Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
82 sonuçtan 61 ile 70 arası

erkeklere güvenmiyorum...

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı
    Erkeklere güvenilmez ya da kadınlara güvenilmez diyemem, insanlara güvenilmez de diyemem. Tanıdığım bir kaç erkeğe güvenmiyorum, buradan yola çıkarak "erkeklere güvenmeyin" dersem ahmaklık etmiş olurum. tanıdığım bir kaç insana güvenmiyorum buradan yola çıkarak "insanlara güvenmeyin" dersem ahmaklık etmiş olurum. Tanıdığım bir kaç insana güveniyorum diye "insanlara güvenebilirsiniz" dersem yine ahmaklık etmiş olurum.
    Bazı erkekler, bazı kadınlar, bazı insanlar güven vermezler. Bu durumda tartışmaya gerek yok. Yapılacak şey şudur: "Güvenmiyorsan uzak dur"
    elif ellerine sağlık çok güzel açıklamışsın.evet güvenmiyorsanız uzak durun

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    İşte benim cevabm: Soru tadında

onlar sana güveniyor mu?

Junior Member
    Yer
    ankara

Re: salam dostlar

selam ben gündüzbey..! senin değerini bilmeyen utansın bence..!bu kadar sevipte üzülmeye hakkın yok..!
    aynalar cansızlığın intikamını almak için riyakarlığı fedakarlık gibi gösterirler,kendini olduğun gibi görmek istersen kalbimin kapılarını aç ve ruhumun geniş salonlarındaki kristal camlarda bulunan renkli resimlerine bak ve beni ondan sonra tanımaya çalış şarap kokulu beyaz taşlar ve rüzgar dolu ufuklar,bana kimsesizliğin acısını söylerken seni yalnız seni düşünmüşler...!

Moderator
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    İşte benim cevabm: Soru tadında

onlar sana güveniyor mu?
    Karşılıklı güvensizlik
    [
    Ya da
    [

Junior Member
    Yer
    afyonkarahisar
    Düşünmüşümdür çoğu zaman hatalı olan bizmiyiz yoksa kızlarmı diye ama bir çıkarsama yapamadım halen. Herkesin kendine göre nedenleri var tabi ki ben kendimce değerlendireceğim o yüzden kimse kırılmasın darılmasın. Ben bu güne kadar kız arkadaşlarım yönünden hep şansızım neden se ben haddinden fazla değer verdiğim halde bana verilen değer çok az kaldı yaraladı çoğu zaman bu beni bende kaçtım onlardan ve diğerlerinden artık kapalı bir kutu içinde gibiyim. Kalbimi kime açsam parçalayacak sanıyorum. Kanımca bu kızlar değerlerini bilmiyorlar yada çok aç gözlüler verdiklerimiz yetmiyor.
    ÖMER KÖYLÜ

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı arion Nickli Üyeden Alıntı
    Düşünmüşümdür çoğu zaman hatalı olan bizmiyiz yoksa kızlarmı diye ama bir çıkarsama yapamadım halen. Herkesin kendine göre nedenleri var tabi ki ben kendimce değerlendireceğim o yüzden kimse kırılmasın darılmasın. Ben bu güne kadar kız arkadaşlarım yönünden hep şansızım neden se ben haddinden fazla değer verdiğim halde bana verilen değer çok az kaldı yaraladı çoğu zaman bu beni bende kaçtım onlardan ve diğerlerinden artık kapalı bir kutu içinde gibiyim. Kalbimi kime açsam parçalayacak sanıyorum. Kanımca bu kızlar değerlerini bilmiyorlar yada çok aç gözlüler verdiklerimiz yetmiyor.
    Bunu kız yada erkek diye ayırmamak lazım bence. bu insanın yapısıyla alakalı bir durum bence.aynı yorum bir kız tarafından erkek içinde kullanılabilir.burda kişidir baz alınacak bence.siz bu konuda şanssız olmuşunuz.hayat birazda seçici olabilmeyi gerektiriyor kendi yapınızı bilerek seçiminizide bu yönde yaparsanız bence dogruyu bulmak daha kolay olur..

Junior Member
    Yer
    afyonkarahisar
    Haklısınız ama ben kendi düşüncelerimi söyledim sadece kimseyi suçlamak eğil maksadım. Suçlu aramak gerekirse zaten kendimden başlarım buna. Neyse bu konu çok su götürür bana göre öyle başkasına göre böyle, benim için siyah başkası için beyaz hangi insan bir diğerinin aynısıki zaten. İnşallah dünyaya bir gün sevgi hakim olur arkasında mutlulukla.
    Herkese esenlikler dilerim.
    ÖMER KÖYLÜ

Junior Member

eminmisin

Ne kızlar erkeklere karşı üstündür, ne kadınlar. hepsinin birbirleri üzerinde hakları vardır.

lakin, bilinmesi gereken şudur ki, kişi dengindeki kişiyi bulmaldır.
    beş kardeşin beşide bir olmaz. her kızın bir olmadığı gibi her erkek te bir olmaz.
    doğru zaman da doğru insanla tanışmamışın düşüncelerinin tek sebebi budur bence.

Senior Member
    bi bayan bi erkege niye guvenmez ?
    soru derinlestirebilir...
    derinlemesine doru bakildiginda yansimalara sahit olursunuz..
    o yansimlar bazen ic dunyanizda kucuk korkular uyandirabilir..
    yuzlesmekten yada cuvaldizini batirmadan kendi yarginizi olusturmaniz dogru degil kanisindayim ..
    aksam savusur, gun cikar ..aydinlik bizimdir....

Azeri.net Sevdalısı
    Bu konu hakkında kaç sayfaya yorum bıraktım ben bile şaşırdım hepsi bir başlık altında toplansa ne güzel olurdu kadın ve erkek ,erkek ve kadın yorumlar yorumlar sonuç ne anafikir ne, ne onlar bizsiz neden biz onlarsız olabiliriz

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon

Yer imleri