Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
52 sonuçtan 41 ile 50 arası

sizce azeri qızlarına güvenmek olar?

Junior Member
    merhaba bakın ben türkiyeden tunç,az önce arkadaşın yazdığını okudum ,kendisindende özür dilerimm ama bu benim görüşüm.
    azeri kızları hakkında konuştukların bence çok yersiz.Neden dersen bir kere mantıklı düşünsene bunun azeriii kızlarıyla ne alakası var.bu tamammiyle karakter meselesi.heee sana yalan sölüyosun demiyorumm .ama orada 1 yada 2 kızın yaptığını tüm azerii kızlarına mall edemezsinn.yanii bence oturup bikez daha düşün arkadaşım.mesela şöylee düşün bizim buradaki veya başka bir yerdekii kızlar çok mu aksüt ak kaşık değilmi.heee bu arada bi azerii kız arkadaşımda demişki sana cevap olarak bizimkilerde türk erkekleriyle zaten ciddi değilller falan filan bu da çok komik birrr cevap. bakın asla kimse adına veya çoğul bir toplum adına konuşmayınnnn.herkes kendisinden sorumludur ve lütfen herkes kendisiyle ilgilensin.sizi seviyorummm bu konularlada lütfen kimse kimsenin canını sıkmasın. teşekkürleeeeeer.

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    duz deyirsen, bu hem karakterden ve eyni zamanda arada olan hisslerden munasibetlerden ireli gelir. sadece turk arkadawimiz nedense bunu kizin azeri oldugu ile bagladi. o zaman neden turkler Azerbeycana gelir? onlrala daniwdigim zaman onlar bele bir cevab verirler. Azeri kizlari ehlaqli, agilli, ailesini sayan birileri. sadece yawam terzi eyni deyil o yuzden de turk abinin iwleri zor oldu.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

merhaba

Alıntı Cancer Nickli Üyeden Alıntı
    duz deyirsen, bu hem karakterden ve eyni zamanda arada olan hisslerden munasibetlerden ireli gelir. sadece turk arkadawimiz nedense bunu kizin azeri oldugu ile bagladi. o zaman neden turkler Azerbeycana gelir? onlrala daniwdigim zaman onlar bele bir cevab verirler. Azeri kizlari ehlaqli, agilli, ailesini sayan birileri. sadece yawam terzi eyni deyil o yuzden de turk abinin iwleri zor oldu.
    neden gelior biliormusun türkler azerbaycana çünkü türkler cinsel hayatına düşkündür bu sözüm umarım yeterince manidardır

Junior Member
    bence guven sorun yasıyorsanız problem kedınızde olabılır bir ınsanı tanımadan yakınlasmaya kalkmayın bu guven vermeyen ınsanlar cok fazla dunyada azerısıde turkudude almanıda amerıkalısıda topluluklar ıcınde curuk olanlar olacaktır tabıkı bu cok normal

Junior Member
    Yer
    tokat

pes doğrusu

foruma açtığın msj ın ilk başlanqıcında 300 azeri kızı tanıdım demişsin. mence düşün mende türküm böle yazdıma bahma azeri diline hayranımdır ögrenmeye gayret ediyom. dilim alışsın deye. bizde bi laf vardir türklere dair. 300 kızın arasında bi dane mi iyi yohtu. niye qendinde suç aramıyon. demek ki sende bi sorun var. 300 kişilik bir istatislikte hepsi kötü olamaz sana göre ah bi de o 300 azeriye sorma lüksümüz olsaydı * onlar ne derdi acep senin için. bizim türkiye azerbeycana sahip filan çıkmamıştır en zor durumlarında bile. çeçenlere de aynısını yapıyoruz. amerika yüzünden israil yüzünden kendi çıkarlarımız açısından başta olan hukumatlar hep dışlamıştır. lafa gelince kardeşiz. yox öle. her milletin şerefsizi de var kaliteliside. sanki bizim türkiyedeki kızlarımız çok terbiyeli. üniversitelere git bi bak. kim kiminle paparazzi programlarını seyrede seyrede böle günlük aşklar yaşamaya başladılar yani bir gecelik aşklar. haksızlık yapmayalım. Azerilerinde şerefli edepli terbiyeli bi sürü qızı vardır. İstanbul'da ramazanda sanırsın ki kimse oruç tutmuyor. Ama yanıldığın bir konu şudur. sen sadece yiyenleri görürsün. oruç tutanlar daha çoktur. Bu misalde şunu demek istiyom ki. azerilerin asimle olmuşuna bakma. evlerinde en şerefli olanları çogunluktadır. ha bi de yani yaşın kaç başın kaç m ali erbil bile 300 kızla tanışmamıştır yahu abartmaasan bence..
    M. Halil PAZARLI

Junior Member
    Yer
    tokat

men bildim

bu arqadaş no fear aslında amaci başka bana göre.. azeriler cevap versin diyor. gardaşlar ben sizileri çok sevirem.. yahşisiniz hepiniz. kalleş olan bizim gibi hukumatlar, size sahip çıkmadılar hep kendi menfaatleri için. Şexsi kaanatim şu ki bu arkadaş provekasyon yaratarak dikkat çekmek istiyor ve azeri qızlarını unutamıyor aklından çıkaramıyor bi türlü. böyle bohtan atarah bi kaç azeri qızı bulurum belki diyo burada bence..)
    iltifat etmeyin ben cevap yazmayacam çünkü daha.. azeri qızları nın güzel olup olmaması önemli değil. dikkat ettip no feara özellikle azeri bayanlara cevap veiryo. bu da tezimi doğruluyo açıkçası.. takmayın kafanızı bi tanesiniz siz. biliyom ki buna cevap gelecek no feardan ve bana tirübinlere oynamakla suçlayacak ama ben sizi gerçekten seviyom hele dilinize bayılıyom yaaa. samanyolu tv de haberleri seyrediyom azeri varın düşünün. kalın sağlıcakla. hele müziqiniz hayranım cidden.. AZERİYİ SEVMEYEN ÖLSÜN Bİ BOH ATAN BAKÜ'YE..
    M. Halil PAZARLI

Junior Member
    azerisi türkü yok bu dünyada herkezin bir eşi var eşini bulduktan sonra ister azeri ister türk ister alman olsun fark etmez.. ve KIZLARA GÜVENİN Kİ ONLARDA SİZE GÜVENSİN.. haksızmıyım kızlar

Member
    Sen haqlisan tamamile..Heyf ki, bunu bezi oglanlar hele de anlamayiblar.
    Bu da kecer...

Junior Member
    Yer
    Kayip Sehirden
    Benim Bu Konuya Yazdigim En SON Yorumum Neden Silindi Forumdan ...!!!???

Zoruna Giden Varsa Yazssin Burayada Görelim Derdi Her Neyse ..
    Gercekler Kimsenin Zoruna Gitmesin ..
    Gercek Olan Bir Sey Var Onuda Yazdik Buraya ..

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

salam

Salam!
    Yazınızı men sildim. Bu mövzu artıq boş boş yazılarla dolmağa başladı. Ona görede bu mövzunu bağlayıram.
    Azerbaycan qadınları ve qızları her zaman güvenilir olublar ve olmaya da davam edecekler. Kim isteyir güvensin isteyir güvenmesin.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Yer imleri