Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Çaresizlik ...

Senior Member
    Sevgili Arkadaşlar..Ben çaresiz kaldığımda hep 'O' kahinatın yaradıcısı yüce rab'bime sığınırım.Sizlere başımdan geçen bir örnek, verebilirmiyim?

-Son günlerde,bayağı hayır ve sevap almıştım,Hemen Akabinde bir akşam küçük oğluma minicik kemik haplarından içirdim. O gece yarısı bir solunum hışırtısıyla,çocuk nefes alamıyor'du, hemen büyük kızımla acilen polinik,polinik gezdik.Herkes sonuçta geç kalınmış nefes borusunda hap şişmiş yapılacak tek çare cerrahi mudahale'dir dendi.Ve acilen kartal devlet hastanesinin yolunu tutduk.Gecenin '3' ün'de telaşlan bütün hastaneyi ayağa kaldırdık.Müdahale odasın da bir dişci koltuğun da acil mudahele yapmaya çalıştılar,büyük kızım içerde doktorların umut yok.Sabaha çıkmaz dediklerini duymuş, ve bunu geldi birde bana söyledi.Sanki O' an (10) katlı bina başıma yıkıldı sandım,kalbim sıkıştı,gözlerim karardı, ''Çaresizdim''Daha sonra doktorlar da geldi.umut yok ama şimdi odaya alacağız,gözünü çocuğundan sakın ayırma ufacık bir morarma görürsen hemen bize haber ver dediler.Yeşil bir örtüye sarılı kesici aletleri yanıbaşımıza koydular.Daha sonra ben biraz nefes almak için bekleme salonuna gitdim.Ellerimi açtım yüce yaradanıma,Sen büyüksün allah'ım dedim.Sen çaresizlerin çaresisin,senden ilk defa yapmış olduğum bütün iyiliklerin karşılığını bu gün senden çocuğum için istiyorum dedim.Ama'yaşlar gözümden sel olmuş akıyor'du.Daha sonra odaya gittim,sabaha kadar gözümü yüzünden hiç ayırmadan baktım morarırsa hemen doktorlar gelip boğazını delecekler'di,bu böyle sabahın ilk ışıklarının bittiği öğlene yakın devam etti.Çocuk da hiç bir kötü değişme yoktu yavaş,yavaş oğlum benlen konuşmaya başladı ve doktorlar da gelince kurtulduğunu ve bu hafta için de (7) çocuk kaybettik.İlk kurtulan oğlun dediler...

-Sevgili arkadaşlar bu olayı ilk defa sizlerle paylaşıyorum.
    O gece çaresizliğin ne demek olduğunu ve sığınacak en doğru kapı,
    Kahinatın yaradıcısı yüce ''Allah'ın''kapısı olduğunu anladım.

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    çaresiz kalmak çok kötü bişey insanın elinden bişey gelmemesio kadar kötü ki bunu anlatacak kelime yok çaresizlik işte
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri