2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Anladım ki...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Anladım ki...

Anladım ki, yaxşı olmaq qeyri-mümkündür, çünki gec və ya tez səni də pis edəcəklər!...
    Anladım ki, həyat dayanmayıb, sadəcə bir az dəliliyi özünə icazə verməlisən...

Anladım ki, dünya yalnız o zaman bizi hiss edir ki, biz artıq yaşaya bilmirik, lakin bizə diqqət gərəkli olduğu zaman bizi unutmuş olur...
    Anladım ki, sevgi heç vaxt ölmür, sadəcə olaraq insan o sevgiyə layiq olmadığı zaman onu tərk etmiş olur...

Anladım ki, əgər çox sevə bilmirsənsə demək ki kifayət qədər sevmirsən...
    Anladım ki, möcüzlər yalnız biz inandığımız yerlərdə mövcüd ola bilir, bu möcüzələrə nə qədər çox inanırıqsa o qədər də onlar çin çıxmış olur...

Anladım ki, əgər mübarizə gərəkli deyilsə o zaman qələbə də lazım deyildir...
    Anladım ki, hər bir insanın həyatında bir insan vardır ki, o səni heç vaxt tərk etməyəcək, sənin də həyatında tərk etməyəcəyin bir insan mövcüddur...

Anladım ki, sadəcə hərdən hər şeyə göz yummaq və istədiyini etmək lazımdır...
    Anladım ki, sevilmək üçün gözəl olmaq lazımdır, lakin gözəl olmaq üçün sevilmək lazımdır..

Anladım ki, təşəkkür etməliyəm: o şəxslərə ki, kimlər ki həqiqətən məni sevir: siz məni daha həvəsli olmağımın səbəbkarısınız...
    Anladım ki, təşəkkür etməliyəm: o şəxslərə ki, kimlər ki, mənə nifrət edir-siz mənim daha güclü olmağımın səbəbkarısınız...

Anladım ki, sevgi və həyat eyni şeydir, kim ki sevmir- o yaşamır, sevgisiz həyat isə: canlı ölümdür....
    Anladım ki, xoşbəxtlik sağlamlıq kimidir, onu görə bilmirsənsə demək ki, o vardır, mövcüddur...

Senior Member

Re: Anladım ki...

Anladım ki onsuz bir günümü də keçirə bilmirəm,hətta saatımı da belə...
    Anladım ki bu həyat fanidir...

Yer imleri