Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
95 sonuçtan 21 ile 30 arası

AŞK

Azeri.net Sevdalısı
    gelişmelerden haberimiz olsun arkadaşım bizi bilğilendirici bir sayfa açarsın artık
    forum ahalisi olarak senin duygusal gelişmelerin bizide yakından alakadar ediyor
    malum faal bir arkadaşımızsın duygusal gel gitlerin olursa belki foruma yeteri kadar ilgi göstermezsin nemelazım
    o yolda sen arada tur at derim

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Ya ne çabuk 'aşık oldun gibi' be kardeşim... Hoppala! Bi dur dinlen... Aşkın kitabını mı yazmaya yeminlisin!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    "Sevdiklerini kurban etmemek için, iribaş bir kurbanım..."

Ancak bir tek kişi için 'kurban' olurdum... (Bu sene geçti, artık gelecek Kurban'a!) :mrgreen:
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Guest
    kurbanı beklemene gerek yok kardeş illa gitmek istiyosan seni adak olarak gönderelim

Azeri.net Sevdalısı
    mevzudan bukadar uzaklaşmak bu olsa gerek sahi bizim forum konumuz neydi :

*Çeşm-i meygum sabahlarda mest oldu gönül dilruba sabahlara......

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Dolaşırken internette şu mektubu buldum... Konumuza uygundur ayrı başlık açmak yerine buraya eklemeyi tercih ettim. Malum konunun hiti yükselsin

MATEMATİKÇİNİN AŞKI (Sevgiliye mektup)

Türev tanem bir tanem,bir sigma işareti kadar kıvrak bir Pi kadar sonsuzsun sevgilim.Sana olan sevgim limitlerin sonsuzluğuna ulaşıyor.Bir bakışın kalbimde matris kadar derin etkiler yapıyor.Kalem gibi kaşların,trigonometri gibi karışık saçların,tebeşir kokusu gibi burnumda tütüyor.Çarpanlara ayrılmayan denklemler gibi nazlanma.Senden mektup almak inan integral almaktan daha zor.Bilinmeyenlerimiz farklı olsa bile polinomlar gibiyiz.Eğer böyle devam ederse seni keşfedilmemiş dizi kuralları ile izleyeceğim. Seninle bir daire olalım.Merkezde ben,etrafımda eşit uzaklıklarda sen.Nereye bakarsam seni göreyim.Üzüntülerimiz teğet,sevinçlerimiz kiriş olsun. Birbirimize o kadar yakın olalım ki,yarıçaplarımızın limiti sıfıra yaklaşsın.

Şu anda y=ax+bx+c parabolünün iki ayrı kolu isek de bir gün tepe noktasında buluşacağız.Sana bir sinx eğrisi gibi sürekli "k" sabiti kadar bağlıyım. Hiçbir parantez bizi ayıramaz.

Azeri.net Sevdalısı
    matematikçi yada fizikçi farketmez sonuçta aşık oldumu insan reisi cumhur olsan ne fayda zaten sen yanmışın demektir

Azeri.net Sevdalısı
    Aşk kadının hayatında bütün bir romandır erkekte ise yalnız bir bölümdür.

(M. Da Stael)

. "Ölümdür tek başına yaşanan Aşk iki kişiliktir…"

Ataol Behramoğlu

Oscar Wilde:Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmasını ister...

.Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

(Bailey)

· Arılar bile en tatlı balın zehirli çiçeklerde olduğunu bilir.

John Keats

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Şu kopyalama işini öğrendim... Hocamızın anısına da onun resmini ilk resim olarak seçtim...

Azeri.net Sevdalısı
    yeshu abi helal olsun sana artık bize karada ölüm yok

hocamızı geçeriz artık

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer imleri