Sayfa 1/6 123 ... SonSon
52 sonuçtan 1 ile 10 arası

sizce azeri qızlarına güvenmek olar?

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

sizce azeri qızlarına güvenmek olar?

o kadar çok gördüm o kadar çok şey yaşadım ki gerçekten ama azeri kızlarına bence güvenilmez hiç birzaman bunu öğrendim..

Junior Member
    selam bence doru dusunmuyorsun neden guvenilmez ki azeri kizlarina onlar cok vefali olurlar doru bazilari vefasizda olurlar ama boyleleri cok azdir ben kendimde azeri kiziyim benim bi cok turk arkadaslarim var onlar bana diyolaeki turk erkeklerine guvenme onlar insanbi yuz ustu burakirlar bunu bana bi kac turk erkeyi soledi onun icin hic kimsey suclamak lazim deyil her kes ayni deyil biri kotuyse diyeride oyledir denilmez

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

selam titi..

evet yok değil mutlak varfır içinde az da olsa güvenebileğin kız ama ben daha malesef öyle bir azeri kızına rastlamadım belki şuraya geldim geleli 300eyakın azeri kızıyla o kadar yakın oldum ki yakın tanış olmak azerice ama içlerinden bi tanesi bile güvenilir çıkmadı türk erkeğine değil yine kızına güvenmeyeceksin tabi hepsi demiyorum ama gerçekten sen farklıysan bir azeri kızı olarak seni tanımayı isterdim hı bu arada 300e yakın azeri kızıyla yakın oldum derken yanlış anlaşılmasın lütfen normal bir arkadaş dost edinmek istedim ama nafile herneyse canım işte öle

Junior Member
    Bir gün bir Azeri kızına gönlümü kaptırırsam sana söylliyeceğim No_fear sana söz...

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

merhaba

Alıntı Gercegim_Ol_Turkistan Nickli Üyeden Alıntı
    Bir gün bir Azeri kızına gönlümü kaptırırsam sana söylliyeceğim No_fear sana söz...
    bence kaptırma derim kardeş ama yine de sen bilirsin tabi kaptırırsan da güven konusunda bi problem yaşadığında bana msj atmanı isterdim neyse hadi kal sağlıcakla..

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Re: sizce azeri qızlarına güvenmek olar?

Alıntı no_fear Nickli Üyeden Alıntı
    o kadar çok gördüm o kadar çok şey yaşadım ki gerçekten ama azeri kızlarına bence güvenilmez hiç birzaman bunu öğrendim..
    Mence TURKIYELI qizlara inanmaq olmaz. Basa dusdun?
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

[quote=dj_ziya]
    Alıntı "no_fear":2czgyswe Nickli Üyeden Alıntı
    Mence TURKIYELI qizlara inanmaq olmaz. Basa dusdun?[/quote:2czgyswe]

slm yaşamasam söylemem heralde bunları.sadece benim yaşadıklarım değil burda o kadar çok türk arkadaşım var ki istisnasız hepsi aynı şeyi söylüyorlar demek ki var birşey belki de azeri kızları sadece türk erkeklerine böyle davranıyorlar bu da olabilir bilmiyorum ama bildiğim tek şey var bundan sonra azeri kızlarıyla asla muhattap bile olmamak

hmm,ayrıca türk kızları gerçekten vefakar sevmeyi güven verip almayı müthiş ilişkiler yaşanmasına en ii şekilde imkan yaratabilen insanlar bunu bi tek ben söylemiyorum ayrıca türk kızlarının hepsi demiyorum tabiki var istisnalar ama az ya zaten ne biliimm yaa her millet dicem milletimiz aynı şöle diim o zaman ne biliim ırk dielim her ırk kendi ırkıyla iletişim kurmalı bence sonuçta ne kadar da aynı millet olsak da kültür farkı çok çok fazla kabul etmek lazım bunu belki de bundan kaynaklanıyor olabilir herşey

neyse canım en iisi herkes kendi ırkıyla ilgilenmeli bence

Member

[quote=no_fear][quote="dj_ziya":2l3jkwaz]
    Alıntı "no_fear":2l3jkwaz Nickli Üyeden Alıntı
    Mence TURKIYELI qizlara inanmaq olmaz. Basa dusdun?[/quote:2l3jkwaz]

slm yaşamasam söylemem heralde bunları.sadece benim yaşadıklarım değil burda o kadar çok türk arkadaşım var ki istisnasız hepsi aynı şeyi söylüyorlar demek ki var birşey belki de azeri kızları sadece türk erkeklerine böyle davranıyorlar bu da olabilir bilmiyorum ama bildiğim tek şey var bundan sonra azeri kızlarıyla asla muhattap bile olmamak

hmm,ayrıca türk kızları gerçekten vefakar sevmeyi güven verip almayı müthiş ilişkiler yaşanmasına en ii şekilde imkan yaratabilen insanlar bunu bi tek ben söylemiyorum ayrıca türk kızlarının hepsi demiyorum tabiki var istisnalar ama az ya zaten ne biliimm yaa her millet dicem milletimiz aynı şöle diim o zaman ne biliim ırk dielim her ırk kendi ırkıyla iletişim kurmalı bence sonuçta ne kadar da aynı millet olsak da kültür farkı çok çok fazla kabul etmek lazım bunu belki de bundan kaynaklanıyor olabilir herşey

neyse canım en iisi herkes kendi ırkıyla ilgilenmeli bence[/quote:2l3jkwaz]
    Bilirsen ne var ay turk abi...Bir-iki qiza gore gel bizim butun qizlarimiza bohtan atma...Gozelliye aldanirsiz sonra da baslayirsiz butun qizlarin dalinca danismaga...
    Biz de cox turkler gorduk...indi men de deyim ki, turkler azeri xalqina yuxaridan ashagi baxirlar....?
    Bu da kecer...

Junior Member
    Miss çok yanlış konuşmussun... Sizi kim dolduruyor böyle bilmiyorum. Ama Rus ajanlarını tebrik etmek lazım... İşlerini çok güzel becerebilmişler. Kurduğun cümle sanki iki ayrı Milletmişiz gibi bölücülük kokuyor. Biz Azerbaycan Türklerini ayrı görmüyoruz görmüyeceğizde.Kandırılmış Rus ajanlarının telkinlerine kendini kaptırmış...Ruslaşmış Azerbaycan Türklerinin ne dediği de umrumuzda olmadan biz Azerbaycan Türklerini daim sevecez ve kardeş kabul edeceğiz.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

[quote=Xmiss][quote=no_fear]
    Alıntı "dj_ziya":pm8foo5k Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı "no_fear":pm8foo5k Nickli Üyeden Alıntı
    Mence TURKIYELI qizlara inanmaq olmaz. Basa dusdun?

neyse canım en iisi herkes kendi ırkıyla ilgilenmeli bence[/quotem8foo5k]
    Bilirsen ne var ay turk abi...Bir-iki qiza gore gel bizim butun qizlarimiza bohtan atma...Gozelliye aldanirsiz sonra da baslayirsiz butun qizlarin dalinca danismaga...
    Biz de cox turkler gorduk...indi men de deyim ki, turkler azeri xalqina yuxaridan ashagi baxirlar....?[/quotem8foo5k]
    Cox sagol. Xosum geldi senin danisiginnan. Ehsen sene.Bilirsen dese bir necesi ve ya bezileri eledir mende razilasaram. Amma bu deyir hamisi eledir. Mende bunu hec vaxt qebul etmerem.
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Yer imleri