Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Ermənilər üzr istəməlidir...

Junior Member

Re: Ermənilər üzr istəməlidir...

Alıntı otta Nickli Üyeden Alıntı
    türk milleti olarak çok büyüğüz bir kere Allahtan bir kudrettir bu genetiğimiz eşşiz .hani bu safsata değil gerçek hem zeki hem özü yüzü güzel bir milletiz ancak bizi çirkinleştirmeye canımızı sıkmaya çalışan namussuz ataları gibi şerefsiz milletlerle karşı karşıyayız.örneğin fransa şimdi entellektüel bir tavır sergileyen bir ülke arkadaşlar osmanlı imparatorluğu zamanında fransa kralı hastalanınca bizim hekimlerimiz kendisine banyo demiştir yani pislikleri ortada .şerefsiz ermenilere gelince şerefsiz pkklılarla birleşip bizim diplomatlarımızı öldürmüşlerdir çok fazla geriye bakmaya gerek yok.rusyalı şerefsizlerde nitekim 90 harbinde aynı şeyleri yapmışlardır.ama bizimmilletçe yanılgımız şu unutuyoruz unutmayalım uyanalım .ermenilere bakın palavra soykırımlarını dünyaya kabul ettirdiler.bide öyle şerefsizlerki kütüphanelerinde ermeni çeteciler tarafından öldürülen türklerin fotoğraflarını ermeni olarak söylüyorlar.yalana bakın bir kere tipten kaybediyorlar bir türk asla onlar gibi ne çirkin olabilir nede çirkinleşebilir.system of a down diye bir grup müthiş zeki harika bir türk Atatürke hakaret içerikli şarkı yazmışlar mail attım şerefsizlere. bide biletlerinde türkler ve köpekler giremez yazıyo siz millet falan değilsiniz 3-5 çapulcu çetenin torunları bu ermeni itler .zamanında iyiydik niçin?çünkü kuyum işi vs hep ermenilerde rumlarda biz yüz verdik bu itlere ne varsa milletimizde var
    otta,seni sevgiyle kucaklıyorum.Olyı nede güzel özetlemişsin.Tebrik ediyorum ve sana canı gönülden katılıyorum.

Junior Member

Re: Ermənilər üzr istəməlidir...

salam
    ay millet bir birimize demeynenki ermeniler uzr istemelidirler...heckim bizden uzr istemiyecey indiye qeder yaman isdiyibler indide istesinler...onlara ders vermey lazimdiki ozler uzr istemeye mecbur olsunlar....bir AZERI oglu kimi hercur onlari uzr istetmeye haziram!!!!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri