ARDI.. Belece gunler kecirdi, Bir gun daha deqiq desem 29.06.2005-ci il tarixi idi, (ALLAH gunahimdan kecsin o, gunler ucun)menim icki icen vaxtlarim idi, axwm icki qebul edib, Sebineye zeng vurdum, ona dedimki biz bir-birimize dost deyilik, sadece dost adi altinda daniwiriq, daniwiqlarimiz-fikirlerimiz bizi sevgiye aparir, VE ona heyatimda ilk defe mes ona SENE VURULMUWM dedim, seni gormesem bele, senin qelbine, senin mehsumluquna, senin sesine, senin kovrekliyine, senin qabiliyyetine vurulmuwam dedim.Sebine wokdaydi ne deyeceyini bele bilmirdi, sonra ozun toparlayib mene dediki, sen bilirsenki men azat birisi deyilem, sen ozunude menim derdime werik etme, bu sevgi mumkun deyil, sen daha firavan bir sevgiye layiqsen.Ona dedimki men herweyi goze aldim, butun cetinliklere qalib geleceyik eger sende meni deyersen, seni kimselere vermerem, Herzaman yaninda olacam, herzaman seni qoruyacam, yeterki sende yanimda ol, yeterki menim guc alacaqim menbem ol.Daha sonra eqayistlik edib onu secim qarwisinda qoydum, Ona dedimki ya sende meni sevdiyini etiraf edeceksen yada telefonu men yere qoyan an her wey bitecek(cunki men emin idimki oda mene vurulub)o, mene dedi etme bele, mene zaman ver, men sene isdeyimi ayri cur bildirecem, amma sevirem sozunu hec vaxt demeyecem sene, men o, sozu yalniz aile qurduqum insana deyecem.amma seni itirmekden cox qorxuram, meni sensiz qoyma.Men ise onun bu cavabi ile razilawmayib, demek herwey bitdi, bir daha meni axtarma deyib telefonu sondurdum..Amma o, an sanki qelbim yerinden qopdu, icimde dozulmez bir aci-pewmanciliq hiss eledim, isdedim hemen zeng vurub Haykiramki qiz seni SEVIREM insafin olsun, haykiramki menimde sene ehtiyacim var, Sene bir el uzatdim tut elimi, birge gedek bu yolu. Amma qururum imkan vermedi yeniden ona zeng vurmaqima, telefonun xodun alib bir qiraqa atib, gedib uzandim yerme.Cox pis hala duwmuwdum, yuxuya gede bilmirdim, gece saat 3 olardi dozmeyib telefonu goturdum baxdimki dayanmadan mene zeng vurur, ne qeder sms yazib.Telefona cavab verdim aqlaya-aqlaya mene dediki olurem sayende QOLUMU DOQRAMIWAM vidalawa bilersen hemiwelik.ARDI VAR..