Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 11 ile 20 arası

VOLEYBOL__TÜRK BAYAN MİLLİ TAKIMI FİLENİN SULTANLARI

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Alıntı MyStery Nickli Üyeden Alıntı
    Bende ortaokul yıllarında 3 yıl valeybol oynamıştım çok severim valeybolu teşekkkürler ceyda,hilal resimlerin hepsi çok güzel
    rica ederiz ekleyebirsem dahada ekliycem

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    BUDA DEMİR LEYDİMİZ NESLİHAN DEMİRİN TRANSFER OLDUĞU
    TENERİFE BAŞKANININ MİLLİ OYUNCUMUZ HAKKINDA SÖYLEDİĞİ
    SÖZLER
    NESLİHAN TOP CANAVARI

’Neslihan benim evladım’ diyen Tenerife Başkanı Jose Francesca Cabrera, "O, Avrupa’da Türkiye’nin imajı. Neslihan, Türkiye’nin imajı bakımından çok önemli bir görev üstlendi" diye konuştu.

'NESLİHAN benim ikinci kızım’ diyen Tenerife Marichal Kulübü’nün 25 yıllık kurucu başkanı Jose Francesca Cabrera, HÜRRİYET’e yıldız voleybolcumuz için önemli açıklamalarda bulundu. "Neslihan’ı ben 17 yaşında keşfettim. Avrupa’nın hiçbir menajeri, Türk’ler bu kızı hiçbir yabancı kulübe vermezler. Sen bu transferi unut dediler ama ben Neslihan’ın peşini bırakmayıp bir hayalimi gerçekleştirdim. O saha dışında çekingen içine kapanık bir Türk kızı ama saha içinde bir top canavarı. Neslihan, Avrupa’da Türkiye’nin imajı. Neslihan, Türkiye’nin imajı bakımından çok önemli bir görev üstlendi. Avrupa’nın Türkiye hakkında karar verebilmesi için önce Neslihan’ı görerek iyi tanımaları gerekir" dedi. Ve sorularımızı yanıtladı...

Bu transferin gerçekleşmesinde ilginç neler yaşandı?

Neslihan’ı 17-18 yaşında keşfettim. Transfer etmeyi kafaya koyduğumda Avrupa’nın bütün menajerlerini aradım.

"Sen unut" dediler

Bu Türk kızını mutlaka Tenerife’ye transfer etmek istediğimi söylediğimde bana 'Türk’ler bu kızı bırakmazlar. Sen Neslihan’ı unut' dediler. Neslihan’ın peşini bırakmadım. Bir gün bu kızı Tenerife’ye getireceğim dedim. Ve bütün voleybol menajerlerinin imkansız dediği bir Türk kızı Neslihan’i Tenerife’ye getirttim.

Neslihan nasıl bir oyuncu, düşünceleriniz neler?

Tipik bir pasör çaprazı. Çok kuvvetli, sürekli atak yapmaya alışmış. Biz Neslihan’ı çok genç yaşta aldık. Belli yaşı aşan oyunculara ben paralı asker derim. Onlar paramı alır giderim derler. Neslihan öyle değil. Çok mükemmel bir servisci. Demir gibi bir smacı var. Bu özselliğini evlenmesine ve soyadı değişmesine rağmen formasının arkasına kızlık soyadı olan ve oyuncu kişiliğine yakışan (Demir) adını yazdırdım. Blokta hızlı ama ufak tefek eksikleri var. Duracağı yer konusunda blokta kendisini geliştirebilir. Bu gücü nasıl bulduğunu hala çözmüş değilim.

Neslihan’ı saha içinde ve dışında nasıl tarif edersiniz?

Saha dışında çok çekingen, içine kapanık bir kız. bir kız. Tipik 23 yaşında bir kız çocuğu. Yüzüne baktığınızda ne hissettiğini anlıyorsunuz. Saha içinde ise bir top canavarı..

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı ceyda Nickli Üyeden Alıntı

İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer imleri