2 sonuçtan 1 ile 2 arası

ermeni yalanları....

Junior Member
    Yer
    TÜRKİYE/ANKARA

ermeni yalanları....

Türkler tarih boyunca hiçbir ülekeye devlete veya millete soykırım yapmamıştır.Ermenilerin kendileri bile inanmadığı bu soykırım yalanına nasıl inandığını anlamak mümkün değildir.burada 1915 yılında gerçekleştirilen techir(zorunlu göç) soykırımla karıştırılmaktadır..o yıllarda osmanlı devleti Rusyayla savaşıyor ve ermeniler rus birliklerinin doğu ve güneydoğuda geçişlerini kolaylaştırıyordu.bu yüzda 1915 yılında techir kararı verilerek ermeniler o bölgelerden uzaklaştırılmıştır..zaten olaya şöyle bir bakıldığında bu vatana ihanettir.kimse kendi vatanında başka ülkelere yardım eden milletleri affetmez..kim ve ne olursa olsun.Ermeniler yıllar boyunca soykırım yalanlarıyla ve asala terör örgütüyle türklerden intikam almak istemişlerdir.ama daha dün hocalıda yaşanan katliam ve soykırımı dünya ve avrupa görmemiştir ve görmek istememiştir.belkide müslüman olduğumuz içindir.ama şunu hiç unutmasın azeri kardeşlerim bir gün azerbaycanın şanlı bayrağı karabağda dalgalancaktır ermenilerin yüzüne vura vura.....türkün türkten başka dostu yoktur ...selamlar
    Selam azeri kardeşlerim sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum.bu siteye daha yeni üye oldum sizlerle paylaşacağımız çok şeyler var....

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Ermeni soykırımı koca bir iftiradan başka bir şey değildir.Onlar önce öldürdükleri türklerin hesabını versinler asıl soykırımı yapan onlar.Binlerce türkün azerinin kanına girdiler.

Bazen düşünüyorumda keşke bu kadar hoşgörülü bir millet olmasaydık da birkaçını halletseydik ama sonra diyorum türk ulusuna yakışmaz.Kana kanla cevap verilmez.
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Yer imleri