Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Sevmek guzeldir sevdigin uzakta olsada

Junior Member

Sevmek guzeldir sevdigin uzakta olsada

Gardaslar sevmek guzeldir.Gormeden de sevilir.5 yıl oldu sevdigimle tanisali.Ben turkiyedeyim o azarbaycanda.O beni gordu ben onu gormedim.Ama belki kimse birbirini boyle sevmez.Sevmek kavushmak demek degildir.Gok yuzune bakip benim gordugum yildizlari oda goruyor ayni yerde degiliz ama ayni yere bakiyoruz demektir.Ayni anda birbirimizi dushundugumuzu hissetmektir.
    Kavushacagiz bir gun eminim.Ama sevgi kavushmasakta guzel.Sevmeyenler varsa sevsin diyorum.

Azeri.net Sevdalısı

Re: Sevmek guzeldir sevdigin uzakta olsada

Alıntı zelimhan Nickli Üyeden Alıntı
    Gardaslar sevmek guzeldir.Gormeden de sevilir.5 yıl oldu sevdigimle tanisali.Ben turkiyedeyim o azarbaycanda.O beni gordu ben onu gormedim.Ama belki kimse birbirini boyle sevmez.Sevmek kavushmak demek degildir.Gok yuzune bakip benim gordugum yildizlari oda goruyor ayni yerde degiliz ama ayni yere bakiyoruz demektir.Ayni anda birbirimizi dushundugumuzu hissetmektir.
    Kavushacagiz bir gun eminim.Ama sevgi kavushmasakta guzel.Sevmeyenler varsa sevsin diyorum.
    Zelimhan benim anlamadıgım obeni gördü ben onu görmedim diyorsun bu bana biraz ilğinç geldi..bide üstüne üstelik 5 yıldır seviyorsun..neden göremedin onu dersen bende bu konudaki fikrimi sana sunarım

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    adam seviyo önemli olan bu sen de niye bukadar incelersinki :mystrey
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Senior Member
    Yer
    From the hell
    yok adem mystery doğru söylüyo bu biraz garip değilmi görmediği birisi için bu kadar sevgi beslemek tamam aşkta yok yoktur elbet ama garip

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    emre burda kız oğlanı görmüş ben hiç birbirlerini görmemiş ama birbirlerinin sesini duyunca ağlamaya başlayan insan bile gördüm hayatta herşeyin yeri var bu türlü sevgi neden olmasın ben ce olur
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Azeri.net Sevdalısı
    Burda garip olan birdurum var ama hiç görmediğin biri için 5 yıl harcamak var..bence o hayalindeki aşkı seviyordur..ademin dediği aşklar tabiki var ama eskidendi o.şimdi tekneloji ilerledi artık.bu devirde olması garip geldi bana sadece

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı adem52 Nickli Üyeden Alıntı
    adam seviyo önemli olan bu sen de niye bukadar incelersinki :mystrey
    Hayat ayrıntılarda gizlidir

Moderator
    vardir mystrey vardir hem de nasilllllllll

Moderator
    bir resim de yeterlidir

Moderator
    Nizami Gencevinin Xosrov ve Şirin eserinde sevgililerin bir - birilerine nece aşiq olduqlarını gösterir (qiyabi şekilde uzaqdan uzaga) deye bilersiniz ki bu yalnızca eserdir ancaq heyatda da bele şeyler olur

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri