Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Qızlara OLMAZ!!!

Moderlər

Re: Qızlara OLMAZ!!!

Alıntı kombat80 Nickli Üyeden Alıntı
    Chata girene pisdi demek gunah olar kiminse haqda tanimadan on yarqili olmaqdi bu. Ama chata girmenin GUNAH oldugunu yeeqinki coxlarimiz bilmirik. Duzdu boyuk gunah deyil. Ama yenede Unuduruqki Qiyamet gunu Serf etiyimiz vaxitida, bizden neye serf ettiyimiz sorusulacaqdir. Bezileri bunu bilmeden edir. Ama bezileride menim kimi bile bile
    bilmirdim bax ne qeder günahimiz var ay aman
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Azeri.net Sevdalısı

mende chatin gunah oldugunu bilmirdim sozun duzu, ona gore de bundan sonra cox az gelecem o daki dost-tanislari gormek ucun vaxt kecirmek ucun deyil,sozun duzu hec gelemeyecekdim ve bir ara daha da soyudum gelmedim, bezen insanin beynine cin vuranda ne etdiklerini de bilmir, bezende kederlenende cox sey gozunun onune gelir, gozunun onunde canlanir, bununda esasli sebebi aciliqdir!

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı zeynalov_ Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    niye axi mutleq qadaqadan danisiriq , bax men bura foruma gelirem ama cata hec vaxt girmirem , ona gore ki,men burani cox beyenirem , ama cat hec de pis deyil bilirsen gerek her sey cercivede ola ,onda her sey yaxsidir .

o ki qaldi siz oqlanlara qoyulan qadaqalara sizler niye etmirsiniz ??? , bax size de deyirler siqaret cekmek olmaz , siqaret pozqunluq deyil sadece sizin saqlam olmaqiniz ucun size bu tovsiyeni verirler amma sizler lap belkede aranizda 5 ci sinifden bele bu siqareti cekenleriniz var , bu da o demekdir ki , her bir qadaqa her bir kes ucun maraqlidir , goresen bunu etsen ne olacaq????
    men ozumde siqaret cekenem ve cox yerden de qadagalar almisam evden de dostdan da tanisdanda coxundan, amma men bu qadagaya qarsi bir soz demirem sadece ozumde bilirem ki bu saglamliga ziyandir, bu ozume yeni insanin ozune qarsiu ettiyi bir hereketdir, yeni insan oz saglamligi ucun bunu etmelidir, o ki qaldi basqalarindan tovsiyye ve ya anlayis almaga qalsa insanin oz dusunce terzi var, yeni bunu basa dusenler hecde basqalarinin sozune qulaq asmirlar ve ya asmaq istemirler, o daki bu sohbetde sadece qadagalar qizlardan gedir neye gore emel etmediklerinden , bax misal da bundan ibaretdir : bezi qizlar varki mini yupka giyinir diyirler giyinemeyin ve yaxudd a tovsiyye verirler amma ki o didiyim bezi qizlar bu sozun eksine gederek daha da yupkasini minilesdiri , ne ise sohbetde fikrimi cemleye bilmirem , tecili getmeliyem sonra bu barede uzun uzun yazacam
    o qizlar da heyati bele basa dusurler ,yeni mene kimse etme dese etmeliyem , bunu hamiya aid etme

Azeri.net Sevdalısı

siz sozlerimi diqqetle oxuyursunuz? men bunu hamiya aid etdim?yaxsi qiz odurki, ele bir serait yaratmalidir ki hec ona o sozu demesinler ki mini giyinme,bu sozleri hec birinize unvanlamiram men ne sizi taniyiram ne basqalarini ve sozumden dde bir sey cixartmaga calismayin,esaslica olaraq men bezi qizlari diyirem ve basqa da kimese unvanlamiram sozum olsa aciq ve aydin yazaram day soz ataraq deyil.

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı zeynalov_ Nickli Üyeden Alıntı
    [color=#400000]siz sozlerimi diqqetle oxuyursunuz? men bunu hamiya aid etdim?yaxsi qiz odurki, ele bir serait yaratmalidir ki hec ona o sozu demesinler ki mini giyinme,bu sozleri hec birinize unvanlamiram men ne sizi taniyiram ne basqalarini ve sozumden dde bir .[/sey cixartmaga calismayin,esaslica olaraq men bezi qizlari diyirem ve basqa da kimese unvanlamiram sozum olsa aciq ve aydin yazaram day soz ataraq deyil color]
    sozumden dde bir sey cixartmaga calismayin,

men sadece sizin movzuya fikir bildirmisem .

Azeri.net Sevdalısı

Lap yaxsi.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri