Sayfa 1/7 123 ... SonSon
69 sonuçtan 1 ile 10 arası

sevgida qurur etmek olarmi?

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki

sevgida qurur etmek olarmi?

salamlar sadece ureyim sixilirdi bu sualiun cavabini ozumda axtradim amma sizinda meslehetlerinize dinlemek isterdim....SIZCE SEVGIDA QURUR OLARMI.menim shexsi fikirim sevgida qurur olmaz.seven adam kor olmalidir sizler ne dushunursunuz?
    calishin ki,sevilesiniz.....

Junior Member

Re: sevgida qurur etmek olarmi?

Alıntı owen20 Nickli Üyeden Alıntı
    salamlar sadece ureyim sixilirdi bu sualiun cavabini ozumda axtradim amma sizinda meslehetlerinize dinlemek isterdim....SIZCE SEVGIDA QURUR OLARMI.menim shexsi fikirim sevgida qurur olmaz.seven adam kor olmalidir sizler ne dushunursunuz?
    Men senle tam raziyam eger qurur edeceksense inanmiram o sevgi cox cheker. Men meselen o istediyim qisa qarshi nese serf edende hec vaxt ozumu yuxari tutub demirem ki duz elemishem srazu uzr isteyirem hec gozlemeden o de hemen cure onun serfi olanda o uzr isteyir, ona gore de bu 6 ilde biz hec 1 deqiqeden artiq kusulu qalmamishiq Inshallah qalmariq da. Bu ilin axirina da Inshallah nishanlanariq AMIN. Haminiza da ugurlar.!

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

..........

Cox maraqli sualdir. Mence sevgide tam da olmasa bir az qurur olsa daha yaxsi olar. Insan sever amma qururunu daha ayaqlar altina atmaz...... Bu da menim sexsi fikrimdir ve derinden dusunseniz menim duz dediyimi goreceksiniz dostlar.
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Yer
    baki

Re: sevgida qurur etmek olarmi?

Alıntı Day_WaLKeR Nickli Üyeden Alıntı
    Men senle tam raziyam eger qurur edeceksense inanmiram o sevgi cox cheker. Men meselen o istediyim qisa qarshi nese serf edende hec vaxt ozumu yuxari tutub demirem ki duz elemishem srazu uzr isteyirem hec gozlemeden o de hemen cure onun serfi olanda o uzr isteyir, ona gore de bu 6 ilde biz hec 1 deqiqeden artiq kusulu qalmamishiq Inshallah qalmariq da. Bu ilin axirina da Inshallah nishanlanariq AMIN. Haminiza da ugurlar.!

sizlere xosh gelecek arzu edirem

Yer
    baki

Re: ..........

Alıntı dj_ziya Nickli Üyeden Alıntı
    Cox maraqli sualdir. Mence sevgide tam da olmasa bir az qurur olsa daha yaxsi olar. Insan sever amma qururunu daha ayaqlar altina atmaz...... Bu da menim sexsi fikrimdir ve derinden dusunseniz menim duz dediyimi goreceksiniz dostlar.

salam qardash necese? men demirem ki,hec qururun olmasin.sozumun menasinda demek isteyirdim ki,mes:men bir qiz sevirem o da meni sevir amma qizin ailesi ya da kimlerse buna razi deyil qizsa sevgilisindan ayrilib qururuna sigdirmir ki,men ailemin sozundan cixa bilmirem..amma qizinda imkani var ki,ailesinda raziliq alis amma yene deyiram qururu edib ailesin yaninda pis olmaq istemir men bu barede dedim sevgida qurur olarmi? allah hec kime ayriliqli sevgi qismet elemesin...calishin ki sevilesiniz

Junior Member
    Yer
    Türkiye
    qız qerçehten sevir, güvenise qurur etmesi düz değildir.ailesinin yanında pis olmayam diye sevgiyi satmaq, qurur etmaq qösterir qi o qız qerçekten sevmir.Aşq için ölmeli aşq o vaxt aşk!....

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

salam qardash necese? men demirem ki,hec qururun olmasin.sozumun menasinda demek isteyirdim ki,mes:men bir qiz sevirem o da meni sevir amma qizin ailesi ya da kimlerse buna razi deyil qizsa sevgilisindan ayrilib qururuna sigdirmir ki,men ailemin sozundan cixa bilmirem..amma qizinda imkani var ki,ailesinda raziliq alis amma yene deyiram qururu edib ailesin yaninda pis olmaq istemir men bu barede dedim sevgida qurur olarmi? allah hec kime ayriliqli sevgi qismet elemesin...calishin ki sevilesiniz
    He qardas eger bu meseleye bu terefden baxirsansa onda men bele bir sey deye bilerem: Eger qiz seni sevdiyini bildirir amma oz ailesine bunu bildirmek istemirse, onda sadece bele bir fikir agla gelir ki, qiz seni sevmir. Yoxsa eger sevse onda ne olursa olsun qurur ay nebilim ne bos seydir. Seven sevdiyi ucun her sey eder. Mumkun olmasa bele sevdiyi ucun olamaycaq seyi etmeye cehd eder.

Yer
    baki

qardash biz sadece calishiriq ki,sevdiyimizi itirmeyek..yenede son qerar allahindir.qismetdirse yaxshi olar bu heyatinda bezi qanunlari var istemesekda o qanunlara reayet etmeliyik.YENEDE DEYIRAM ALLAH BILEN MESLEHETDIR

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

........

Qisacasi adam sevdiyi ucun her sey eder amma hec vaxt yalvarmamalidir. Yoxsa onda adamin qiymeti 5 qepiklik olar.

Yer
    baki

Re: ........

Qisacasi adam sevdiyi ucun her sey eder amma hec vaxt yalvarmamalidir. Yoxsa onda adamin qiymeti 5 qepiklik olar.

men bir tek allaha yalvarmisham olenecenda allaha yalvaracam.qiza yalvarmaga mende pisbaxiram.bezi qizlar var ki oglani ozlerine yalvartmaq ucun ellerindan ne gelirse edirler.amma calishin ki,qizin oyuncagi olmayasiniz

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Yer imleri