Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

AŞK MI GELENEK Mİ?

Senior Member
    Yer
    From the hell

allah kolaylık versin

kardeşim bu içinden çıkılması çok zor bir durum benimde başımda var birt belamı artık ne (tarifide yok)
    ilkler unutulmaz

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Ve unuttum

Moderator
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    Ve unuttum

Kandıramazsın beniii
    Susturamazsın beniii
    Durduramazsın beniii
    Ben kötüyüm sen iyi miii

Unutmak ne kolay değil mi

Kankama başkasını bulacam ben. 8)
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı
    Ve unuttum

Kandıramazsın beniii
    Susturamazsın beniii
    Durduramazsın beniii
    Ben kötüyüm sen iyi miii

Unutmak ne kolay değil mi

Kankama başkasını bulacam ben. 8)
    Bu sayfayı yeni okudum, sonra bir defa daha okudum ve bir defa daha... Muşlu olduğun için kızı sana vermedikleri ifadesinin doğruluğuna inanmak çok zor. Burada sen yalan yazıyorsun demiyorum lütfen yanlış anlama kızın ailesinin bu konuda sana samimi davranmadıklarını düşündüğümü söylemek istiyorum yani azerilerde böyle bir şey yok. Bu konuda forumda yazan diğer arkadaşlarında yazdığı pek farklı bir şey değil. O zaman burada bilinmeyen eksik bir şeyler var. Kızın ailesinin neden bu beraberliğe karşı çıktığı belli değil ve sanada gerçek sebebi söylememişler. Ben olsam gerçeği öğrenmek isterdim ve bu bahaneyi kabul etmezdim. Belki çok önceden kafalarında bir aday vardı, belki o aday sonradan ortaya çıktı ama Muşlu olmanla bu işin uzaktan yakından alakası yok. Burada sevdiğin kızda ailesinin karşı çıkma sebebini ya gerçekten kendiside bilmiyor yada saklıyor.

Ama unuttum dediğine göre artık geriye dönüp bakmayacaksın.

Hem Elif sana yeni adaylar aramaya başlamış bile

Böyle bir deneyim yaşaman gerekiyormuş ve yaşamışsın hepsi bu!

Olmuş olan ve olacak olan her şeyde bir hayır vardır...

Sağlıcakla

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Dört sebebi olduğunu öğrendim tabiki..

Ablasınıda Muş'lu biri istemiş vermemişler ve Muş'lu kardeşim kzı kaçırmış. Sonradan barışmışlar ama annenin dediği olmamış.

Annesi beni bir vesileyle tanıdı uzaktan gördü, beğendi, o zaman babası hariç herkes gördü beni. Babasıda sonra resmimi gördü. Birkaçgün sonra bu çocuğun geçmişi nedir diye sormular, kızda aslen muşlu demiş. Ve tatışma orda başlar, kız kapıyı çarpıp evden çıkınca beni aradı, anlattı herşeyi. Bi akrabasına yolladım.. Annesi o andan sonra benden pek hoşlanmadı.

Babası hastaydı, halada hasta sanırım(sigara), babasını çok seviyordu. Üzülmesini istemiyordu. Gel kaçalım dedim, babam dedi. Bişey demedim.

Annesinin damat adayı!!! Kim mi!!! Yiğeni...

O günden sonra hiç aramadım, konuşmadım, görmedim...

Ve şimdi, süperim Taliplerim var ama bu defa doğru kararı vermeyi bekliyorum Bu defa ben değil beni isteyen mücadele edecek anlayacağınız.

--------
    Kanka ilk zamanlarda bana hediye ettiği şarkıda doğru diyormuş, sen yazınca fark ettim..

Kandırdığımı sandım ama, kandıramadım onu aslında..

Şimdi artık adaylardan birini seçmek lazım.. Zamanı geldi.. ehheheh

Moderator
    Dört sebebi olduğunu öğrendim tabiki..

Ablasınıda Muş'lu biri istemiş vermemişler ve Muş'lu kardeşim kzı kaçırmış. Sonradan barışmışlar ama annenin dediği olmamış.

Annesi beni bir vesileyle tanıdı uzaktan gördü, beğendi, o zaman babası hariç herkes gördü beni. Babasıda sonra resmimi gördü. Birkaçgün sonra bu çocuğun geçmişi nedir diye sormular, kızda aslen muşlu demiş. Ve tatışma orda başlar, kız kapıyı çarpıp evden çıkınca beni aradı, anlattı herşeyi. Bi akrabasına yolladım.. Annesi o andan sonra benden pek hoşlanmadı.

Babası hastaydı, halada hasta sanırım(sigara), babasını çok seviyordu. Üzülmesini istemiyordu. Gel kaçalım dedim, babam dedi. Bişey demedim.

Annesinin damat adayı!!! Kim mi!!! Yiğeni...

O günden sonra hiç aramadım, konuşmadım, görmedim...

Ve şimdi, süperim Taliplerim var ama bu defa doğru kararı vermeyi bekliyorum Bu defa ben değil beni isteyen mücadele edecek anlayacağınız.

--------
    Kanka ilk zamanlarda bana hediye ettiği şarkıda doğru diyormuş, sen yazınca fark ettim..

Kandırdığımı sandım ama, kandıramadım onu aslında..

Şimdi artık adaylardan birini seçmek lazım.. Zamanı geldi.. ehheheh
    Oldu olacak adayları da burdan öğrenelim Mirze efendi :evil:
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Bence bir mahsuru yok ama bu mesjlar googlede adımı aratınca gözüküyor. Kızlara ayıp olur şimdi. Baktım en çok arananlar listesinde benim adım var D::

Moderator
    Bence bir mahsuru yok ama bu mesjlar googlede adımı aratınca gözüküyor. Kızlara ayıp olur şimdi. Baktım en çok arananlar listesinde benim adım var D::
    Allah iyiliğini vesin
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Allah iyiliğini vesin
    Amin Allah Cümlemize iyilik versin..

Senior Member
    Allah iyiliğini vesin
    Amin Allah Cümlemize iyilik versin..
    Mirze geçmiş olsun kardeş, aşk böyle bir şey işte geliyor ve geçiyor (biraz burukluk yaratsada) ve sonra yeni aşklar, yeni heyecanlar uyanıyor insanın gönlünde ta ki onu bulana kadar....

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri