Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Eurovision 2009-un ən gözəl xanımı

Junior Member

Bu seneki Eurovision

Bu yıl düzenlenen Eurovision bence çok güzeldi. Azerbaycan çok güzel bir derece aldı, çok sevindim.Ermenistan'ın şarkısını beğenmeme rağmen; Azerbaycan'ı suçlamasına çok kızdım. Hadise hasta olduğu için performansı (bence) düşüktü.Fakat şarkımız güzeldi. Umarım bundan sonraki senelerde Azerbaycan ve Türkiye benzer başarılara imza atar.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Re: Eurovision 2009-un ən gözəl xanımı

siz nasıl bir tükrsünüz ki ermenistan lafını azeri sitesinde ediyorsunuz hele birde o aşyalık ülkenin ismini büyükle yazıyosunuz beni sizi şiddetle kınıyorum eurovisiona geldikeyse Azerbaycan tek ve öylede kalıcak siz gidin o aşyalık ülkenin şarkılarını beyenin

Moderlər GLAMOURKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Germany/Berlin

Re: Bu seneki Eurovision

Alıntı Cemre128 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu yıl düzenlenen Eurovision bence çok güzeldi. Azerbaycan çok güzel bir derece aldı, çok sevindim.Ermenistan'ın şarkısını beğenmeme rağmen; Azerbaycan'ı suçlamasına çok kızdım. Hadise hasta olduğu için performansı (bence) düşüktü.Fakat şarkımız güzeldi. Umarım bundan sonraki senelerde Azerbaycan ve Türkiye benzer başarılara imza atar.
    :ermenistanin
    Yollar uzak, mevsim soğuk, hava kar...
    Yüzyüze gelmeden ölmek de mi var..?

Moderator

her insanın öz zövqü var bu insanların şexsi yanaşmasıdır buna heç kes qerar vere bilmez

düzdür, ermeni mahnısında dilimizdeki sözlerden istifade edilmişdi bu onların hemişeki uydurmalarıdır lakin musiqini beyenenler varsa bu şexsi seçimleridir

Azeri.net Sevdalısı

Eurovision 2009-un ən gözəl xanımı

Elbbetdeki bizim Aysel en qeseng idi en romantiq cutluk secildirler
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

men deyirem ve birde deyirem kimsede sözümün qabağına söz demesin bele mene menem deyirsiz gedin ermenilerle üz be üz xidmet edinde bele nezartçisinizse imkan vermeyin bele sözlere burda işlensin biri gelir oların mahnısın terifliyir ve mende durub buna optimist davranacam? yox ele şey yoxdu ele başıma ne gelirse bu dilimi dinc qoymamağımdan gelir amma olsun yenede deyecem her kesi öz zövqü var getsin ele zövqü başqa yerde yansıtsın o boyda mövzudan gör gelib hara çıxdıme lanet olsun relax Nicat relax

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon

Alıntı kombat80 Nickli Üyeden Alıntı
    Her kəsin fikirlerini gozleyirem. Ama mence Aysel hamisindan gozeldi.........
    aysel cox güzel amma çekiciligi yoxdu mene göre hadise cox güzel vee cox alımlı baxanı birde kendine baxdırır..
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri