3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Sevdim Sevilməyə

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Sevdim Sevilməyə

1. Sevmədim ayrılmağa, sevdim sevilməyə. Sevmədim darıxmağa, sevdim qovuşmağa. Sevmədim ad olsun, sevdim mənim olsun!!!!!!!!

2. Qorxum bir gün məni sənsizliyə həsrət qoymağın, qorxum bir gün məni tərk etməyindi.

3. Sən sonunda gəlib mənə desən ki, peşmanam. Cəzam nəysə ver razıyam. Sənə tək bir cəza verərdim. “Səndə mənim kimi sev!” deyərdim.

4. Tanrım məni payızın elə bir günündə öldürki, sevgilim qəbrimin üstünə gətirməyə gül tapmasın.

5. Əgər sevirsənsə sevdiyinin pis cəhətlərin görmürsən. O sənin üçün ideal varlığa çevrilir. Əgər qarşındakı insanın bir dənə də pis əməlin görə bilirsənsə, onda özünü aldatma sən onu sevmirsən.

6. Məndən çox uzaqlarda olsanda sənə sarılıb toxunmasamda səsimi duyurmasamda qəlbimizin bir olduğunu və sənində məni mən qədər özlədiyini bilirəm.

7. Əllərini tutmaqdan deyil bir gün buraxmaqdan qorxuram. Acı çəkməkdən, ağlamaqdan deyil, səni itirməkdən qorxuram.

8. Unutmaq çətin anlatmaq imkansız. Çünki sən unutduqca xatırlanan, anlatdıqca bitməyən Birtanemsin!

9. Sevgi qapqara bir otaqda kiçicik bir nöqtəni tapmaqdır.

10. Səni düşündüyüm zaman sənin məni düşünüb düşünmədiyinin düşüncəsi düşündürür məni......

11. Unutduqlarını anımsa, itirdiklərini axtar, özlədinsə get tap, ürəyini qırdınsa bağışla de. Çünki həyat çox qısadı.

12. Bü günü yaşıyıramsa əgər, gələcək günlərimin səni gətirəcəyinə inandığım içindir.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

Re: Sevdim Sevilməyə

6. Məndən çox uzaqlarda olsanda sənə sarılıb toxunmasamda səsimi duyurmasamda qəlbimizin bir olduğunu və sənində məni mən qədər özlədiyini bilirəm.
    8. Unutmaq çətin anlatmaq imkansız. Çünki sən unutduqca xatırlanan, anlatdıqca bitməyən Birtanemsin!
    12. Bü günü yaşıyıramsa əgər, gələcək günlərimin səni gətirəcəyinə inandığım içindir.
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Azeri.net Sevdalısı

Re: Sevdim Sevilməyə

tesekurler ellerine saliq
    [

Yer imleri