Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Sevmek guzeldir sevdigin uzakta olsada

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    uzaklık önemli deyil seviyorsa insan birini gerisi teferruattan ibarettir,ama tabi bunuda yaşayan anlar.kendini beyenmiş insanların sevgi dediği şeyi artık daha iyi anlayabiliyorum onların sevgi dedikleri şey bir heves bazen sevgi meydanlarında bilimsel konuşmaya çalışıp ahkam kesmek kendini kandırmaktan başka nedirki..sevmek bazen bir resimle,bazen bir mektupla'ki bunu sadece yaşayan anlar mektup deyince artık gericilik oluyor,sevgide çeşit yoktur sevgi gönülden olunca güzeldir..ama dünyadaki en güzel sevgide anne sevgisidir.

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    bakın söylüyorum bu fidanda biraz lalık var demedi demeyin yine nasiiiiiiiii yazmış
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Yer
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı adem52 Nickli Üyeden Alıntı
    adam seviyo önemli olan bu sen de niye bukadar incelersinki :mystrey
    Hayat ayrıntılarda gizlidir
    o bahsettiğin ayrıntılar bazen insanın gözüne hiç görünmez
    bakar kor olur insan bazen insanın sesi de sevilir fotoğrafıda
    bazende seni sevdiği için seversin bunlar normal şeyler

Moderator
    bakın söylüyorum bu fidanda biraz lalık var demedi demeyin yine nasiiiiiiiii yazmış
    nasiiiiiiiii yazmamisam adem nasil yazmisam nasıl anlaminda

Yer
    lazlarda nasil der bence sen bi araştır sende bizim oralardansın bence şaka şaka

Azeri.net Sevdalısı
    lazlarda nasil der bence sen bi araştır sende bizim oralardansın bence şaka şaka
    lalık nedemekki?

Yer
    efendim tasarruf yapıyoruz bazı kelimelerden harf çalıyoruz başka yerlerde lazım olur diye aslında o lazlık bak çaldığım harfi senin yüzünden yerine koymak zorunda kaldım

Junior Member
    Arkadaslar bu konu beni de aştı artık.Ben kendimi anlamıyorum ki size yaşadığım duyguları anlatayım.5 yılı geçiyor sevdamız.Sevdiğim bana Leyla ile Mecnunu anlatmıştı.Ayrıca Sevdiğim filolok arap dili okuyor.Orada mecnun kör oluyor falan ama leyla mecnuna döndüğünde ben leylama kavuştum sen leyla değilsin diyor..Görmeden seviliyormu diye bana sorsalardı delilik derdim.Ama seviliyormuş.Bir şarkı varya deli diyorlar bana desinler değişemem.Banada ne derseniz diyin ama çok güzel duygular yaşadım.UNUTMAYIN Kİ ALLAH ı da görmeden sevip korkuyoruz.Bu şirk koşmak gibi değil tabi ama insan görmedende seviyor işte.Gizlice gördüm.bilgisayarından.Ama buna inanmıyor.Sevdiğime inanmıyor.Artık yoruldum.Bir sevdayı hep bir taraf ayakta tutarsa nekadar da güçlü olsa bir süre sonra yoruluyor.
    Ben çok güçlüydüm 5 yılı geçecek kadar tuttum.Artık yoruldum.Dün bana inanmadığını söyledi ve ben onu kıskanıyorum diye kızdı.Bu oyundan bıktım dedi.Ve bukadar sene sonra ilk defa çok ama çok sinirlendim.Bıktıysan oynama artık dedim.Dünden beri yazmıyorum oda yazmıyor.Hayırlısı.Bitmesin diye çok dua ettim ama Allahtan hayırlısını diledim hep.Eğer olmazsa hayırlı değilmiş derim.Bir arkadaşım geçen 5 yılıma kayıp demiş.Benim için ise hayatımın en güzel günleriydi.Sevmek çok güzeldir ve herşeye değer.Bazı arkadaşlar bu çocuk galiba tipsiz de sanal alemde görmediği biri ile konuşmaya mecbur kalmış diyebilir.Tipimde sağlamdır ha.Yakışıklı sayılırım.Neyse benim yaşadıklarım güzeldi.İyi kötü çok güzel anı oldu.Dün bitti belkide ve ben şimdiden kalbimin ağrısıyla başbaşayım.

Yer
    Alıntı zelimhan Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar bu konu beni de aştı artık.Ben kendimi anlamıyorum ki size yaşadığım duyguları anlatayım.5 yılı geçiyor sevdamız.Sevdiğim bana Leyla ile Mecnunu anlatmıştı.Ayrıca Sevdiğim filolok arap dili okuyor.Orada mecnun kör oluyor falan ama leyla mecnuna döndüğünde ben leylama kavuştum sen leyla değilsin diyor.Ben bu konuda çok acı çektim.Görmeden seviliyormu diye bana sorsalardı delilik derdim.Ama seviliyormuş.Bir şarkı varya deli diyorlar bana desinler değişemem.Banada ne derseniz diyin ama çok güzel duygular yaşadım.UNUTMAYIN Kİ ALLAH ı da görmeden sevip korkuyoruz.Bu şirk koşmak gibi değil tabi ama insan görmedende seviyor işte.Gizlice gördüm.bilgisayarından.Ama buna inanmıyor.Sevdiğime inanmıyor.Artık yoruldum.Bir sevdayı hep bir taraf ayakta tutarsa nekadar da güçlü olsa bir süre sonra yoruluyor.
    Ben çok güçlüydüm 5 yılı geçecek kadar tuttum.Artık yoruldum.Dün bana inanmadığını söyledi ve ben onu kıskanıyorum diye kızdı.Bu oyundan bıktım dedi.Ve bukadar sene sonra ilk defa çok ama çok sinirlendim.Bıktıysan oynama artık dedim.Dünden beri yazmıyorum oda yazmıyor.Hayırlısı.Bitmesin diye çok dua ettim ama Allahtan hayırlısını diledim hep.Eğer olmazsa hayırlı değilmiş derim.Bir arkadaşım geçen 5 yılıma kayıp demiş.Benim için ise hayatımın en güzel günleriydi.Sevmek çok güzeldir ve herşeye değer.Bazı arkadaşlar bu çocuk galiba tipsiz de sanal alemde görmediği biri ile konuşmaya mecbur kalmış diyebilir.Tipimde sağlamdır ha.Yakışıklı sayılırım.Neyse benim yaşadıklarım güzeldi.İyi kötü çok güzel anı oldu.Dün bitti belkide ve ben şimdiden kalbimin ağrısıyla başbaşayım.
    allah yardımcın olsun kardeş senin işin karişık ve zor

Junior Member
    Güzel bir 5 yıl geçirmişsin anladığım kadarıyla, yaşadıklarını anı olarak sakla içine ve hangi arkadaşın kayıp derse desin sen aldırma. Yaptığın şeylerden pişmanlık duyma, her duygusuyla yaşanılmış anılar olarak sakla kendine. (.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri