Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

En güzeL aşk zor oLandır ...

Senior Member
    Yer
    ∂ιуαявαкıя

En güzeL aşk zor oLandır ...

ben itirafımı yapayım da hasta oLup oLmadığıma karar siz karar verin.. Tabi varsa reçetenLerinizi de aLayım (:

Edindiğim tecrübeLerime ve yaşadıkLarıma dayanarak şu sonucu çıkardım:

nedense bana hep acı çektirenLer yaradı...Beni zorLayanLarı sevdim.. Birini seversem ve bu insana uLaşırsam içimdeki sevginin ateşi azaLıyor (hatta sönebiLiyor) Sanırım uLaşıLmaz oLanı seviyorum ve yine çektiğim acı, göğüsLediğim zorLuk kadar seviyorum karşımdakini..ULaşıLmazLık için uğraşmak bana mutLuLuk veriyor bi anLamda.. Kısacası; ''her şey yaLan oLsa biLe en güzeL aşk zor oLandır'' diyorum

Sizce mazoşist miyim

Senior Member
    Yer
    Danmark
    A$iri bir turkce yazmissin yani Avrupa turkleri gibi, ben bir sey anlayamadim yazindan kusura bakma..

Junior Member
    Yer
    Ankara | Türkiye
    Ben de zor olanı seviyorum
    Nevbaharda Geleni Sensin Sandım Dün Gece...

Azeri.net Sevdalısı
    Acı çekmekten,üzülmekten zevk alıyorsan biraz öylesin iç dünyanı biz bilemeyiz açı sana mutluluk veriyor mu?
    Zor elde edilenlerin kıymeti fazla olur bu bir gerçek.zahmetsiz rahmet yagdımı bu insana eziyet gelirmiş.Ama şu yönden bakarsak genel olarak erkeklerin çogu zaten zor kızları begenir.Az bir çogunlukta ugraşmak istemez. sen bu durumda hasta olmama olasılıgın yüksek

Senior Member
    Yer
    ∂ιуαявαкıя
    Alıntı MyStrey Nickli Üyeden Alıntı
    Acı çekmekten,üzülmekten zevk alıyorsan biraz öylesin iç dünyanı biz bilemeyiz açı sana mutluluk veriyor mu?
    Zor elde edilenlerin kıymeti fazla olur bu bir gerçek.zahmetsiz rahmet yagdımı bu insana eziyet gelirmiş.Ama şu yönden bakarsak genel olarak erkeklerin çogu zaten zor kızları begenir.Az bir çogunlukta ugraşmak istemez. sen bu durumda hasta olmama olasılıgın yüksek
    üzüLmekten zevk aLdığım söyLenemez... Ama bu konuda biraz dikenLi yoLLardan geçmeyi seviyorum sanırım

Alıntı Kerkuk-Kizi Nickli Üyeden Alıntı
    A$iri bir turkce yazmissin yani Avrupa turkleri gibi, ben bir sey anlayamadim yazindan kusura bakma..
    ya asLında ben de az çok azeri sayıLırım ama nedense konuşmayı beceremiyorum.. senin için biraz daha sadeLeştirmeye çaLışayım..umarım beceririm :

sevdiğim veya xoşLandığım birine çok koLay sahip oLursam, ona karşı sevgim bir anda bitebiLiyor... Ona uLaşmak için biraz uğraşmaLıyım, bazı zorLukLardan geçmeLiyim... Ancak bu şekiLde mutLu oLuyorum

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    insan her zaman zor olanı sevmiştir yada ulaşılmaza ulaşmaya onu elde etmeye çalışır
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Junior Member
    Yer
    Golbasi/Adiyaman/TURKEY

re:

[quote=e_MR_e]
    Alıntı MyStrey Nickli Üyeden Alıntı
    üzüLmekten zevk aLdığım söyLenemez... Ama bu konuda biraz dikenLi yoLLardan geçmeyi seviyorum sanırım

Alıntı "Kerkuk-Kizi":igrlq9gr Nickli Üyeden Alıntı
    ya asLında ben de az çok azeri sayıLırım ama nedense konuşmayı beceremiyorum.. senin için biraz daha sadeLeştirmeye çaLışayım..umarım beceririm :

sevdiğim veya xoşLandığım birine çok koLay sahip oLursam, ona karşı sevgim bir anda bitebiLiyor... Ona uLaşmak için biraz uğraşmaLıyım, bazı zorLukLardan geçmeLiyim... Ancak bu şekiLde mutLu oLuyorum [/quote:igrlq9gr]

Dikkat Et Ayaklarina Batmasin dikenler ))
    Sen ASKI öMRüNCE TANIMADINSA
    Sevmek NEdemektir Bilemezsinsen
    Bir Resme Bakipta Aglamadinsa
    öZLEMEK NEdemek Bilemezsinsen

Senior Member
    Yer
    Danmark
    [quote=e_MR_e]

Alıntı "Kerkuk-Kizi":1xsf7egt Nickli Üyeden Alıntı

sevdiğim veya xoşLandığım birine çok koLay sahip oLursam, ona karşı sevgim bir anda bitebiLiyor... Ona uLaşmak için biraz uğraşmaLıyım, bazı zorLukLardan geçmeLiyim... Ancak bu şekiLde mutLu oLuyorum [/quote:1xsf7egt]

bu bendede var kolay kazandigim seyi vursalar calsalar kilimi kipirdatmam, ama eyeger ben onu kazanmak icin bir sey yaptiysam kimseye veremem...

Senior Member
    Yer
    From the hell
    insanın doğasında var zor oluyor ama daha sağlam oluyor

Member
    ben öldüm aşkımdan duyan var mı? yoqqqq!!!

en iyisi aşık olmamak ne onun nede kendi kalbini kırmamaK!

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri