6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Men de seve bilermişem

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Men de seve bilermişem

Salam eziz azeri.net ehli. Uzun ayriliqdan sonra nehayet ki,bir teher oz fikrimi burda sizlerle bolsusmeye imkan tapdim.

Hesene quzu keserem eee.Onun hesabina,acdigi bu sehifenin hesabina nece oldusa men de deyisdim.Hesen opurem seni qardasimmmm.

Bilirsiz ne olub? Yeqin ki, menim qizlar haqqinda yazdiqlarimi,onlara qarsi nece inamsiz oldugumu bilmeyen yoxdur.Amma bu defe tam ferqliyem.Cunki nehayet olmedim qaldim GULNAR adli bir qizi sevmeye basladim.

Amma bu defe de problemim odur ki, men hec kese inanmayan sexs bir qiza inanib onu sevdim amma indide o mene inanmir.Meslehetiz nedir?Ne edim ki, o mene inansin he?????????????

Mene meslehetlerivi yazsaniz cox sad olarammmmmm
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Azeri.net Sevdalısı Baku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen hemişe doğru ol. Heç yalan deme ona. Qızların üreyi yumuşaq olur. Sene inanar axırda

Junior Member
    Yer
    istanbul türkiye
    eğer gerçekten seversen ve ondan vazgeçmezsen elbet bir gün inanır ve oda sever ama her şeyden önce senin buna inanman lazım bende bir çocuğu üç yıl boyunca karşılıksız sevdim ama umudumu hiç yitirmedim şimdi oda beni seviyor ve benim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor sabret sabrın sonu selamettir
    bırak dağınık kalsın

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

toy var toy :)

Təbriklər Ziya. Toyuna nə vaxt gəlirik?
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Member

Ne toyyyy....

...
    Bu da kecer...

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Re: Ne toyyyy....

Alıntı Xmiss Nickli Üyeden Alıntı
    Ay Azerbaycanli qoy hele qiz inansin bir sonra daaa.... Kishinin oglu burda meslehet isteyir, sen de ele yeyib-icmeye yer axtarirsan deyesen...Indi senin sindira-sindira oynamagindan otru Ziya toy elemelidi...
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Yer imleri