Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Google axtarış. Nə axtarırıq?

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Google axtarış. Nə axtarırıq?

Googleda ən son nə axtarıbsınız yaza bilərsinizmi?
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Moderator

Re: Google axtarış. Nə axtarırıq?

Rüyada uçmak
    [
    Ya da
    [

Moderlər
    Yer
    Azerbaycan

Snayper Qadınlar
    Bir günah etsən əgər,
    Minbir gün aahh etmən gərək.
    Minbir gün aahh etsən əgər,
    Heç bir günahın yox sənin.

Azeri.net Sevdalısı

Azeri neti ele burani

Azeri.net Sevdalısı Baku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

azərbaycan

Junior Member

Grup Mahni-Mavili Yazma

Junior Member

Bu hekayə 17 yaşlı qızın dilindən söylənilmişdir:

Her bir insan sevib sevilmeye mohtacdi. Men de sevib sevilmek arzusu ile yasayirdim. Kend yerinde bir qizin ne qeder deyeri var yeqin ki coxlari yaxsi biler. Qizin hisslerine ,duygularina fakir verilmir. Qiz adi bir esya kimi gorulur. Amma her kesin qelbi var. men de insanam hami kimi… men de gelin gedeceyim gunu, ag atli sehzademi gozleyirdim. Ta ki o gune kimi. Atam yene dostlari ile icib serrxos olub meni bilmeden dostunun ogluna verib. Yene de men pis olmurdum. Ele fikirlesirdim ki, belke de o menim ag atli sehzademdi, amma cox heyf ki ele olmadi. Oglan menden 21 yas boyuk,cox pis xasiyyetli, qelbi kinli ve ureyindeki qaranligin gozlerinde eks olundugu bir insan idi. Cox yalvardim atama meni ona vermesin, heyatim qaralmisdi. Sevib sevilmeye mohtac oldugum bir vaxtda ,heyatimin ciceklendiyi ve gencliyimin en gozel dovrunde ele bil zindana dusmusdum. 17 yasim var idi. Amma ne etmeli ki, meni insan yerine qoymurdular. Bir esya kimi kimese satirdilar. Men o insanla yasamagdansa olumu ustun tutdum. Ve gecelerin birinde derman icib ozumu zeherledim. Meni xestexanaya catdirdilar. Medemi yudular ve heyata qaytardilar. Atam nisani qaytarmaga razilig verdi. Kend yerinde nisani qaytarilmis qizi almayacaglarini bile bile yene de xosbext idim. Belelikle aradan 1-2 il kecdi . gunlerin birinde telefon zeng caldi, desteyi goturdum. Oglan sesi idi. Bu nomreye tesadufen dusduyunu ve menimle tanis olmag istediyini bildirdi. Tanis oldug…. Heyatimin en gozel gunlerini yasayirdim. Artig men sevirdim. Her gun telefonla danisirdig. 1-2 ay danisdigdan sonar gorusmeyi qerarlasdirdig. Cox heyecenli idim. Sesine, qelbine vuruldugum bir insanin simasini gorecekdim. Gorus zamani catdi.iller boyu gozlediyim insane o idi artig buna emin idim. Heyatimin en gozel gununu kecirdim. Bundan sonar evlilikden, toyumuzdan, gelecek heyatimizdan danisirdig. 7 ay olardi danisirdig. Onsuz heyatimi tesevvur elemirdim. Her deqiqem ,saniyem onu fikirlesmekle kecirdi. Ve bir gun o mene bir etiraf etmek istediyini bildirdi: “ men 1 il bundan qabag evil idim. Heyat yoldasimin bogazinda xerceng xesteliyi oldugundan rehmete getdi. Ve 7 yasli bir oglum var. tek ona baxa bilmirem………” Otag basima firlanirdi. Hec bir seyi fikirlesmeden hemin deqiqe onunla ayrildim. Ozumu aldadilmis,tek ,caresiz hiss eleyirdim. O cox qururlu idi mene zeng elemedi daha. Mense onu cox sevirdim. Ustunden 1 ay kecmemis xeber aldim ki evlenib. 18 yasli, menden de gozel qizla. Yasamag menim ucun menasiz oldu. Bu derde doze bilmirdim. O qizin yerine men olmali idim. Cunki onu menim qeder hec kim seve bilmezdi. Cox kecmedi yene zeng geldi. O idi ve biz danisdig o da meni sevirdi, o da meni unuda bilmemisdi. Men ona xosbextlik arzu eledim ve sonsuza qeder sagollasdim…….. Hele de ag atli sehzademi gozleyirem. Artig sevmek ucun yox, ere getmek , ovlad sahibi olmag xatirine. Sehzade gelse de menim ona vereceyim bir qelbim olmayacag cunki qelbimi de ozuyle sonsuzadek apardi…… bilirem ki, heyatimin en boyuk sehvini elemisem. Daha hec bir sey elemek olmaz olan oldu kecen kecdi…….. men bu heykayeni oxuyanda goz yaslarimi saxlaya bilmedim cox teessufler olsun ki bele seyler heyatda coxdur ve bu her birimizin basina gele biler ona gore hec vaxt sevdiyinize yalan soylemeyin cunki sonra gec ola biler hem de cox gec size yalansiz ve sevgi dolu sevgi arzulayiram.

Moderlər Kralica_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

en son bu gun sher axtarmishdim 13:30
    Her sheyi bilmek vacib deyil, Vacib olan heddinizi bilmekdir!

Senior Member

en son sokoladli pasta resepti axtarirdim
    ...

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı je_demeure Nickli Üyeden Alıntı
    en son sokoladli pasta resepti axtarirdim
    caneyy sokolada donessen ay qiz az sokolad sokolad de

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri