4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Sevgi sozleri

Azeri.net Sevdalısı

Sevgi sozleri

Nöqtəni qoyduğum zaman nə səndən bir əsəsr qalacaq, nə də məndən bir iz !!!

Cesarətin bittiyi yerdə əsarət başlayir...

Kim demiş sərxoşluq pisdi ?? Mən ki, hər şeyimi ayiqkən itirdim...!!!

Ana...Uşaq vaxti bir yerim ağriyanda öpərdin,keçərdi....İndi qəlbim ağriyir..Gücün varsa onu da öp,keçsin......

Toylardə yanina gəlib, səni vuraraq “sira sənə gəldi” deyən yaşlilardan bezdinsə, sən də yaslarda eynisini onlara de ))))))))))

İnsanlar gülümsəyərək acilarini gizlətməyi bacarirlar..Amma çox nadir hallarda bu gülümsəmə acini tamailə məhv edir...!!

Makiyajin və üzünün gözəlliyi üçün qururlanma !!! Yollar da gözəldir amma altinda kanalizasiya keçir !!!

Mənim üçün ən böyük xoşbəxtlik,mən öldükdən sonra sənin tərəfindən hələ də düşünülməkdir..Amma əgər bu sənə aci verəcəksə, mən unudulmağa da raziyam...!!! (Shekspir)

Rözgarin pencərəni vurduğu yağmurun üzünü islatdiği,soyuq bir gecədə yatağina uzanib xəyal etdiyin və kaş ki dediyin bütün gözəlliklər sənin olsun !!!

Sevgi qaçmaqdan çox qovmaq,Görməkdən çox darıxmaq,Getməkdən çox gözləmək,toxunmadan çox düşüməkdir...Və harda imkansiz varsa onu seçər !!!

Bir gün darixsan mənsiz....Başini qaldirib göydəki ulduzda məni axtar....Kim bilir,bəlkə həmin vaxt eyni ulduza baxib mən də səni düşünəcəm......

Nə bizlər ,nə də sevdiklərimiz keçən ilki eyni insanlar deyilik ....W.Somerset Maugham

Zaman acilari sagaltmir ....Zaman sadəcə aciyla yaşamaği öyrədir !!!

Sular yukseldiyi zaman baliqlar qarishqalari yeyir...Sular chekildiyi zaman da qarishqalar baliqlari....Hech kim bu gunku ustunluyune ve gucune guvenmesin...Chunki, kimin kimi yeyeceyine "Suyun axishi" qerar verecek!!!

Azeri.net Sevdalısı

Re: Sevgi sozlerrr

• Et Howe: Təbii ki eşq deyə bir şey var, yoxsa bu qədər çox boşanma olmazdı
    • Che Guevera: Söyləməliyəm ki, inqilabçının rəhbəri sevgidir

• Anonim: Evlilik Marksizm kimidir, qulağa xoş gəlir amma işləməz

• Bern Williams: Eşqbazlıq edərkən ürəyimiz o qədər yüksək səslə təyin edər ki, ağılımızın səsini eşidə bilmərik

• Elenor Glyn: Eşq, gündəlik həyatın tozunu aldın rəngi bir sisə çevirən göz qamaşdırıcı bir cazibədir

• Sofokles: Bizi həyatın ağır yükündən və iztirabından qurtaran tək söz sevgidir

• Jo Coudert: Aşan aritmetiği təkdir İki yarım bir bütünü meydana gətirməz, yalnız iki bütün bir bütünü meydana gətirər

• Benjamin Franklin: Evlənmədən əvvəl gözlərini dörd aç, evləndikdən sonra isə yarı bağlı tut

• Peter Ustinov: Sevgi sonsuz bir bağışlama oyunudur Bir vərdiş halına gələn şəfqətli bir baxışdır

• Francis Bacon: Həm sevmək həm də ağıllı olmaq qeyri-mümkündür

• Winston Churchill: Mənim ən parlaq müvəffəqiyyətim, bərabər/yoldaşımı mənimlə evlənməyə razısalma edə bilmiş olmamdır

• Zsa Zsa Gabor: Boşanana qədər bir kişisi əsla həqiqətən tanıya bilməzsən

• Sophia Loren: Cinsi cazibə, yüzdə 50 sizin sahib olduqlarınız, yüzdə 50 insanların sizdə olduğunu düşündüyü şeydir

• Wolfgang Amadeus Motsart: Nə üstün zəka, nə təxəyyül nə də hər ikisi birlikdə, bir dahi etməyə yetər Sevgi, sevgi, sevgi İşdə bu dahiliyin də özüdür

• Anonim: Evlilik, qarınığın necə bir kişisi seçdiyini öyrənmə müddətidir

• Saint-John Farsa: Heç kim birini sevmədən əvvəl ölməməlidir

• Elenor Glyn: Eşq, gündəlik həyatın tozunu aldın rəngi bir sisə çevirən göz qamaşdırıcı bir cazibədir

• Oliver Wendell Holmes: Kişinin əzmi, qadının öz üsulları vardır

• Pearl S Buck: Sevgi yalnız böyüməsi dayandığında yox olar

• Anton Çehov: Təklikdən qorxursunuzsa əgər, əsla evlənməyin

• Fransız atalar sözü: Eşq zamanın sürətlə keçməsini təmin edər amma sürətlə keçən zaman eşqi bitirər

Azeri.net Sevdalısı

Re: Sevgi sozleri

Kim demiş sərxoşluq pisdi ?? Mən ki, hər şeyimi ayiqkən itirdim...!!!

Azeri.net Sevdalısı

Re: Sevgi sozleri

Yer imleri