Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

insan genişürekli olmalıdır/ağlamağı da bacarmalıdır sebebi?

Junior Member
    Yer
    istanbul

insan genişürekli olmalıdır/ağlamağı da bacarmalıdır sebebi?

canım anacığıma

Canım Anam...
    Aramızdan ayrılmanın ve ebedi istirahatine çekilmenin yarın 7 nci yılı doluyor..
    Seni Çok ama çok özlüyorum..Yüreğimde büyüyorsun gözlerim doluyor..Ramizoğlu...Polat beyim deyişlerini o öpülesi nasırlı ellerinle saçlarımı okşayışlarını..kokunu..
    "yetir oğul gurbeti" demiştin..yetirememiştim ana..son nefesinde seninle olamamıştım bağışla..gavur ellerinden döndürmüyorlar adamı..Babamdan miras adamlığını emanet etmiştin birde tersyüz edilmiş bir pardesü..canım anam ne iyi ettin..sözlerim yüreğimden geçmedikçe dökülmüyor dilimden...aslımı unutmadım hiç..
    Baba ocağımı tüttürüyorum ana..yokluğunun acısından içinde yaşayamasamda..herşey hala bıraktığın gibi duruyor...seccadeni babamın resminin altına duvara astım..tespihinide..Ağır geliyor o evde yaşamak..arada bir gidiyorum anacığım..Abimi yanına yolcu ettiğimizin 4 yılı olacak mayıs ta..biliyorumki yanında bir yerlerdedir..Bir ben kaldım anacığım.
    Canım anam..hala bir kravatım yok..hala bir takım elbise edinemedim ama iyi dostlarım var..
    İçtiğim bir damla suyu bile haketmeye alnımın teriyle kazanmaya çalışıyorum..komşumu gözetiyorum..hiç yalan söylemedim...hiç bir yüreğe dokunmadım..kimseye kötü söz demedim anacığım..
    Yarın....yaban eldeyim anacığım..bir mevlüt okutamayacağım...ama seni dostlarımın yüreklerine yazıyor allaha emanet ediyorum..mekanın cennet olsun...

Polat beyin..oğlun Ersal.

dostlarım...bu mesajı yazdıgımda tarih 02/05/2005 di..yer : macaristan budapeste...gecen yıl bu mesjımı 07/05/2006 yer libya tripoli de copy leyip bir platformda yazmıstım...

Bu gun...
    Bulunmaktan mutlu oldugum azerbaycan baku de yuregı buyuk kardeslerıme dostlarıma duygularımı ve yanlızlıgımı teslım edıyorum...bilinizki hicbir dag cıkılmaz hicbir yer ulasılmaz degil...sabrınıza hosgorunuze ve yuregınızın yucelıgıne sıgınarak acımı sızlerle paylasıyorum...sevgıyle olun dostca kalın allaha emanet olun...sevgılerımle...Dostunuz Kardesiniz Ersal...

Member
    Yer
    Turkiye / istanbul
    Ersal arkadaşım acını gönülden paylaşıyorum. Bir insanın, aileden birisini, canından, kanından birisini kaybetmenin ne kadar acı verici olduğunu iyi bilirim. Dünyanın ölüm gibi bir gerçeği var ve kabullenmekten başkada çaremiz yok. Annenize Allahtan rahmet, sizlerede sabır vermesini dilerim.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Ersal kardeşim, Allah sana sabır versin... yaşamının bir kesitini ve yüreğindekileri layık görüp bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Sevgili ersal öncelikle aramıza hoş geldin.bu güzel paylaşımın için yüregini bize sundugun için ayrıca teşekkürederiz.Allah kimseye sevdiklerinin acısını yaşatmasın.Annene allahtan rahmet diliyorum.Allah mekanınını cennet etsin

Senior Member
    Yer
    Berlin
    Salam Ersal kardes Allah ananiza rehet elesin sizede sebir versin yazdiklarinizi okudum cok üzüldüm insanin yakindan ayrilmasi cok zordor birde ana olursa.... Allah kömeyinizde olsun ve sebir versin size ............

Junior Member
    allah rahmet etsin.kabiri cennet olsun .sonucta gideceğimiz yer orası.elden bir sey gelmez.bize düşen güzel bir sekilde sabretmek veahiret de görüşmek inşş.
    YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN
    YENİDEN BÜYÜK BİR TÜRKİYE İÇİN
    YENİ BİR DÜNYA DÜZENİ KURMAK İÇİN
    M.G

Senior Member
    Ersal Kardeşim Allah sabır versin, bundan sonra daha güzel günler görmeni diliyorum...

Junior Member
    Yer
    istanbul

tesekkur...

Degerlı dostlar..kardesler..canlar...
    Yazdıklarınızı yurek gozumle dolu dolu olarak okudum...sevgınızle dostlugunuzla ınsanlıgınızla en ıcten kelımelerınızle paylasımınız ıcın hepınıze cok tesekkur ederım...
    Dilerımkı sevdiklerınızle dostlarınızla sonsuza dek mutlu ve huzurda olasınız...Duygulanmak guzel sey dostlar...daha cok sey yazmak ısterdım ama su bogazıma dugumlenen sey olmasa............
    sevgıle olun dostca kalın...allaha emanet olun..
    Sevgılerımle..

kardesınız ersal...

Senior Member

Re: tesekkur...

Alıntı turkopol Nickli Üyeden Alıntı
    Yazdıklarınızı yurek gozumle dolu dolu olarak okudum...sevgınızle dostlugunuzla ınsanlıgınızla en ıcten kelımelerınızle paylasımınız ıcın hepınıze cok tesekkur ederım...
    Dilerımkı sevdiklerınızle dostlarınızla sonsuza dek mutlu ve huzurda olasınız...Duygulanmak guzel sey dostlar...daha cok sey yazmak ısterdım ama su bogazıma dugumlenen sey olmasa............
    Sevgılerımle..

kardesınız ersal...
    Her zaman buradayız ne zaman paylaşmak istersen acını, dertlerini, derman olamasakta dinleriz seni...
    Sevgiyle sağlıcakla kal....

Azeri.net Sevdalısı

Re: tesekkur...

Alıntı turkopol Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgılerımle..

kardesınız ersal...
    Her zaman zevkle dinleriz seni asıl biz teşekkürederiz bizimle paylaştıgın için bu güzel yazını.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri