Gündeminde Yapayı Olur muymuş ?
Bu günlerde almış başını bir hareketlilik gidiyor o haber bitmeden başkası son dakika veriyor önce şaşırdım ne oluyor dedim sonra bir baktım Irağın kuzeyine operasyon varmış..
Ne yalan söyleyeyim vallaha bekliyordum böyle bir şey.Nede olsa hassas bir dönemdeyiz.Tam türban konusu varken manşetlerde pat operasyon çıkıyor karşımıza diyorum ya bekliyordum ben yapay gündem işte operasyonun ilk günlerinde cumhurbaşkanı yasayı onaylıyor haa onaylamayacak mıydı tabi ki onaylayacaktı ama bu güzel bir siyaset yöntemi operasyonu attılar ki gündeme dikkat çekmesinler.Yanlış olmasın türbana karşı değilim ama yaptıkları siyaseti de tebrik etmek isterim herkes bu kadar güzel ninni söyleyemez.
Gelelim yapay gündem, gerçek olay operasyona…
Şehit sayımız 19 a çıktı anaları-babaları-karıları-çocukları VATAN SAĞOLSUN diyor ama olmuyor işte yetmiyor vatan sağolsunlar.Daha çok hain istiyor bu ülke daha çok bitsin istiyor.Artık bırakın siyaset yapmayın ağa geçinenler eyleme geçin artık lafta kalmıyor bu sözler bu millet beynine kazıyor artık her lafın hecesini.Haberiniz ola.

ben yazdım umarım güzel olmuştur