6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Həqiqi Məhəbbət

Member

Həqiqi Məhəbbət

Mən əsl məhəbbət buna deyərəm. Ölüm də ayırmayıb onları.

Sizin fikriniz nədi bu haqqda.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Düzünü deyim: men bu şekilleri görende bu iki neferin biri birlerini boğazladıqlarını fikirleşdim...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    Düzünü deyim: men bu şekilleri görende bu iki neferin biri birlerini boğazladıqlarını fikirleşdim...
    ya bu resmı ben de gordum fakat basın ne sekılde anlattıysa o kadar ıkna olabılmısım senın gıbı hıc dusunmedım ama resme dıkatlı baktım neden olmasın ama ıkı ınsan bırbırını bogazlayarak ta olemez aynı anda nefes yetmezkı bogazı sıkmaya neyse ben cok geyık yapmayım canınızıı sıkmayım sıteye ılk mesajım buda sana kısmetmıs arkadasım uf aman ok sustum
    bırı bana bu sıteyı nasıl cevırebılcegımı benım dılımde annatsın yavs
    deathofmelody

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...
    Cox geseng shekil ama indiki dovrde bele bir sheyin olmasi imkansiz kimi birsey

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

yazıq o sevenlere

Onlar ayrılmayıb amma mənə elə gəlir bu skeletləri tapanlar ayırıb onları. Başqa şey gəlmir ki əlimizdən
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member
    Yer
    İstanbul / Türkiye
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    çanakkale savaşında böle birşey olmuş bunu duymuştum.
    gk13

Yer imleri