Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
64 sonuçtan 31 ile 40 arası

Sevgi nədir?

Junior Member

sevgi nedir

sevgi sadakattir.
    gerçek sevgi Allah sevgisidir.
    Diğer sevgiler ya nefsanidir veya başka duygularla karıştırılır.
    Bir annenin evladını sevmesi şevkattir.
    bir adamın bir kadını veya bir kadının bir adamı sevmesiş aşk_ı mecazidir. Yani nefsi içindir.Bütün sevgiler Allah rızası için olursa gerçek menşeini bulmuş ve hedefine ulaşmış demektir.
    Hoşça kalın

Junior Member

sevgi

Goy ellerin titresin şamadanlığına meslehet gör,senin çün ağayana,heçne axtarma tapabilmessen gare bextine ki, ele bir şey olsun mende çox sende yox olsun,mende olan senin gısmetin mene payitehğt galsın bütöv üzüvlerim sene nöker bütöv ağlım sene gelende dursun. ey! kaş sen meni istemirsende körpe üreğim sende galsın senin olsun......

Junior Member
    Yer
    istanbul
    SELAM.. ARKADAŞIM SEVGİ KENDİ ARASINDA 3 SINIFA AYRILIR 1 İLAHİ SEVGİ. 2 ŞEYTANİ SEVGİ ..3 İNSAN SEVGİSİ SEN HAN Gİ SİNDEN BAHSEDİYORSUN BAHSETTİN ÇEŞİDİ YOLLARSAN SANA GEREKLİ AÇIKLAMAYI DAHA İYİ YAPARIM OKY BURADA ADIM MEMET.... SEVGİLERİMLEN ANAVATAN TÜRKİYEDENNNNNN
    senmi uzaktasın benmi gönüller bir olduktan sonra yanıbaşımdasın ya sennnn

Junior Member
    Yer
    türkiye/eskişehir
    sevgi sadece paylaşmaktir....

Junior Member
    sevgi var ,sorada deyirsiz ki siz kizlar vefali siz hal hazirda sevgilim menle danismir sebebi ise yoxdu.Bu da qizlarin sevgisi millet inanmayin bunlarin telesine dusmeyin yalandi ,coxunun dedikleri ile vaxt kecenden sonra eledikleri hereket ust uste dusmur.

Moderator
    aybala ne teklemisiz qizlari oglanin ve qizin vefalisi da var vefasizi da vessalam

Junior Member
    Yer
    almanya

sevgi

sevgi icden gelen güzel bir duygudur bu sevgiyi kazanmakta zordur sevgi her seyden degerlidir herkes sevgi kazanamaz kazanmak kolay olmaz benim icimden gelen bir sevgi var oda azeri kardeslerimmi icimden gelen sevgidir bu sevgiyyi kimse yikamaz bu benim icimde olan bir duygu hepinizi seviyorum allaha emanet olun murat almanyadan
    ben azerileri cok seviyorum kardeslerim hepsine selam tanri bütün türkleri korusun isteyen herkes arayabilir sevgili dostlarim [email protected] ben almanyada yasarim temiz azeri dostlarim olsun isterim

Moderator

Re: sevgi

Alıntı murat60 Nickli Üyeden Alıntı
    sevgi icden gelen güzel bir duygudur bu sevgiyi kazanmakta zordur sevgi her seyden degerlidir herkes sevgi kazanamaz kazanmak kolay olmaz benim icimden gelen bir sevgi var oda azeri kardeslerimmi icimden gelen sevgidir bu sevgiyyi kimse yikamaz bu benim icimde olan bir duygu hepinizi seviyorum allaha emanet olun murat almanyadan
    sagolun murat biz de sizleri sevirik

Junior Member
    Yer
    sheki istanbul
    SEVGİMİ NEDİR.?
    mence sevgi deye bi sey yokdu. sadece ya oz ozumuzu ya da basqasini aldadiriq sadece. sevgi sadece bir anliq gelib kecen ruzgar kimi bi seydi. ona gore de mence cox onem verib de basinizi derde soxmaga deymez
    toletto terry samedo

Junior Member
    Yer
    adana

Re: sevgi

Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı murat60 Nickli Üyeden Alıntı
    sagolun murat biz de sizleri sevirik

sevgi sevipte kavuşamamaktır.
    yavuzhan

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer imleri