Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

sevdiğin vedasız giderse

Senior Member Aygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gedərsə getsin

Getmək istəyəni saxlamaq olmaz ki. Amma səbəbini öyrənmək lazımdı. Gördünüz olmur son verərsiniz sevginizə. Düzdü çətindi amma neyləmək olar.

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.

Re: gedərsə getsin

Alıntı Aygun Nickli Üyeden Alıntı
    Getmək istəyəni saxlamaq olmaz ki. Amma səbəbini öyrənmək lazımdı. Gördünüz olmur son verərsiniz sevginizə. Düzdü çətindi amma neyləmək olar.
    aygün son vermek kolay değil yüreğinde son veremiyorsun,her an aklında hiç çıkmıyor.

Moderlər
    Yer
    Bakı
    duyguların hevesten ibaretse unutulur.
    aşk bu duyguların sonsuz olanıdır.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    Alıntı ceng Nickli Üyeden Alıntı
    duyguların hevesten ibaretse unutulur.
    aşk bu duyguların sonsuz olanıdır.
    haklısan ceng heves ise unutursun ama seviyor ve sevgiline inanmışsan ozam vay haline aha işde ben .

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    sanki beni tarif etmişsin.. aynı şey başıma geldi.. zor bir durum.. ben sildim hayatımdan onlu günleri. tamamen başarmış değilim ancak..

Ayrılıp gitse sorun olmaz ama, habersiz gidişler bitirir insanı. Dayanmak zor buna hemde çok zor.
    ya mirze sen kaç gündür bu yüzdenmi gelmiyorsun buralara gel paylaşalım dertlerini....

Azeri.net Sevdalısı
    giden eger sebepsiz gittiyse ozaman zaten sevmiyordur sevdiğinin nekadar çok üzüleceğini bilir en azından..ama gitti diyede hemen silmek olmaz bence sebebini öğrenip ona göre hareket etmek gerekir

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    yok zafer sınavlar vardı fazla vakit bulamadım.. şimdide Bursa'dayım,1 ay daha yokum ama ara sıra atacam mesaj ..

Junior Member
    Yer
    NERDE UNUTTUYSAN BENİ
    sanki beni tarif etmişsin.. aynı şey başıma geldi.. zor bir durum.. ben sildim hayatımdan onlu günleri. tamamen başarmış değilim ancak..

Ayrılıp gitse sorun olmaz ama, habersiz gidişler bitirir insanı. Dayanmak zor buna hemde çok zor.
    aynı şeyi bende yaşıyorum şuan ama daha unutamadım.unuturum heralde demi mirze?
    ELMİDAR***GÜLŞAH

Junior Member
    cok normal. giderse gitsin.baska birini bulursun sende. zaman gelir belki de sende birini birakip gidersin. gayet normal. hayatin sartlarina gore davrancaksdin. mesala bi az once bi seye yorum yazmistim. hani biri bi kiza asik oluyomus sora kiz annesinin kalbini istiyomus evlenme icin. hani o erkek de kabul etmis ya .annesinin kalbini getirmis ya.hani bi z de onun o hareketinin yalnis oldugunu soledik ya. iste. tabiki karsindaki bunun gibi zor bisey isterse sana hic bis solemeden hemen terk etek duser.
    dimi arkadaslar.
    bende zaman zaman terk etdim . ama tabiiki beni de eden olmadi diyil
    terro famarlsite
    r

Junior Member
    Yer
    NERDE UNUTTUYSAN BENİ
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı

aynı şeyi bende yaşıyorum şuan ama daha unutamadım.unuturum heralde demi mirze?
    evet ya unuttum ben onu artık bu yazıyı yazaken bile onu hatırlıyorum.varmı bçle bişey yaaaaaaaaaaa
    ELMİDAR***GÜLŞAH

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri