Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

sevgi mesajları

Senior Member
    Yer
    baki

sevgi mesajları

50. Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil
    51. Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.
    52. SENI 1000 KISI SEVIYORSA BIL KI BEN ONLARDAN BIRIYIM,SENI 100 KISI SEVIYORSA BILKI BEN ONLARIN ICINDEYIM,SENI 1 KISI SEVIYORSA BIL KI O BENIM,SENi KIMSE SEVMIYORSA BIL KI BEN OLMUSUM...
    53. Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarimin sözlük anlamlarini degistirmek mümkün olsaydi ben senin isminle degistirmek isterdim
    54. YALNIZ BiR KALBiN TEK BiR ANAHTARI VARDIR. MASUM BiR GULUMSEME. NE OLUR GULUMSE! BANA DEGIL KENDINE. CUNKU BUNU EN COK SEN HAKEDIYORSUN!
    55. Benim kalbimi kirmak suya yazi yazmak kadar zordur... Benim gönlümü almak günese dokunmak kadar zordur... Sen suya yazi yazmayi basardin. Simdi günesin batmasini bekle... serefsiz sevdigim...
    56. Hayatta Dört Yanlis Yaptim;Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak,
    57. düsünüyorumda düsüncelerin en güzeli beni düsünüp düsünmedigini düsünürken düsündügünü düsünmem olsa gerek diye düsünüyorum
    58. Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
    59. YATAGINI GÜL YAPRAKLARIYLA SÜSLEDIM,ÜZERINI AY ISIGIYLA ÖRTTÜM.TÜM KABUSLARI BEN ALDIM,BU GECE TATLI RÜYALAR SENIN OLSUN
    60. göz damlalarınin yanaklarina çizdigi islak patikalari seyret seyretki yalnizligin acisini anlayasin
    61. SEN SENI BENDEN FAZLA SEVEN BULURSAN ;BEN SENI UNUTMAYA RAZIYIM...
    62. ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dunyamda
    63. ben bu hayatta pek cok yanlis yaptim ama acisini ben cektim tek bir dogru is yaptim oda sana kalbimle guvenmekti umarim laiksin sen buna canimin ici
    64. Karanlık dünyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN.
    65. Deliye hergün sevgililer günü; Seni deli gibi seven askin...
    66. SENI saçaklarda titreyen serçenin kanat çirpmasi kadar masum ve bir anne duasi kadar içten SEVİYORUM
    67. Birlikte yasayabileceğin biriyle degil;Onsuz yasayamayacagin biriyle ol,Gelip bosluk dolduranlardan degil;Gittiginde yeri dolmayanlardan olsun
    68. NE YILDIZLARI ISTIYORUM GECE YARILARIMA,,NE GÜNESI ISTIYORUM KARANLIGIMA ,,ÇK DEGIL SENI ISTIYORUM YALNIZLIGIMA..
    69. BIR DOST YÜZÜNE IHTIYAÇ DUYDUGUNDA BASINI KALDIR VE GÖKYÜZÜNE BAK...GÜNDÜZLERI BULUTLARIN GECELERİ YILDIZLARIN ARKASINDAN GÜLÜMSÜYOR OLACAGIM...
    70. Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........
    71. duygularım bir serçe gibi uçup gidiyor ZAMANIN AKISINA KARSI KOYARCASINA..
    72. yüregime gömdüm seni söküp akmak mümkün degil,rüyaların yeter bana
    73. unutmakmi delisin.gitmesemde bekler orada deniz,gelirsem bilmelisin.gitmek gibi bekleyecegim denizin delisine,delinin denizi gibi.o ne kadar giderse seni seviyorum...
    74. KALBIMI VERDIM ONA SAKLASIN DIYE
    SEVGI NECE GOZEL ULVI BIR HISSDIR
    BU HISSI HER INSAN YASAYA BILMIR
    HEM SEVIB HEM DE KI SEVILMEK GOZEL
    ONU DA HER INSAN YASAYA BILMIR

Senior Member
    Yer
    baki
    75. YASAMAK : SEVMEK, SEVMEK : PAYLASMAKTIR
    76. Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende kiymet bilmez
    77. Seni seninle yasamak varken, Sensiz hayalinle yasamak gucume gidiyor ..
    78. GÖZLERIMDE RENK,KULAGIMDA SES,IÇIMDE BIR NEFES OLARAK KALACAKSIN...
    79. bir gün dünyanın en karanlık ve en derin uçurumundan düssem sadece tutunacak tek dalim sen olsan seni tutmaktan degil kirmaktan korkarim
    80. seniseviyorum diyenin sevgisinden süphe et cünkü ask sessiz sevgi dilsizdir
    81. GÜNEŞİN DAHİ BUZ TUTTUĞU YERDE YANAN BİR IŞIK GÖRÜRSEN BİLKİ O BENİM SENİN İÇİN YANA KALBİMDİR.....
    82. rotasını kaybetmiş bir gemi gibi fırtınadan fırtınaya sürüklenirken kara göründü diye bağıran tayfanın sessindeki mutluluk hep seninle olsun..
    83. bir şiir yazıpta seni ağlatsam,her akşam,her sabah seni koklasam,solmasan dört mevsim öylece kalsan,yinede sevgilim doyamam sana...
    84. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...
    85. Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...
    86. Sevmek çay, sevilmek şeker. Bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer.
    87. GİT RÜZGAR. ONU SEVDİĞİMİ SÖYLE, UGRUNDA ÖLEBİLİCEĞİMİ SÖYLE,ONA NEFES GİBİ MUHTAÇ OLDUĞUMU SÖYLE AMA ŞUNU UNUTMA EGER BENSİZ MUTLUYSA, SUS VE GERİ DÖN...
    88. bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim...
    89. Suçum sevmek ise, cezam idam olsun. Cezam idam ise sevgilim celladım olsun. Celladım sevgilim ise adı efsun olsun adı efsun ise canım feda olsun. Efsun'a
    90. sen taşmısın demirmisin sevda nedir bilmezmisin allahiçin bu garibe birazcık sevginden vermezmisin.
    91. özlemek hasret ise ve ardı ölüm ise ben ömrümü sevdanın yoluna vermişim yağmur yüreklim.
    92. Seni Nasıl Sevdim Bilsen İnan Askımdan Erirdin Eger Bilseydin Asla Bırakıp Gitmezdin.
    93. seni seviyorum diyen sözlere değil senin için ağlayan gözlere inan.
    94. Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz; büyüktür umutlarım, her omuz taşıyamaz; herşey olurda, şu kalbim bir tek sensiz olmaz...
    95. her sebebin bendim madem niye sustun niye yıllarca aynı rol aynı perde sevdimde katlandım bunca derde ama çok yanlıştı adı yanlış aşktı ama suç bende hadi git durma sende...
    96. Sen Tanrı'ya dilenen dilek,göklere uzanan ellerimsin!Sen gözümden süzülen yaş,tek düşüncem,hasretimsin!Sen yaşadığım bir ömür,en güzel günlerimsin!Sen her gece rüyama giren,biricik sevgilimsin...
    97. Seni güneş kadar uzak ısısı kadar yakın hissediyorum.
    98. UZUN VE SENSİZ BİR GECEDEN CIKTIM YORULMUS RUYALARA ASTIM RESMİNİ HER SABAH SOYLEDIM GUN ISIGININ SILEMEDIGI ISMINI (SENİ SEVİYORUM ESRA)
    99. deniz kumsaldaki kumları zaman gecmisteki anilari siler ama hicbirsey kalpteki gercek askı silemez

Senior Member
    Yer
    baki
    . dün gece sen yoksun diye yağmur yağsın istedim,dün gece yağmadı diye sabaha kadar yolunu gözledim,aslında ne geceyi ne yağmuru bekledim,BEN SADECE SENİ ÖZLEDİM
    101. Senin Gözlerindi beni benden alan Senin gözlerindi kalbimi çalan Senin hasretindi zamanı durduran Sen olmadan AŞKIM bu hayat YALAN
    102. Bulsaydım dünyanın en sivri bıçağını saplardım kalbimin en derin köşesine ve akan kanlarla yazardım SENİ SEVDĞİMİ
    103. Hayatta çokşey var yaşanılacak.Bunlardan birtaneside sensin.Ben seni yaşamak isterdim bir ömür boyu sadeliğinle.Sence seni yaşamaya değmezmi?Bence değer!
    104. kız dedigin istanbul gibi olmalı fet edilmesi zor fatihi tek
    105. ÇOCUKLAR KOŞUŞTURUYOR KALBİMİN İÇİNDE OYUN OYNUYORLAR KENDİLERİNCE KİMİ SAKLAMBAÇ KİMİ KÖREBE BEN EBELEDİM SENİ HAYATIN İÇİNDE HADİ TUT ELİMİ ELİM SENDE
    106. kalbınle sev benı dılınle degıl sevgınle aldat benı haınlıgınle degıl aşkınla sarhoş et benı ickınle degılölüm ayırsın bızı eller degıl
    107. GÖNLÜNDE BANA YER YOKSA GÜZELİM ÖNEMLİ DEĞİL BEN AYAKTADA GİDERİM
    108. Ben.. Sen...Öylece durmayı seviyorum ben..Durup ardından bakmayı..Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan..Yaprak seviyorum ben yaprak..Kuru, yaş ayırmadan..Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastığına bakmadan..
    109. Güneş dünyaya aşık olmuş ama bir türlü yaklaşamamış Çünkü yaklaştığı zaman Dünyadaki bütün güzelliklerin yok olacağını biliyormuş BU YÜZDEN UZAKTAN SEVMEYİ ÖĞRENMİŞ!!!!SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA
    110. denizler kadar derin kumsalar kadar serin senin engüzel bana bakan gözlerin
    111. sen benim en dar geçitlerimsin en sonsuz gerçekliğimsin ümitsizlikler içindeki ümitlerim vazgeçemediğim tek sevgimsin ve şuna inanki sonsuz oluncaya kadarda sürecek ......seni çok ama çok seviyorum
    112. BİZ SEVDİĞİMİZİ İKİ ÖPÜCÜK NİYETİNE DEĞİL ALLAHIN BİR EMANET KUŞU BİLİP BİR ÖMÜR BOYU AYNI YASTIKTA BİR ÖMÜR SÜRMEK İÇİN SEVERİZ
    113. İNSANLARIN DÜŞÜNCELERİ OLMALI SONSUZLUK GİBİ ÖZLEMLERİ OLMALI YENİ AÇANBİR ÇİÇEK GİBİ VE HER İNSANIN BİR TANESİ OLMALI TIPKI SENİN GİBİ SENİ SEVİYORUM
    114. bazen soylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun şimdi soyluyorum SENİ SEVİYORUM
    115. hayat bir yaprak...bir gün elbet solacak...ama sana bu mesajı gönderen,seni hiç bir zaman UNUTMAYACAK..
    116. Bir gün istiyorum güneş batmasın. Bir gül istiyorum koklayınca solmasın ve seni istiyorum birtanem sensiz hayat olmasın.
    117. birgün ayrılığın azgın dalgaları seni başka beni başka sahillere attığı vakit tek dileğim UNUTULMAMAK
    118. sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, aşk herşeyse sen benim herşeyimsin, bunların hepsi bir kişi içinse sen benim birtanemsin
    119. birgün bana sorsan dünyayımı yoksa beni mi daha çok seviyorsun diye dünyayı derim çekip gidersin ama bilmezsinki benim bütün dünyamın sen olduğunu vefasız aşkımmmmm
    120. SANA BİR NASİHAT KENDİNE DİKKAT ET BİR RİCA SAKIN DEĞİŞME BİR DİLEK BENİ UNUTMA BİR YALAN SENİ HİÇ SEVMİYORUM BİR GERÇEK SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM
    121. BİR ÇİFT GÖZ İSTİYORUM CAN EVİMİ GÖRECEK BİR SEVGİ İSTİYORUM ÖMÜRLERCE SÜRECEK
    122. korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaklarda yalnızsın sanma sakın nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canındayım.
    123. günaydın birtanem.yeni bir güne başlarken güneş ilk senin gözlerinde doğsun benim içimi ıstıtan senin gözlerin olsun bütün mutluluklar senin olsun.AŞKIM!!!
    124. sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktığın zaman gördüğün kişi kalbinin tek hakimi. Ben sevgimi dalgaların silebileceği kumsallara değil, kimsenin silemeyeceği kalbime yazdım.

Senior Member
    Yer
    baki
    bir telefon bekliyorum sevgilim diye baslayan, seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen.
    126. SEN HIC DENIZLERIN DIBINE BAKINCA YEMYESIL ORMANLARI GORDUN MU? IMKANSIZ DEME! CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKINCA OLULERIN BILE SAHIT OLMADIGI O CENNETI GORDUM. BUGÜN TAM BİR AY OLDU ACISIYLA TATLISIYLA. UMARIM HALA İLK GÜNKÜ GİBİ MUTLU VE HEYECANLISINDIR
    127. ARAMIZDAKİ MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUĞA GİDEN BÜTÜN YOLLARA İSMİNİ YAZDIM HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN
    128. belki sana olan sevgimi hicbir zaman bilmeyeceksin... belkide biliyosun ama bilmek istemiyosun... belki guluyosun.. belki agliyosun.. belki sende seviyosun??? eger bir gün aglarsan gözlerinden süzülen her damla yasta ben olacagim...
    129. Yalnızlıksa seni korkutan korkma ben hep yanındayım. Eğer yalnız kalmaksa maksatın o zaman kork çünkü seni asla yalnız bırakmayacağım! BIRTANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM...
    130. sevginin bile yanlız kaldığı,korkunun bile dehşete düştüğü bir gecede bir yıldız kayıyor ve ben seni diliyorum.
    131. bir gülüşüne bin kurşun sıksada ölüm, unutma umuda kurşun işlemez gülüm
    132. aşk;karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla,hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır.
    133. sen yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın sen kokladığım ilk çiçek yapraklarımı titreten son rüzgarsın sen duyduğum ilk heyecan özlediğim tek sevdamsın... seni çok seviorum aşkım
    134. avuçlarının arasına bir yürek bıraktım ister kaldırıp bi kenara atarsın ister yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olucağını hatırlarsın...
    135. KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR DUNYAYA 70 YILDA BİR GELİRLER VE İNSANLAR ONU HAYATI BOYUNCA YA BİKEZ YADA HİÇ GOREMEZLER BEN GORDUM ODA SENSİN BİTANEM
    136. M endilin olsun yüzüme kefenim, E linle konsun topraga bu cansiz bedenim, R üyanda görmelisin bu benim,cesedim, V asiyetim seninde gelmen sevgilim E relim muradimiza cekip gidelim...
    137. dünde, bugünde yarında yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy hep oradayım
    138. Hayatta tek umudun gülmek olsun bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun. Unutma insanlar bir kere ölür, ölen bir kere gömülür. Benim sana olan aşkım ne ölür nede gömülür.
    139. MERHABA BEN GELDİM AMA BEN SIRADAN BİR MESAJ DEĞİLİM YAZAN TARAFINDAN SEVGİ YÜKLENDİM VE BURAYA GELENE KADAR CANIM ÇIKTI BELİM AĞRIYOR ÇABUK AL ŞU YÜKÜNÜ SENİ ÇOK SEVİYORMUŞ BOL BOL TEMBİHLEDİ....
    140. HAYALLERİMİ RÜYA DENİZİNE BIRAKIP YÜREK AÇIYORUM RÜZGARINA ADINI SUYA YAZIP DALGA DALGA GİDİYORUM SAHİLİNDEN...
    141. Seni Seviyorum yalan diyemem,En Güzel duygulari Kalbimden silemem ne yapsam ne etsem Baskasini Sevemem.Inan Canimi veririm ama senden VAZGECEMEM!!!!
    142. BİRGÜN BAŞKA GÖKLEDEN YAĞMURLA GELECEĞİM AÇ ELLERİNİ O VAKİT DOLACAĞIM AVUÇLARINA.GÜNEŞ ÇIKTIĞINDA UMUTSUZLUĞA KAPILMA.BAKARSIN IŞIK OLUR DOĞARIM SAÇLARINA SARI GÜLÜM.....
    143. Hayatta öyle mutlu ol ki gözyaşlarında ki mutluluk mutluluğu arayan mutsuzlara örnek olsun
    144. Sana sevgimi anlatmak için yetmez dünyanın en değerli şaheserleri. Notaların armonisi, dizelerin elele uçuşu, fırça darbeleri... Doğadaki kuş cıvıltıları bile az gelir sana adanmak için. Güzel bebeğime özlemimi adıyorum. Sıkıca kapatmışım gözlerimi; ağlıy
    145. Sevmek bu dünyada ibadet. Ama seni sevmek bu dünyada yaşadığım cennet. Cennetimle aramıza hicran girmiş aylardır. Lakin kavuşmak yakındır; deli gönlüm az daha sabret.
    146. Birgün bitecek elbet bu sessiz bekleyiş o zaman ya sen benim olacaksın ya da ben kimsesiz
    147. ben sensiz günlerime yanarken sen bensizliğe sevineceksin .ama şunu unutma birtanem bir gün sende seveceksin
    148. UNUTULDUKLARINI ANIMSA KAYBETTIYSEN ARA OZLEDIYSEN GIT BUL KIRDIYSAN OZUR DILEKIRILDIYSAN AF DILE SEVIYORSAN SOYLE CUNKU HAYAT COK KISA VE DEGERINI IYI BIL...
    149. BENIM ICIN HAYATTA IKI SEY ONEMLIDIR BIRI SEN DIGERI OZGURLUGUM OZGURLUGUM ICIN CANIMI SENIN ICINSE OZGURLUGUMU WERIRIM

Senior Member
    Yer
    baki
    150. BİR MİKTAR KOKUSU KALIR,GÜL TUTAN ELDE ZANNETMEKİ GÜL DİKENİN HİMAYESİNDE ASLINDA DİKENİN İTİBARI GÜL SAYESİNDE GÜLLERİN İÇİNDEKİ GÜLE CANDAN SEVGİLERLE
    151. Toprak olmaz bana tenden baskası Senı bunca sevmez benden baskası ölürsem arkamdan sen hala yeter gelmesın kabrıme senden baskası
    152. mutluluğun denizler kadar bol mutsuzluğun kumsaldaki ayak izleri gibi silinir olsun canımın içi
    153. BIRGUN BANA SORACAKSIN BENMI DUNYAMI DIYE BEN DUNYA DIYECEGIM SEN KIZIP KUSECEKSIN AMA SUNU HIÇ BILMEYECEKSIN BENIM BUTUN DUNYAM SENSIN
    154. senden sonra sonrası yok ya sen yoksa başkası yok aç içimde kar çiçeğim yüzümün başka gülesi yok
    155. GÖZLERİNDE DOĞUP,YANAKLARINDA SÜZÜLÜP,DUDAKLARINI ÖPEBİLMEK İÇİN GÖZYAŞLARIN OLMAK İSTERDİM SEVGİLİM
    156. yalnızlık ne mavi suları olan denizlerde,ne de kızgın kumları olan çöllerde kalmaktır,yalnızlık bu şehirde bu insan kalabalığında seni arayıpta bulamamaktır
    157. seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar parlak ve onlar kadar degerlisin ama aranizda tek bir fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin...
    158. ne seni unutmak gibi bir çabam var içinmde,ne de aşkımı körükleyen rüzgar,ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.
    159. eğer bir gün rüzgar eserse oralarda,sana olan sevgimi fısıldarsa kulağınaunutma sende sende bana o rüzgarla biraz sevgi yolla
    160. SEN KALBİME GİREN BİR SEVDA KURŞUNUSUN YA SENİ ORADA BIRAKACAKLAR YA DA ÇIKARIRKEN CANIMI ALACAKLAR BİTANEM...
    161. Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldim ama güzel oldugu için degil seni gördügünde utansin diye.
    162. Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!
    163. Seni sevdigimi desem azdir Sana binlerce $iir yazsam bo$dur Sevgimi anlatacak bir kelime yokdur Yildizlara bak Onlarda yetersizdir Sana sevgim bilki sonsuzdur!
    164. Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..
    165. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
    166. Rüzgar olup Yanindan gectim Güne$ olup Tenini yakdim Gölgen olup Seni her an izledim Uykunda ba$inda meleginim Ve gökyüzünde Seni gizlice izleyen Yildizinim!
    167. Gül dedigin nedirki, Solar gider, Ates dedigin nedirki, Kül olur gider, Gün dedigin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!
    168. Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
    169. Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek
    170. ...Sevgim gün boyu yoldaşın olsun... Günaydın AŞKIM....
    171. YAĞMURUM OL YAĞ AMA ISLATMA,GÜNEŞİM OL ISIT AMA YAKMA,RÜZGARIM OL SAR AMA SAVURMA,SEVEBİLDİĞİN KADAR SEV AMA SENSİZ BIRAKMA
    172. deniz kumsaldaki kumları,zaman geçmişteki anıları siler amahiç birşey gerçek sevgiyi silemez dostum
    173. bir romansın okuyupta bitiremediğim,bir özlemsin uzanıpta erişemediğim,bir tek sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim
    174. mutluluğun türkiye enflasyonu kadar yüksek,üzüntünün memur maaşı kadar düşük,geleceğinin keloğlanın keli kadar parlak olmasını dilerim

Senior Member
    Yer
    baki
    175. Elini yagmurlu bir gunde pencereden dışarı uzat tuta bildigin yagmurlar kadar sen beni seviyosun tutamadgın yagmurlar kadar ben seni seviyorum...
    176. aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer ellerin kan içinde kalsada dikenlerin hesabını gülden soramazsın...!
    177. seni bir serçenin gözyaşalrı kadar seviyorum, bilirmisin sen o gözyasları nekadar değerlidir serçe ağladığında ölürmüş bende ölümüne seviyorum seni işte...!
    178. SeNi Yıldızlara benzetiyorum onlarkadar etkileyici onlar kadar güzel ama aranızada bir tek fark var onlar milyonlarace sen birtanesin...
    179. Ey dost aklımda, fikrimde ve zikrimdesin bana hayat veren iksirdesin! Gözden ırak olsanda sen her zaman aklımdasın.
    180. Bir uçurumdan aşağı düşüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim
    181. Dün gece yıldızlara hep seni anlattım, dinledikçe bir kez daha parladılar. Ayrı yerlerde oldugumuzu söyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar günaydın bebeğim.
    182. dün gece seni gördüm rüyamda, ağlıyordun.Yavaşça eğildim dizlerine kapandım 'al beni sevdiğim yanına diye bağırdım'uyandıgımda telefon çaldı,arayan sendın ve bana sadece 'seni seviyorum'dedin... .
    183. sevgilim bir gün sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye bir gün gördüm onu yeni sevgilisiyle kulağına fisildadım aşk ızdıraptır diye?
    184. AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM.
    185. SEN EN BÜYÜK SEVGİYİ HAK EDECEK KADAR MÜKEMMEL,HERKESİN SEVMEYİ HAK ETMEYECEĞİ KADAR GÜZELSİN...
    186. GİT RÜZGAR DOSTUMA ONU NASIL SEVDİĞİMİ SÖYLE MUTLUYSA USULCA GELYANIMA,MUTSUZSA KULAĞINA DOSTUNHEP YANINDA DİYEFISILDA UNUTMASIN YÜREĞİM HEP ONUNLA.....
    187. seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak yıldızlar kadar uluşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bir tanesin aşkım...
    188. BU MESAJI HAFIZAYA ALIYORSAN BENİ SEVİYORSUN SİLERSEN BEĞENİYORSUN CEVAPLARSAN ÖZLÜYORSUN CEVAPLAMAZSAN BENSİZ YAPAMIYORSUN ŞİMDİ NE YAPACAKSIN BAKALIM!!! =) ASUŞ
    189. GECENİN SESSİZLİĞİNİ DİNLE İÇİNDE BENİ BULACAKSIN...KARANLIĞA BAK YÜZÜMÜ GÖRECEKSİN...ELİNİ KALBİNE KOY,GÖZLERİNİ KAPA,RUHUMU YOLLUYORUM BİRAZDAN ÖPÜLECEKSİN BİTANEM!!!(aSuMaN)
    190. Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım
    191. Yağmur vuruyorsa pencerene,Anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken ,Benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi..
    192. ben boşalan kadehlerin değil sensizliğin sarhoşuyum
    193. hayatta öyle bir güzellikle karsilastimki anlatamam,öyle saf,ööyle temiz ki,bugün onun günü...kim mi???Merk mi ettin???aynaya bak bebegim...Dogum günün kutlu olsun biricigim,tek sevdigim...
    194. BİRGÜN BEN BİLE BİLMEDEN ALDIN BENİ BENDEN, İÇİNE BİRAZ SEN KATTIN BAMBAŞKA BİR BEN YAPTIN VE BU BEN BANA SÖZ VERDİ.ÖLSE BİLE TÜkETmEyECEk seni!(asuman )
    195. GÜLLER HEP ELLERİNDE AÇSIN DİKENLERİ BATMASIN SEVDA HEP SENİ BULSUN AMA BENİ UNUTTURMASIN!!!...^^ASUMAN^^
    196. BİR DOST VARDIR İYİ GÜNDE YANINDA OLUR BİRDE DOSTLUKLAR VARDIR KÖTÜ GÜNDE YANINDA OLUR SÖYLE BAKALIM SEN HANGİSİNDENSİN?... ASUMAN=
    197. senin bir damla gözyaşına kurban olurdum.şimdi sen bana kurban olsan gözümden bir damla yaş akmaz...
    198. öZLEM BENCE NE BİR ŞEYE DUYULAN HASRET NE DE ULU BİR ARZULAYIŞ O BENCE İÇTEN İÇE AĞLAYIŞ YA DA SENDEN AYRI YAŞAYIŞ...
    199. sevgim kalbindeyse mutluluğum elindeyse istediğin iki kelimeyse SENİ SEVİYORUM

Senior Member
    Yer
    baki
    DOSTLUK AGLAMAKSA YÜREGİNDEKİ ACIYI PAYLAŞMAKSA ÜZÜLDÜGÜNDE SICACIK BİR KUCAKSA VE DOSTUN İÇİN ATEŞE ATLAMAKSA DÜNYA DURANA VE BEN ÖLENE DEK DOSTUZ.ÖLENE DEK...
    201. DUYGULAR SINIR TANIMIYOR KİMİNE BİR SÖZ YETİYOR KİMİNE DESTANLAR AZ GELİYOR SEVİLMEYİ HAK EDENLER HER HALİNDEN BELLİ OLUYOR ONLARDAN BİRİ ŞUAN MESAJIMI OKUYOR.SENİ SEVİYORUM
    202. Bir gün bile ayrı kalsam olurum deli,hasretin yer içimi,kemirir benligimi,olsada doz aşımında aşkım yan etkisi,vazgecmeyecegim ilacımsın sen ey sevgili....
    203. Doğmanın Bedeli Ölmek,Gençliğin Bedeli Yaşlılık,Sevmenin Bedeli Fedakarlık,Dostluğun Bedeli Paylaşmaksa,Bugünün Bedeli HATIRLAMAK OLUR!!!CİVCİVİM
    204. önce düştüğümde kalkmayı öğrendim, sonra aleve dokunduğumda acıyı... sevmeyi öğrendim,sevilmeyi sonra... terkedilip beklemeyi, sayende unutulmayı da öğrendim ama seni unutmayı bir türlü öğrenemedim...
    205. SENI SEVIYORUM, YILDIZLARIN SONSUZLUGU KADAR.SENI SEVIYORUM, KIMSENIN CESARET EDEMEYECEGI KADAR.SENI SEVIYORUM, ZAMANIN DURMAMASI OLASILIGI KADAR.SENI COK SEVIYORUM, ADINI YILDIZLARLA ZAMANA KAZIMAYA CESARET EDIP SENI HER SANIYE YASAYACAK KADAR SEVIYORUM.
    206. Hani bir kelebek yakalarsin avucun icinde sonra bakmak, görmek istersin yasiyormu diye.Baksan kacacak simsiki tutsan ölecek.Iste böyle birsey seni SEVMEK...
    207. Bir romansin okuyupta bitiremedigim bir özlemsin yalvaripda hükm edemedigim sensin geldigimde git diyemedigim tek bildigim YALNIZCA SENI SEVDIGIM.
    208. NE SENİ SEVDİĞİME PİŞMAN,NEDE SENİ SEVENE DÜŞMANIM.YALNIZCA SENİNLE OLMAK VARKEN,SENSİZ YAŞADIĞIMA PİŞMANIM.
    209. NE MUTLU ŞİMDİ YANINDA OLANLARA,SANA DOKUNUP,SESİNİ DUYANLARA,SENİ TANIMADAN YANINDAN GEÇENLERE...HEPSİ SANA YAKIN AMA HİÇ BİRİ BEN GİBİ KOKUNA HASRET DEĞİL...
    210. Gidiyorum. İster gel ister gelme...gelmedin olsun be güzelim.Demekki rüzgara kapılmışsın sen benim için sadece bir yalanmışsın.
    211. sen bilirmisin senin benim için ne kadar değerli olduğunu...bilmedin bilemedin sana olan aşkımın kıymetini görmedin göremedin gerçek sevgimi...
    212. Hani geceden sonra doğarya güneş,aklıma ilk sen gelirsin.Sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin.Gün geçer,herşey biter.Ama SEN BENDEKİ İLK BİTMEYENSİN.
    213. Hayatın bütün güzelliklerini gör,hiçbir şey için üzülme,kırılsanda ağlama.Hayatı göz yaşlarınla sevindireceğine,gülüşünle cezalandır.iyiki varsın,iyiki doğdun.
    214. An gelir insan aglarmış.Gözyaşları sel olup kalbine akarmış.Kahkaha bir maske derler bilirmisin?İnsan sevdiginden ayrılınca bu maskeyi takarmış...
    215. Beyaz bir güvercin gönderiyorum size kanatlarıda mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Sizinde kalbiniz nurla dolsun, Kandiliniz mübarek olsun.
    216. Hayata Kimseye Guvenme Cunki Beyaz Gulun Golgesi Bile Siyah Tir ASKIM
    217. NE YILDIZLAR İSTİYORUM GECELERİME NE GÜNESİ İSTİYORUM KARANLIGIMA COK DEGİL YALNIZ SENİ İSTİYORM YANLIZLIGIMA
    218. Ne seni unutacak kadar zaman gececek, ne zaman seni unutturmaya yetecek. Birakip gitsende seni unuturum sanma zaman alismayi ögretir ama unutmayi asla
    219. o kadar güzelsin ki bakmaya kıyamıyorum o kadar özlüyorum ki sen gidince sabahlar olmuyor hiç birşeyden değil seni kaybetmekten korkuyorum
    220. eskiden hep sevdim ama sevilmedim hep ağladım ama hiç gülmedim hep özledim ama özlenmedim şimdi de yaşıyorum ama sadece hayallerimle
    221. sakın ağlama hep gül sakın isyan etme hep şükret seni seveni de mutlu et
    222. sana olan aşkımı karalara yazsam depremden korkarım denizlere yazsam fırtınadan korkarım havaya yazsam kasırgadan korkarım en iyisi kalbime yazayım hiç silnmesin aşkım benim
    223. sen hiç denizin dibine baktiginda yesil ormanlari gördünmü imkansiz deme çünkü ben senin gözlerine baktigimda ölülerin bile göremedigi cenneti gördüm..
    224. Birgün ölürsem mezarımı derin kazsınlar, taşımın üzerine sevdalıydı yazsınlar,birgün sende ölürsen üzerime gömsünler, mezar taşımıza kavuştular yazsınlar.....

Senior Member
    Yer
    baki
    225. yagan karla gelen meleklerin binbir çeşit çiçeklerin iman dolu yüreklerin islam ve vatan ugrundaki şehitlerin birde siz sevdiklerimin
    226. Yıllar sonra birgün karşılaşırsak boynunu büküp geçme olur mu?Ümitsiz olup ayrılsak bile beni bırakıp gitme olur mu?Çocukların olursa onlara gülerken beni hatırlayıp öp olur mu?Sevmeyi öğret onlara bilsinler ama senin gibi terk etmesinler olur mu?
    227. bazı geceler gök yüzüne baksanda ayı göremezsin ama bilirsinki ay gecenin içinde saklıdır. tıpkıyanımda olmasan bile kalbimde olduğun gibi
    228. Her güne bir ömür veriyorum. Varlığına dua yokluğuna isyan ediyorum. Ölüm bile olsa sonum. Verdiğim son nefeste SENİ ÖLESİYE SEVİYORUM...
    229. SEN BİR BALIK OLSAN ,DALIP CIKARIRDIM SENİ DENİZDEN.BİR KAVONOZA KOYUP HİC BIKMADAN SEYREDERDİM.PEKİ SEN BENİM İCİN DENİZLERDEN VAZGECEBİLİRMİYDİN .PAMUGUM
    230. geceleri karanlıkta çığlık olur sesimdenizdeki yosun kokusundan daha keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler HERŞEYİM
    231. gitme büyü bozulmasın dur gitme yastığım soğumasınherşey senden sonra gelir sen benim ÖBÜR YARIMSIN
    232. yavru ordek anne ordege sorar: anne biz neden bukadar cirkiniz anne ordek: oyle deme yavrum sen birde bu mesaji okuyanı gorsen
    233. az önce beni cennetten aradılar bir melek kaçmış kayıpmışmerak etmişler gördünmü diye bana sordularbilmiyorum dedim merak etme seni ele vermedim
    234. bir bulut gibidir, benim kalbim, başka yüreklerle çarpışır, yağmur yağdırır.sadece vazgeçemediklerim ıslanır.şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır.(elif)
    235. sen benim tarihimin en güzel fethisin sen yıldızları bol olan bir gecenin en parlak yıldız. sen benim ıssız bir adada isteyecegim üç şeyin üçüsün AŞKIM (elif)
    236. yine aklımda kaldı gözlerin yine yandı yüregim dayanılır gibi degil bilsen nasıl özledim hala sensin gönlümde başkasını sevemem
    237. sevgi öyle birşeyki sana hem ağlatmayı hem sevmeyi öğretiyor ama ondan ayrılınca onsuzluğa alışmayı öğretmiyor
    238. Ağlamak güzel,gülmek kadar değil.Ölüm güzel,yaşamak kadar değil.Sevmek güel,sevilmek kadar değil.Herkes seni sever,ama benim kadar değil.
    239. seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen birtanesin be gülüm....
    240. BİR UMUT VARDIR HİÇ BİTMEYECEK.BİR HASRET VARDIR ÇEKİLMEYECEK.BİRDE ÖLÜM VARDIR.BİR GÜN ELBET GELECEK.AMA SANA OLAN AŞKIM NE ÖLECEK NEDE BİTECEK ...
    241. Gökten bir yıldız seç senin kadar güzel olsun bir yıldızda benim için seç güzelliği önemli değil yeterki senin yanında olsun....
    242. Gökten düşen her yağmur tanesini tutmaya çalış tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir...
    243. Nelere alışmadıkki acıya kedere göz yaşına gün gelir mezartaşına ama senin gibi birinin yokluğuna asla
    244. yedi gülü var dalın, altısını yer alır. biri kalır geriye, o da sana adanır. yedi kez çağırırım seni. altısında kalma gel. ama söz ver. yedincisinde; tek bir sözle gel...
    245. birgün kimse anlamazsa dediklerini sözler yaralarsa yüreğini birileri görmezse iyi niyetini işte o zaman anlarsın bu serserinin iyi niyetini
    246. Ağaçtan düşen yaprak kurumaya,gönülden düşen insan unutulmaya mahkumdur.Sen ne ağaçtan düşüp kuruyacaksın nede gönülden düşüp unutulacaksın çünkü sen bana özelsin.
    247. gözlerimde bir damla yas olsaydin seni kaybetmemek için hiç aglamazdim eger bilseydimki bu göz yaslarim seni bana geri getirecek iste o an gölleri deniz yapardim
    248. ağlamak çocuğa mahsustur affetmek alllaha bir gün beni bırakır gidersen çocuk değilim ağlamam allah değilim affetmem
    249. UZAKTA OLMAN BİRŞEY DEĞİŞTİRMEZ. GÜNEŞTE BENDEN UZAKTA AYDA AMA HİÇBİR GÜNÜM GÜNEŞSİZ HİÇBİR GECEM AYSIZ GEÇMİYOR. TIPKI YÜREĞİMİN SENSİZ OLMADIĞI GİBİ...!

Senior Member
    Yer
    baki
    250. Seni duysam da her an; yüzünü görmek gibi değil. Özlediğimi bil her an; ama hiç bir şey seni sevmek gibi değil.
    251. Rüyaların en güzelini görmen için yüregimdeki sevgi tohumlarını gecenin rüzgarıyla sana gönderiyorum.iyi geceler...
    252. Dünyada bir sizde bin olsun. Kainatta damla, sizde okyanus olsun. Hayatınız hep neşe, gülücük ama illede sevgi ve mutluluk olsun. Bayramınız kutlu olsun...
    253. Seni uzaktan sevmeyi, sana bakmadan görmeyi, dokunmadan sevmeyi, seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi ve kavuşmak için sabretmeyi... her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı ASLA.....
    254. Sen deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin yüreğime, enkazlar bıraktın üzerime, kalbimde artçılar devam etmekte, özlenmektesin birtanem 8.4 şiddetinde!.....
    255. Bir kurşun sesi kadar hızlı geçer hayat. Ama öylesine zordurki kurşunu havada, sevdayı yürekte tutabilmek. Bende öyle bir yürek varki ne senin sevdanı unutacak, ne de bir kurşuna kolayca harcanacak...
    256. yine aylardan kasim sanki sende kaldi bi yarim her nefesim her anim sanadir canim
    257. bir gün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak istersen beni ara,yanında olmak isterim.Çünkü mendil satıyorum da 1 alan 1 bedava
    258. MASUM BİR ÖPÜCÜKLE UYANDIRDIGIMDA SENİ GÖZLERİMİN GÖZLERİNİ GÖRMESİNİN VERDİGİ MUTLULUGU DÜŞÜMDE SAKLAYARAK BAŞLADIGIM BU GÜNDEN HÜZÜNLÜ BİR GÜNAYDIN
    259. BU GÖNÜL GÜN GELIR AGLAMAYI UNUTUR,GÜN GELIR GÜLMEYI UNUTUR,GÜN GELIR SEVMEYI UNUTUR,AMA BU GÖNÜL ASLA SEVDIKLERINI UNUTMAZ...
    260. toprak kadar kuru su kadar duru sana tek diyeceğim I LOVE YOU
    261. Ruyalara rest cektim, hic uyumuyorum Herkes derin uykuya, ben sana daliyorum. Uyku tatli diyorlar, ben seni tadiyorum. Ba$kalari uykuya, ben sana doyamiyorum. . .
    262. Aramızda alevden bir deniz olsa banada mumdan bir kayık verseler hiç düşünmeden ölümü o mumdan kayığa biner gelirim sana.SENİ SEVİYORUM
    263. Bir umut wardır hiç bitmeyecek ölüm wardır elbet gelecek ama sana olan sewgim ne ölecek nede bitecekkkkkkkkkkk
    264. Sen varya sen,ayni sigaram gibisin.Dumani gözlerin,külü dudaklarin.Yanliz aranizda bir fark var.Sigarami ben,beni ise sen yakiyorsun..!!
    265. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. Çünkü sen rüzgarin çosturduu bir toz bulutusun, bugün bana esersin, yarin ellere...
    266. yagmurla yarıştım bu gece ben agladım o agladı o gökyüzünü güneşi bulutları bende özlemimi hasretimi anlatdım o güneşi özlemiş bende SENİ!!!
    267. YANIMDA yada UZAGIMDA (NEREDE) olursan ol SEN hep kalbimde SEN hep dilimdesin!! NEDEN veya NICIN diye sorma, BITANEMSIN YUREGIMSIN.
    268. zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla
    269. hayat sana istediklerinle birlikte istemediklerini de versinki elindekilerin kıymetini bil diye birtanem
    270. sevmek ellerini tuttuğunda dertlerini unutmaksa, dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa, seninle ölümü göze almaksa seni seviyorum
    271. aşkın aldı benden seni bana seni gerek seni ben yanarım dünü dünü bana seni gerek seni
    272. Bil ki; SenDen NeFreT eDiYoRum aNLa ki; Senii HiC SeVmiYoRum Gor ki; SenDeN BucaK BucaK KaciYoRum FakaT Su BiR gercek; SENI UNUTAMIYORUM,,!!
    273. Bir gun bana bir yil geliyor.Bilsen bu gonul neler cekiyor.Dilim bulbul olmus seni sayikliyor.Geleceksen cabuk gel...Yaban gulun seni bekliyor
    274. AL YÜREĞİM HEDİYEM OLSUN,SANA BU CAN FEDA OLSUN.BENİ SAKIN UNUTMA Kİ SENİ ÖZLEDİM DİYEN SEVENİN OLSUN....

Senior Member
    Yer
    baki
    275. seni sevmek bir ömre bedelmiş seni özlemek yaşama sebebimmiş seninle ölmek ölümlerin en güzeliymiş seninle yaşamak dünyalara bedelmiş ama anladım ki senin için ben bir yalandan benim için sen bir hayalden öte değilmiş.......
    276. denizler senin dalgalar benim bulutlar senin yağmurlar benim DÜNYADAKİ TÜM GÜZELLİKLER SENİN SEN YANLIZCA BENİM OL SEWGİLİM.
    277. kiriyorsa sozlerim susarim bir daha konusmam, varligim rahatsiz ediyorsa olurum bir daha karsina cikmam, ama rahatsiz eden sevgim ise... uzgunum, buna engel olamam!!!
    278. bir sitem olur sensiz geçen hergün bir ah olur senden uzak kalışım ve bir gözyaşı olur bütün kavuşmalarım
    279. yagmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt başımı omzuna yasla nemli dudaklarını dudaklarına ansızın degdir
    280. şu dünyada insanların gözleri farklı olsa bile inan gözlerden akan göz yaşların rengi hep aynıdır.Göz yaşların hakim olduğu bu dünyada inadına yaşamak.Gülüm
    281. ıslak sokakların biçare sarhoşuyum kediler köpekler yoldaşım olmuş sadece yıldızlar uzak rüyalarıma senin gibi
    282. tanrı tüm insanları bir yaratır sadece aşık olanlarda farklılık olur
    283. insan sevdiğinden korkar ama korktuğunu sevmez.sevgi ne birden var olur,nede birden yok olur.
    284. ayrılık küçük sevgileri öldürür,ama büyük sevgileri güçlendirir.tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını körüklediği gibi...
    285. hiç yüz vermedim bu gün güneşe resmini gösterip hava attım çiçeklere.adını kanımla yazdım kalbimin en derin yerine birde bağırdım özledim diye seni çok özlüyorum
    286. dostluk gülü dikeni avutmaktır,elin kanasada hesap sormazsın. dostluk vefadır onu hiç unutamazsın.unutulmayan her dost özeldir. o özel dosta selam olsun
    287. MERHABA HÜZÜN ADASI BEN DUYGU GEMİSİ.GECENİN KARANLIĞINDA YANAŞTIM LİMANINA.YÜKÜM MUTLULUK KULAK VER BAK NE DİYOR GEMİDEKİ SES:ÖZLEDİM AŞKIM
    288. bizim yörelerimizde kaderimiz doğuştan yazılır ŞİİRLER hayatımızı anlatır SEVDAMIZ yüreğimiz kadar mert olur SENİ UNUTTUM kelimesi ancak mezar taşımıza YAZILIR.
    289. bir gül kokusu kalır gül tutan elde sanmaki gül yaşar dikenin himayesinde dikenin itibarı olur gül sayesinde gönlü gül bahçesini andıran aşkıma selam
    290. hayatımı sana adadım sen bilmesen de hep seni sevdim sen fark etmesen de seni bekleyeceğim sen sevmesende tek seni seveceğim...
    291. Ruhumu yerden yere vurup HASRET çektiren OLSANDA ne sevgine bedduam ne sana kinim var deryaya akar gibi binbir dertle dolsamda seni mahşere kadar sevmeye YEMİNİM VAR...
    292. Camların bile buz tuttuğu soğuk ve karanlık bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler her an seninle olsun bi tanem.
    293. ask ve arkadaşlık sahildeki taşları toplamaya benzer once toplarsın sonra teker teker atarsın sen benim için atamadıgımsın
    294. güneşin rengine benzemez gecelerin rengi.üşütür ayaz.. korkutur karanlık.. bu gece bir gariplik var üzerimde...ya ben fazlayım bu şehirde,ya da biri eksik yanımda.....
    295. Uzanmış ağaçlar çıkmış göklere... Yemyeşil yapraklar düşmüş yerlere... Benzeyip aşkından solan güllere.... Sana vurulmuşum ona yanarım.....
    296. Fırtınalar aktı gönlümdeki deryaya. İsmin döndü dilimde feryada.. Yatınca geceleri rüyamda.... Hep onu gördüm ona yanarım...
    297. Engin denizde meltem yelleri... Nazlı bakışlarıyla ela gözleri... Konuşunca aşk dolar tatlı dilleri... Bir güzel sevmişim ona yanarım....
    298. bir elmasın parlaklığını bir şelalenin şeffaflığını ve dünyanın en tatlı insanını görmek istiyorsan bi zahmet yerinden kalkıver AYNAYA BAK
    299. GÖNLÜM YORGUN SÖZÜM YORGUN KALBİM GÜZEL GÖZLERİNE VURGUN. DURDUM SENİN DURAGINDA KALDIM KOLLARINDA. KALBİM SON SEVDASINDA

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri