Sonuçlar: Sizce Elif nedir ???

Katılımcı sayısı
17. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kaybetmekten en çok korktuğum şey...

6 35.29%
  • benim olmasını en çok istediğim şey

11 64.71%
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
51 sonuçtan 1 ile 10 arası

Elif Nedir???

Junior Member

Elif Nedir???

Elif kimine göre sadece bir isim,kimine göre bir harften ibaret...Oysa Elif'i anlatmak yeni bir fikri kitaplaştırmak gibidir.Yani anlatacak ne çok şey vardır ve ne kadar heyecanlıdır.Elif bir duygunun dışa vurumudur.İlk kez aşık olmak gibidir Elif;tarifi yapılamaz,beynin başka şey düşünemez,kalbin sadece onu atar.Bazende bir mucizeye rast geldiğinizi düşündürür Elif;belki tekrar göremezsiniz ama sırf bunu gördüğünüz için bile şanslı hissedersiniz.Elif yaşamınızı değiştirir;çoooookkk uzakta bile olsa kalbinize girmeyi başarır,sevmediği bişeyi yaptığınızda bunu anlar ve kendinizi suç işlemiş yaramaz çocuklar gibi hissedersiniz.Bazen hasta olduğunuzu düşündürür size;kan dolaşımınız yavaşlar,vücut ısınız düşer,oysa Elif kalbinizi öyle doldurmuşturki hasta değil Elifsinizdir artık.Eliftir gece uyuduğumuzda gördüğümüz şey,sabah kalktığımızda asla tersi çıkmaz.Öğleden sonra içtiğimiz kahvede bile Elif falı vardır;yüreğiniz kabarmıştır,üç vakte kadar bir yol görünüyordur...söyleyen bilmez aslında yolun sonu Elife çıkıyordur.Yeninin diğer adıdır Elif;içinizi açar,yeniden umutlandırır.Korkularınızdır;bazen kaybetmekten korkarsınız,bazende onu kazanmak korkutur sizi.Yıldızdır gökyüzünde Elif;hani şöyle en parlağından,tesadüfen bile baksanız görürsünüz onu.Unutmak istersiniz Elifi;canınız yanar,zaten bunu yapamazsınızda, gözünüzde bir tabakadır o,baktığınız heryerde...Sarılmak istersiniz,sımsıkı...kaçar sizden,hasret kalırsınız.Elif bir çiçek adıdır hiç görülmemiş hiç bilinmedik bir renkte.Ve daha ne çok şeydir Elif sığmaz yazıya,söze.Onu böyle tek cümlede anlatmak haksızlıktır belki...Ama benim için AŞKIN ELİF HALİDİR O...

Bu yazıyı DÜnyanın en tatlı AZerbaycanlı kızına ithaf ediyorum.Keşke benim olsaydın

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...
    bildigim tek sey elif in bizim nezaretci olmasidir

Junior Member
    evet oda Elif.ama bu Elif başla Elif

Junior Member
    neden ikisinide seçmek olmaz kardeş.ikiside birbirinden çok farklı şeyler.hem burda önemli olan Elifin aşkla olan bağlantısı birde bu yönden bakın

Azeri.net Sevdalısı
    Bende benim Elif bacımı baz alarak kaybetmekten en çok korktugum şey diyorum

Junior Member
    sen Elifi kaybetmek istemiyorsun ama o sana bişey yazmamış yani aranızı bozmak gibi olmasın ama

Moderator
    Elif, aşkın başladığı yer. Elif, aşkın en güzel hali... Elif, Aşk; Elif, Aşık...
    [
    Ya da
    [

Moderator

Elif

Elif, şın ve kaf'lı, Elif lam ve he'li Elif'tir. Elif Aşk'a, Elif O'na sevdalı...
    [
    Ya da
    [

Moderator

Elif

Elif olmasa Aşk olmaz ama Aşk olmasa da Elif olur. Yalnız olur, buruk olur ama olur.
    Elde etmişsen yitirmemelisin, Yitirdiysen yazık... Giden gitmiştir...
    Elif, kaybetmekten en çok korktuğum şey...
    [
    Ya da
    [

Moderator
    Alıntı MyStery Nickli Üyeden Alıntı
    Bende benim Elif bacımı baz alarak kaybetmekten en çok korktugum şey diyorum
    Elif'e sarıl bacım ki kaybetmeyesin. "Elif aşkın başladığı yer..."
    [
    Ya da
    [

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Yer imleri