Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Oğlanın qelbine geden yolu nece tapmaq olar?

Junior Member
    Yer
    baki

Oğlanın qelbine geden yolu nece tapmaq olar?

oglanlar cox rahat qizlari ozlerine asik ede bilirler.Niye axi qizlar bunu bacrmirlar.?Niye oglanin qelbine yol tapmaq bu : : qeder cetidir
    v

Member

Oğlanların qelbine geden yol medelerinden keçir

Esline tam tersidi mene göre. Qızlar istediyi oğlanı özüne çox rahat aşiq ede biler. Bir defe gözlerini süzmesi besdi. Oğlanlar ele hazırdılar da aşiq olmaya.
    Bir de deyirler kişilerin qelbine geden yol medelerinden keçir. Yaxşı yemek pişirmek bacarığı olmalıdı qızların.

Junior Member
    Yer
    Türkiye

Re: oglanin qelbine geden yolu nece tapmaq olar

Alıntı veliyeva Nickli Üyeden Alıntı
    oglanlar cox rahat qizlari ozlerine asik ede bilirler.Niye axi qizlar bunu bacrmirlar.?Niye oglanin qelbine yol tapmaq bu : : qeder cetidir
    Benca tam tersi söz konusu, qızlar bir nazar ile erkekleri kendilerine bağlayabilir, Erkekleri elde etmek bence daha kolay...
    Azeri Gardaşlarıma hürmet ve muhabbetlerle, gün gelir, Türk ili Turan olur.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Bence de öyle... hele hele bizim coğrafyamızda bir bayanın küçük bir hareketi erkeği kendine aşık etmeye yetebilir (ama bu ne kadar sürer bilemem tabii). Tabii nadir olarak, pek de güzel olmayanlar bayanlar ne yapsalar ne etseler de kimseyi kendilerine aşık edemezler.

Yıllar önceydi... Bir arkadaşımın kız arkadaşı beni kızkardeşiyle tanıştırmak istedi. Çok güzel olduğunu ve onunla anlaşabileceğimizi söyledi. Aslında bu tür tanıştırmalara pek sıcak bakmam ama 'olur' dedim. Neyse, randevulaştık ve randevu yerine gittim... Allah'ım bir de ne göreyim 120 kg civarında bir kız!!! Oradan nasıl kaçtığımı bilemem... Bu kıza üzüldüm, ama ne yaparsa yapsın asla ve asla onu düşünemezdim. İsterse dünyanın en güzel yemeklerini yapsın, isterse ev temizliğinde bir numara olsun... ya da ne olursa olsun...

Neyse... hayırlı aşklar!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    KIZLAR AŞIK EDİYOR, KIZLAR ÜZÜYOR VE KIZLAR TERK EDİYOR..

ERKEKLER SADECE SEVİYOR..

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Dün bir yazı okudum. Başlığı şöyleydi: Aşık olan erkek biter! Hakkaten de öyle, ama aşık olmaktan da geri duramıyoruz ki!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Member
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı

evet
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı AnTiMaSKe Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı

evet
    empati yapın derim ozaman göreceksiniz hiçte öyle deyil...

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Empati yapmaya yapıyoruz da kendimizi kendimizin yerine geri koyunca, sadece kendimizin kaldığını anlıyoruz kendimiz Düştümüz durum her zaman ortada Hem niye hep erkek empati yapar anlamam biraz da kızlar çabalasın canım hep işin kolayına kaçmak olur mu?

Saygılar Sevgiler Eheheh

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Ta Adem'le Havva'dan beri çözülememiş bir konu bu bence... Bizlerin çözeceğini de sanmıyorum... Öyle ya da böyle yürüyor işte ilişkiler... Bazısına garip gelenler diğerini heyecanlandırıyor... Bazıları anlayışlı birininin hayalini kurarken bazıları da maço ya da aşırı dişi birinin hayalini kuruyor. Bazıları bir söze bile dayanamazken, bazıları şiddetten hoşlanıyor... Bazen zıt kutuplar çekiyor, bazen de ilginç şekilde eş kutuplar birine hızla bağlanıyor... Önemli olan iyi analiz yapmak ve ona göre davranmak... Macera yaşamak istiyorsanız, zıt kutbu bulun, ama daha dingin ve sofistike bir ilişkiyse arzunuz, o zaman eş kutbunuzu bulun... Bulduğunuzda, gördüğünüzde bileceksiniz... Emin değilseniz, demek ki 'değil'! Ama bulursanız da, kaçırmayın...

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer imleri