Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası

coca colanın sirri çözüldü

Moderator
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    Aman ya Rabbi... bir oturuşta 2 kutu kola bitiren men.... allahım... kimbilir ne kadar tükettim bu böceklerden...

yaw ben kola bağımlısıyım... daha doğrusu asitli içecek bağımlısı... ayran, su ve bilumum içecekler de asla onun yerini tutmuyor... ama biliyorum... kötü ve zararlı... şu böcek mevzusu bile kezmedi beni... acaba iflah olur muyum? kim bilir? inşallah geç olmadan!
    böcekleri bardağın içinde yüzüyor halde görmemiz lazım koladan vazgeçmek için. Gerçi ben bağımlı değilim ayda yılda bir içiyorum ama hiç caydırıcı gelmedi içindeki böcükler
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Alıntı Elif Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    Aman ya Rabbi... bir oturuşta 2 kutu kola bitiren men.... allahım... kimbilir ne kadar tükettim bu böceklerden...

yaw ben kola bağımlısıyım... daha doğrusu asitli içecek bağımlısı... ayran, su ve bilumum içecekler de asla onun yerini tutmuyor... ama biliyorum... kötü ve zararlı... şu böcek mevzusu bile kezmedi beni... acaba iflah olur muyum? kim bilir? inşallah geç olmadan!
    böcekleri bardağın içinde yüzüyor halde görmemiz lazım koladan vazgeçmek için. Gerçi ben bağımlı değilim ayda yılda bir içiyorum ama hiç caydırıcı gelmedi içindeki böcükler
    elif bardağın içinde yüzerken görmekmi ıyyyyy

Moderator
    Bİ mesaj yazdım 10 kere düzelttim şu böcüklerin yüzünden

[
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Bİ mesaj yazdım 10 kere düzelttim şu böcüklerin yüzünden
    ee sende bu kadar böcek koymasaydın canım
    hakkaten elif sabah sabah miğdemiz kalktı
    valla ben yazın bile bukadar böcek görmüyorum coşmuşsun bugün

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    bunlar kalorifer böceğimi?
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderator
    Bunlar hamam böcüğü hani üstüne basınca önce ince kabuğundan kırrrrt diye ses geliyo kabuk kırılınca da vııjjjjjkk sesini veriyor ya işte ondan bunların tadı nasıldır acaba ezip kolanın içine katmak lazım. Ama önce madde etkileşimlerini araştıralım belki iki böcek aynı anda kullanılırsa zararlı olabilir
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Bunlar hamam böcüğü hani üstüne basınca önce ince kabuğundan kırrrrt diye ses geliyo kabuk kırılınca da vııjjjjjkk sesini veriyor ya işte ondan bunların tadı nasıldır acaba ezip kolanın içine katmak lazım. Ama önce madde etkileşimlerini araştıralım belki iki böcek aynı anda kullanılırsa zararlı olabilir
    ayyy elif kardeşimden betersin valla oda
    tam yemek yerken böyle iğrenç şeyler söylerdi onuda geçtin
    valla ezince nasıl ses çıkardığına kadar anlattın maşallah
    ALLAHTAN böyle şeylerden fazla etkilenmiyorum çok
    fenasın ya

Azeri.net Sevdalısı
    ya ceyda,şu dünyada bilmeden yediğin içtiğin o kada çok böcek var ki.bırak ta koladaki de dursun.amma taktın ya koladaki böcüğe.senin kadar zararlı değildir heralde
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Alıntı montoya Nickli Üyeden Alıntı
    ya ceyda,şu dünyada bilmeden yediğin içtiğin o kada çok böcek var ki.bırak ta koladaki de dursun.amma taktın ya koladaki böcüğe.senin kadar zararlı değildir heralde
    aman sen bi sus ya sen hergün o böceklerden
    yiyo olabilirsin ama ben yemiyorum tamammı bu arada sensin
    zararlı hıh gıcık batuuu

Senior Member
    Yer
    İstanbul/ Türkiye

Onsuzda sağlam medem yoxuydu indi lap beter oldu.Elif bunları hansı üreknen yazdın sen. Ööööööööööüüüüü ööööüüüü

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Yer imleri