Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Webmasterların diqqetine

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Webmasterların diqqetine

Salam!
    Eger saytınız varsa ve bizi destekleyirsinizse xahiş edirik aşağıdaki kodu sehifenizin görünen yerine qoyun. Biz de sizin banneri "Destekleyenler" ( [ ) bölümüne qoyaq. Kod aşağıdadır.

[
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member
    Yer
    Düşler Ülkesi
    ok kardeşim ekledim ama sizde benim siteyi ekleyin olur mu? [
    [
    [

Junior Member

destek

Biz türkiyeli kardeşleriniz, sizlere gereken desteği vareceğiz lütfen sizler de bizi destekleyin...

[

[
    [

Member
    yakında yeni bir site açıyorum söz koyacağım
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Junior Member
    Yer
    Düşler Ülkesi
    tamam açtığın zaman haber ver o zaman kodu yollarım seninkinide benim siteye koyarım...
    [
    [

Junior Member

Selam aleyküm

Gardaşlarım biz Türkiye Azerileri... Men sizin banneri siteme ekledim...Gördüm ki sizde menim banner imi ekliyipsiniz...
    Allah yardımcınız olsun...
    Elimizden gelecek kadar size yardımcı olacıyax inşallah
    [

Junior Member
    Yer
    Düşler Ülkesi
    h9huseyin sende benim banneri ekler misin? sana özel mesaj atmıştım banner kodu yazıyordu...
    [
    [

Junior Member

Banner

Men Azeri.net in bannerini siteme ekledim menim sitemde var. önce azeri.net tede varıydı ama bilmirem ne olupsa menimkini galdırıplar raccon gardaş msn mi ekle danisarik ordan msn m nickimdi.

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Re: Banner

Alıntı h9huseyin Nickli Üyeden Alıntı
    Men Azeri.net in bannerini siteme ekledim menim sitemde var. önce azeri.net tede varıydı ama bilmirem ne olupsa menimkini galdırıplar raccon gardaş msn mi ekle danisarik ordan msn m nickimdi.
    Merhaba!
    Sizin saytınızdaki link işlemir. Hiç tıkladınız mı azeri.net bannerine. Link verirken zannedersem linkin başına http:// eklemeyi unutmuşsunuz. Onu eklersen siteye verdiğin linkler de çalışacaktır.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member

Banner

Ufak bi dalgınlık...sorun düzeltilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri