyor bana mail adresinizi bildirmeniz yeterli.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer imleri