Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Roya 4 illik turkiyeye gedir..

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...

Roya 4 illik turkiyeye gedir..

Menim canim Royam muqavile imzalayib ve artiq 4 illik bakida olmayacaq..Orada teze proyektler edecek serdar ortacla duet ve albom cixardacaq menim canim..Sene ugurlaq royam...sukani bele saxla...

Senior Member

Re: Roya 4 illik turkiyeye gedir..

Alıntı ShulikBoy Nickli Üyeden Alıntı
    Menim canim Royam muqavile imzalayib ve artiq 4 illik bakida olmayacaq..Orada teze proyektler edecek serdar ortacla duet ve albom cixardacaq menim canim..Sene ugurlaq royam...sukani bele saxla...
    SENİN ADINA ÜZÜLDÜM SHULİK BOY AMA BI AZERBAYCAN SANATCISININ TÜRKİYEYE GELMESİNEDE COK SEWINDIM İNŞALLAH ROYA İÇİN GÖZEL OLUR SABIRSIZLIKLA KASETINIDE BEKLIYORUM
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    AZERİ SANATÇILARINI DAHA FAZLA TÜRKİYEDE GÖRMEK GÜZEL OLACAK BAZEN AZERİ KANALLARINI İZLİYORUM YETENEKLİ BİR KIZ UMARIM AZERBAYCANDA OLDUĞU KADAR SEVİLİR VE BAŞARILI OLUR TÜRKİYEDE DE

Member
    Yer
    türkiye/istanbul/zeytinburnu
    burda kimse onları tanımıyor desem yanlış olmaz sanırım ama ben çoğunu tanıyorum Azerin güzel mırıldanıyor
    [

Senior Member
    Yer
    istanbul
    inş burada da çok sevelebilsin men özellikle beklirem burada kaset çıkara helede serdar ortaç nan süperrr ola,
    men çok severem serdar ortaçı
    DeLinse yer;çökse gök;yansa küL oLsa dört yan
    Yüce diLeğe doğru yine yürürüz yayan
    YıLdırımdan,tipiden,kasırgadan yıLmayan;
    ÖLümLerLe eğLenen tunç yürekLi TüRKLeRiZz

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    haydı Roya... Turkiye seni gozleyir... gel ve gözel sesinle inlet buraları... soz verirem... konserti olanda gedeceyem...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    haydı Roya... Turkiye seni gozleyir... gel ve gözel sesinle inlet buraları... soz verirem... konserti olanda gedeceyem...
    vay sen baya hayranmışsın rüyaya ama hakkaten onlar bizim sanatçıları tanıyor bizimde onların sanatçılarını daha yakından tanımamız lazım bu çifte standart olur yoksa sesi çok güzel şarkıcıları sanatçıları var onlarında

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Tekçe Röya deyil, Azerbaycanlı oxuyanların ekserisini sevirem... Röyanın sesi diger xanım mügennilerden ferqli... çox naziq deyil sesi... buna göre sevirem... Amma menim primadonnam MANANA!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    manana yanlış bilmiyorsam gürcüydü azeri değil

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Alıntı ceyda Nickli Üyeden Alıntı
    manana yanlış bilmiyorsam gürcüydü azeri değil
    Olsun! Men de Azerbaycanli deyilem!!!

Düzdü... Manana Azerbaycan vetendaşı deyil (belke de olub... deqiq bilmirem), amma Azerbaycan dilinde oxuyur ve menim kimi o da Azerbaycanı çooooxxxxxx sevir! Azerbaycana aşıqdı! Ona göre de men onu Azerbaycanli kimi qebul edirem...

Haaaa bir de Azerini sevirem!

Salamlar!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri