4 sonuçtan 1 ile 4 arası

oxuyun

Moderlər

oxuyun

Eşq qarsındakını tapılmaz Hind parçası sanmağınla gicin təki olduğunu anlamağın arasında keçən zamandır.
    Avtomobilin önündəki uşaqlar qəzalara, avtomobilin arxadasındakı qəzalarda uşaqlara səbəb olar.
    Mən ona baxdım, o mənə baxdı, indi ikimiz də dörd uşağa baxırıq.
    Doqquz dəfə sev, onuncu ol, Gerçəkdən sev, sonuncu ol.
    Kişilər şəhər avtobusu kimidir. Birini qaçırırsan beş dəqiqə sonra o birisi gəlir.
    Ona ürəyimi verdim saxlasın deyə, axmaq soyuducuya qoymuş ki pozulmasın deyə.
    Bıraxıb getdin məni… Səni unutdum sanma, zaman alışmağı öyrətdi bəlkə amma unutmağı əsla…
    Savaşma seviş, sevişərkən onsuz da savaşırsan
    Düşən bir yarpaq görürsən, Məni xatırla sevgilim, Bilirsən səni mən Payızda sevmiştim.
    Aşkım səni sevirəm! Amma pulu daha çox… Lakin pulun nə önəmi var, mühüm olan miqdarı!
    Sən sən ol, qapı önündə eşq etmə! Eşqin gözü közdür amma qonşunun ki əsla!
    Kişilər niyə evlənə bilməyəcəkləri qadının arxasınca gedərlər? İtlərin istifadə etməyəcəkləri avtomobillərin arxasından getdikləri kimi.
    Səni qucaqlamağı o qədər çox sevirəm ki. Cünki o sırada üzünə baxmaq lazım deyil.
    Bir it ilə bir kişi arasında nə fərq vardır? İt yalnız halını çirklədib məhv edər kişi isə tam həyatını məhv edər.(Qadına görə)
    Vəfasız sevgilim alzheimer xəstəsi belə sənin qədər tez unutmaz məni…
    Ürəyimdə yaşıyırsan amma kirayəni vermirsən. Qeyd: Ev sahibi ən qisa zamanda onunla evlənməzsənsə səni bayıra atacaq...)))
    Zəlzələ kimi girdin könlümə, Həndəsə xətti çəkdin beynimə, bombalar bıraxtın ürəyimdə, döyünmək hələ davam etməkdə.
    Eşq almanı yeməklə başlar, heyvanı yeməklə bitər.
    Bütün qızlar çiçək olsun, arı olmazsam namərdəm.
    Allahım !!! Özüm üçün birşey istəmirəm, yalnız anama alma yanaqlı, bal dodaqlı, sütun ayaqlı bir gəlin nəsib elə.
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Moderlər
    Yer
    Azerbaycan

Re: oxuyun

he saqol gülmeli idi !
    Ama kisileri itlerle muqyise etmeyin heç yaxşı olmadı. Bu yeni bir müharibenin başlanğıcı oldu!
    Bir günah etsən əgər,
    Minbir gün aahh etmən gərək.
    Minbir gün aahh etsən əgər,
    Heç bir günahın yox sənin.

Azeri.net Sevdalısı

Ne dexli var idi anlamadim

Senior Member

Alıntı kombat80 Nickli Üyeden Alıntı
    he saqol gülmeli idi !
    Ama kisileri itlerle muqyise etmeyin heç yaxşı olmadı. Bu yeni bir müharibenin başlanğıcı oldu!
    duz deyirsen
    [

Yer imleri