Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

sevdiğin vedasız giderse

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.

sevdiğin vedasız giderse

birbirinizi çok seviyorsunuz,her gördüğünde yüreğin içinden çıkacak gibi oluyor,ve bir gün umutların ve aşkın zirvesinde iken,sabah sevdiğini arıyorsun, ama o gitmiş,kaybolmuş,sanki hiç var olmamış gibi.....

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Boşver hocam üzülme... Gidene bye-bye, gelene hi-hi (hayhay)
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Guest
    valla zafer benim bu yaşıma kadar sabah beraber uyanıcak kadar yakın bi sevgilim olmadıki olsa bişeyler yazardım ama malesef yok

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    YİNEDE YAZDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER ADEM

Moderator

cvp

Sevgide sessizce çekib getmek duzgun deyil

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    ama gedenede dur diyemirsen ay fidan.katılımın için teşhekkür eliyirem.

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye

Re: sevdiğin vedasız giderse

Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    birbirinizi çok seviyorsunuz,her gördüğünde yüreğin içinden çıkacak gibi oluyor,ve bir gün umutların ve aşkın zirvesinde iken,sabah sevdiğini arıyorsun, ama o gitmiş,kaybolmuş,sanki hiç var olmamış gibi.....
    birbirini seven iki insandan bahsediyosun bikere ortada karşılıklı sevgi varsa bırakıp gitme olmaz sanıyorum ama olursa çok önemli bi nedeni yoksa geçerli bi sebep hiç peşine düşmem ama benim bi eksikliğim varsa onu telafi etmeye çalışırım yoksa nedensiz bi şekilde bırakıp giden bi insandan bana hayır gelmez o yüzden boşuna vakit kaybetmeye gerek yok zamanını boşuna harcamaktan başka bi işe yaramaz çünkü gerçekten sevseydi bırakıp gitmezdi
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    sanki beni tarif etmişsin.. aynı şey başıma geldi.. zor bir durum.. ben sildim hayatımdan onlu günleri. tamamen başarmış değilim ancak..

Ayrılıp gitse sorun olmaz ama, habersiz gidişler bitirir insanı. Dayanmak zor buna hemde çok zor.

Junior Member
    valla giden gitsin bide habersiz yani gitsin bidaha gözüme görünmesin yenisini bulmak pek zor değil daha yaşimız genç

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Aklıma bir şeyler geldi...

Ya habersizce gitmediyse... ya bir şey olduysa... ya sana ihtiyacı varsa... ya mecburen yapmak zorunda kaldıysa... ya bu bir denemeyse... Gerçek sevgi bu soruları da sorar sanırım... ama işin içindeki sevgi sığ ise, o zaman 'aman bana ne' ya da 'gencim güzelim, seni üzerim' demek tabii kolay...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri