3 sonuçtan 1 ile 3 arası

DÜNYA ÇAPINDA BİR ANKET

Senior Member
    Yer
    İSTANBUL

DÜNYA ÇAPINDA BİR ANKET

SORU: "Lütfen dünyanın geri kalan kısmındaki yiyecek eksikliğine bir çözüm ile ilgili kişisel görüşünüzü dürüstçe belirtiniz."

Anket büyük bir başarısızlıkla sonuçlanmış. Çünkü;

Afrika da insanlar "yiyecek" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlarmış.

Bati Avrupa'da insanlar "eksiklik" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlarmış.

Doğu Avrupa'daki insanlar "kişisel görüş"ün ne anlama geldiğini bilmiyorlarmış.

Orta Doğu'da insanlar "çözüm"ün ne anlama geldiğini bilmiyorlarmış.

Güney Amerika'daki insanlar "lütfen" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlarmış.

İsrail'deki insanlar "dürüstlük" kelimesinin NE Anlama geldiğini bilmiyorlarmış.

Ve Amerika'daki insanlar "dünyanın geri kalan kısmı"nın ne anlama geldiğini bilmiyorlarmış.

..............................
    -Geçme namert köprüsünden, ko götürsün su seni. Yatma tilki gölgesinde ko yesin aslan seni

-Kör için altında birdir camda.
    Sana bakan kör ise kendini camdan sanma

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    evet bunu bir yerde duymuştum ne yazık ki en çok duyarlılığın ne anlama geldiğini bilmiyoruz ve sadece seyrediyoruzz
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Senior Member
    Yer
    İSTANBUL
    Alıntı doktorT Nickli Üyeden Alıntı
    evet bunu bir yerde duymuştum ne yazık ki en çok duyarlılığın ne anlama geldiğini bilmiyoruz ve sadece seyrediyoruzz
    yerden göğe haklısın
    -Geçme namert köprüsünden, ko götürsün su seni. Yatma tilki gölgesinde ko yesin aslan seni

-Kör için altında birdir camda.
    Sana bakan kör ise kendini camdan sanma

Yer imleri