Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

sevgi mesajları

Senior Member
    Yer
    baki
    300. hey istanbul seni sen olduğun için degil sevdiğim sende olduğu için seviyorum
    301. Gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen Gecemidir seni bana düşündüren yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?...
    302. GÜLBAHÇESİNDE GEÇSEDE ÖMRÜM İNAN ÜSTÜNE GÜL KOKLAMAM GÜLÜM SENİ SEVMEK OLSADA ÖLÜM İNAN UĞRUNA ÖLMEYE DEĞER GÜLÜM
    303. ÖZLEMDİR İNSANI YİYİP BİTİREN HASRETTİR ÇEKTİKÇE ACISI GEÇMEYEN SEVGİDİR KALPLERDEN GÖZLERE GEÇEN AŞKTIR YANYANA OLMASAKTA BİTMEYEN..
    304. ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan,ne askina bedduam nede sana kinim var,deryada akar gibi dertle dolsamda seni mahsere kadar sevmeye yeminim var
    305. Bir özlem yolluyorum yıldızlarla ayla,bir özlem yolluyorum küçük bir serçe kanadıyla,sıcacık içten masumca ve yalnızca sana...
    306. yüreğime kilitledim seni kapılarını kır aç açabilirsen sevgimin prangasına vurdum seni firar edip kaç kaçabilirsen
    307. Bu gece yağıyorsun üstüme. Damla,damla,Önce saçlarıma sonra tenime.İçime işliyorsun ve hücrelerime hızla yayılıyorsun. Gözlerimde ışık kalbimde nur,bu bedende ruh oluyorsun.Ne olur beni asla bırakma ruh bedenden ayrılırsa beden ne işe yarar
    308. rahatsız ediyorsa sözlerim susarım hiç konuşmam rahatsız ediyorsa gözlerim kapatırım hiç açmam rahatsız ediyorsa sevgim üzgünüm ona engel olamam
    309. SEVDAMIZIN ADI BERRAK, SONU TOPRAK, DÖNEN ALÇAK OLSUN, ALÇAAKK.!
    310. bir buruk acı yüklenirse yüregine gözlerin dalarsa zaman zaman uzaklara kulakların deli gibi çınlarsa bilki bir yerde özleniyorsun
    311. KALBİM BULUTLAR GİBİDİR BAŞKA BULUTLARLA ÇARPIŞIP YAĞMURLAR YAĞDIRIR BU YAĞMURDA SADECE VAZGEÇEMEDİKLERİM ISLANIR DOKUNBAK SAÇLARINA MUTLAKA ISLAKTIR.
    312. CANIMDAKİ HER NEFES NEFESİNE EKLENSİN İÇİMDEKİ HER HEVES HAYALİNLE DEMLENSİN BIRAK YARALI GÖNLÜM VARLIĞINDA RENKLENSİN SEN BENİM YÜREĞİMDE YAŞADIKÇA ÖZELSİN
    313. HER AYA BAKIŞINDA BENİ HATIRLA GÖZLERİN YILDIZLARA TAKILIRSA GÖZLERİNE BAKTIĞIMI SAKIN UNUTMA UNUTMA BİR YAPRAK DÜŞERSE AVUÇLARINA ELLERİMDİR SAKIN BIRAKMA...
    314. bizden duymuş gibi olma ama bu mesajı gönderen SENİ ÇOK SEVİYO... valla bak
    315. gozumde tekbirdamla yaş olsan seni kaybetmemek için omrum boyunca ağlamazdım
    316. Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor;herşey capcanlı,herşey hayat dolu,herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor,herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...
    317. ben bir garip aşık elimde çatal kaşık, ben aşkı yedim bitirdim sana kaldı BULAŞIK
    318. bugün seni iki kişi sordu cep numaranı istediler vermedim ama adresini biliyolarmış sana geldiler birinin adı SEVGİ diğerinin adı ise MUTLULUK artık sende kalcaklar onlara ii bak....
    319. GÜNEŞE İNAT SENİNLE SABAHLAYACAĞIM GÜNEŞ KISKANSIN SENİNLE ISINACAĞIM YASTIKLAR AĞLASIN DİYE DİZLERİNDE UYYACAĞIM YEMİN OLSUN BİTANEM SANA BAĞLI KALACAĞIM...
    320. DÜŞLERİM VARDI GÖRMEKTEN KORKTUĞUM,HİSLERİM VARDI ANLATMAKTAN KORKTUĞUM,ŞİMDİ SEN VARSIN KAYBETMEKTEN KORKTUĞUM...
    321. gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen,gecemidir seni bana düşündüren yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen.
    322. HEY ARKADAŞ AZICIK BAKARMISIN KALBİMİ KAYBETTİM ÇANTANA BAKARMISIN
    323. tek kaldım dünyada, dünyam olur musun? ateşler gibi yandım,alevim olur musun?ilk aşkım değilsin affet,son aşkım olur musun
    324. SEN VARYA SÜTLAÇ KADAR TATLI,LAHMACUN KADAR SICAK,ÇİĞ KÖFTE GİBİ ÇEKİCİ,BULGUR GİBİ ASİL,AŞURE GİBİ KARIŞIK VE İÇLİ KÖFTE GİBİ MÜKEMMELSİN YAA..?
    SEVGI NECE GOZEL ULVI BIR HISSDIR
    BU HISSI HER INSAN YASAYA BILMIR
    HEM SEVIB HEM DE KI SEVILMEK GOZEL
    ONU DA HER INSAN YASAYA BILMIR

Senior Member
    Yer
    baki
    325. Bir bulut çöktü sanki yüreğimin tam ortasına. Boğazımda düğümlendi tüm güzel sözcükler. Ağlamak istiyorum hıçkıra hıçkıra ama beceremiyorum. Aşık olmak çok kolay, zor olan sevmekmiş...
    326. gözlerini unut bu şehri unut kor gibiyken içimde ateşin kor gibilerini unut,gözlerinin bu şehrin en güzel yeri olduğunuda unut...
    327. EĞER SEVDİĞİN SENİ TERKEDERSE ONU KENDİ HALİNE BIRAK DÖNERSE SENİNDİR,DÖNMEZSE HİÇBİR ZAMAN SENİN OLMAMIŞTIR!!!
    328. şeker çikolataya demişki,kahretsin biz çok tatlıyız;çikolata cevap vermiş:sen bizim tatlı olduğumuzu mu düşünüyorsun,sen birde bu mesajı okuyanı görsen...
    329. sen hep gül;üzüntü nedir bilme.gülmek kime yakışıyor sorusuna milyon kere cevabımsın...
    330. adını kurutulmuş bır gul gıbı yuregımde saklıyorum bu sevgıyı senden uzakta sensız yasıyorum ne sesın var nede kokun HANGİ GÜNAHIN BEDELİ SENİN YOKLUĞUN!!!
    331. NERELERE GİDEYİM SEN YANIMDA OLMAYINCA GECELERİM UZUN OLUYOR SABAHLARIMDA SEN OLMAYINCA AH OLAYDIN YAR OLAYDIN ÖPÜPTE SARSAYDIN
    332. Seni kışın saçaklarda titreyen serçelerin kanat çırpması kadar masum, bir anne duası gibi içten seviyorum.
    333. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor,sensizlik ölüm kadar acı…
    334. AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ GÖZYAŞLARI SEL OLUR KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA BİR MASKE DERLER BİLİR MİSİN İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ...
    335. çatılır kaşlar eğilir başlar en güzel aşklar yavaş yavaş başlar...
    336. SU ANDA SENİ İZLİYORUM INANMIYOR MUSUN_? İSPATLIYIM MI_? MESJIMI OKUYORSUN VE MASUM BIR SEKILDE GULUMSUYORSUN SENİ SEVİYORUM <<__MELEGIM__>>
    337. aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın diken kısmında ise sonsuz acıları tadarsın
    338. SENİNLE OLMAK HAYATIN ANLAMI BIRAKMA ELLERİMİ BAK GÖZLEİME NE GÖRECEKSİN KISKANMA SAKIN GÖZLERİMDEKİ YALNIZ SENSİN.....
    339. seninle olmak varken sensiz kalmak,yaşamak dururken ölmek demektir...seni seviyorum canım.
    340. yağmurum ol yağ ama ıslatma güneşim ol ısıt ama yakma rüzgarım ol sar ama savurma sevebildiğin karar sev ama sensiz bırakma
    341. suskunluğuma bakıpta seni unuttum sanma sakın..Dünyada özledğim biri varsa o da sensin teksin..hep içimdesin
    342. pervaneyim etrafında ateş olup yaksan beni;kara toprak kucaklasın sen yanımda yoksan beni.
    343. Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.
    344. Akan nehri bıçakla kesmek nekadar zorsa senide kelimelerle anlatmak okadar zor çünkü sen yalan dünyada herkesin arayıpta bulamadığı bitanemsin
    345. Aşkın gözlerimde kararsız biriken gözyaşları gibi ağlasam yaş olup düşeceksin ağlamasam canımdan edeceksin ben tükenirken sende tükeneceksin aşkımla biteceksin
    346. kalbim seni taşıyamayıp durursa? debi sonsuslaga kavuşursa? melekler sorguya başladıgında? 3 sözüm olacak? SEVDİM SEVİYORUM SEVECEGİM
    347. CEZAMI BU ÇEKTİĞİM ÇİLEMİ SEVMESEN BENİ ÖZLEDİM SESİNİ GİT DESEMDE YİNE GİTME SEN YILLARDIR ÇEKTİĞİM BU HASRETMİ ÇİLEMİ HARAM MISIN BANA Bİ BİLSEM!
    348. Sen karanlık gecemin güneşi, Sen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve SEN... Her zaman sevgimin tek nedenisin!!!
    349. BİRGÜN KARINCAYA SORMUŞLAR NEREYE GİDİYORSUN DİYE SEVDAMIN YOLUNA DEMİŞ BU AYAKLA ZOR GİDERSİN DEMİŞLER OLSUN DEMİŞ ONA VARAMASAMDA YOLUNDA ÖLÜRÜM DEMİŞ

Senior Member
    Yer
    baki
    350. kıpkızıl bir güneşin önünde`,masmavi yelkendir hayat.Alır götürür seni bilinmeyen uzaklara.Sevda mavidir,mavi ise umut,sen yüreğini hep mavi tut.
    351. bir deprem gibi girdin gönlüme fay hattı çizdin yüreğime artçılar hala devam etmekte özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde
    352. BeNi SeVmeN İçin BeNi YaŞamaN LazıM..!!
    353. dün akşam yine seni düşündüm birşey tıkandı boğazıma ağlayamadım ölüm mü yoksa sensizlik mi korkuttu ayırt edemedim çünkü farkı yoktu ÖLÜM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ...
    354. sensizlige giden yollara ismini yazdım, nereden gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksın
    355. merhaba özlenmesi en güzel insan, özümde özledigim gözümde tüten gülünce beni güldüren yüz,duydugumda en mutlu oldugum ses, sana ve kalbine merhaba!!!
    356. seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim yalan söylerkende hiç seni seviyorum demedim
    357. seni özlemek acı çekmekse o açıyı sewe sewe çekiyorum sana bağlanmak günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum seni sewmek ölmekse al canımı sana weriyorum seni çok sewiyorum
    358. sensiz günlerim geçtikçe yok oluyorum gözlerim onumden gitmeyince oluyorum
    359. kaybetmekmi benim kaderim yoksa kaybetmenin anlamı benmiyim
    360. Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer sen o suya yazı yazdın şimdi güneşin doğmasını bekle
    361. kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asidir
    362. dost yarabandı gibidir yapıştırılınca yarayı sarar ama çıkartırken çok can acıtır.
    363. ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum seni çok seviyorum
    364. umutlarım acılara direniyor,bir uçurumun kenarında hayatın ölüme ne kadar yakın olduğunu görüyor ve neden yaşıyorum diyorum isyan değil içimdeki o sensin biliyorum.
    365. AŞK YAŞANMAZ;DOKUNAMIYORSAN...
    366. AŞK DUDAKLARDAKİ KAHKAHA DEĞİL GÖZLERDEKİ YAŞTIR.MAKSAT SEVGİ UĞRUNDA ÖLMEK DEĞİL UĞRUNDA ÖLÜNECEK SEVGİLİYİ BULMAKTIR!
    367. SEVMEK BAZEN VAZGEÇMEKTİR.!
    368. BİZİ KİMSE AYIRAMAZ;NE ZAMAN Kİ ÖLÜM GELİR HASRET BİTER!!!
    369. sevmek bazen gururunu çiğnemektir.
    370. sevmek bazen vazgeçmektir!!!
    371. Hayatta üç söz vardır:asla geri dönmez.1)söylenen söz2)geçen zaman3)ben
    372. gülüslerinden bir gül yolluyorum yüregine,sevdadir suskunkugum,suskunkuguna sevdalandigim yüreginin gülüslerinde sakla beni!her zaman yaninda oldugumu unutma
    373. ben sen gibiyim ya sen sen ben gibi olrmusun ben durulmak bilmeyen bir nehir sen üzerimdeki sal olurmusun açsam diyorum yüreğimin kapılarını sana içeri süzülen sevdam olurmusun
    374. sevmiyorum su saatin sesini.akmasin dursun zaman.herseyin oncesi ve sonrasi vardir derler YALAN senden once vardim belli ama askim senden sonra olmayacagim inan

Senior Member
    Yer
    baki
    375. Bir nasihat:Kendine dikkat et. Bir rica:sakın değişme. Bir dilek:beni unutma. Bir yalan:seni hiç sevmiyorum. Bİr gerçek:seni özlüyorum.
    376. Sana ne demeliyim bilmiyorum.güneşim desem güneş batıyor,hayatım desem hayat kısa,gülüm desem oda soluyor,sana canım demeliyim.çünkü bu can seninle yaşıyor.
    377. ne seni unutacak kadar zaman geçecek;ne de seni unutmaya zaman yatecek...
    378. Birgün biri güneşin üstüne kar taneleri ile SENİ SEVİYORUM yazarsa bilki o seni benden daha çok seviyor demektir.
    379. Kişi; sevdiğiyle beraberdir.
    380. seni 100 yildizdan seçtim seni kaybetmemek için 1000 yıldızdan vazgeçtim..
    381. seni ne kadar seveceğimi sorma çünkü kıyamet günü belli değil.
    382. Umudunu kaybedip,herşeyin bittiğini düşündüğün an;bir ışık doğar....
    383. Güzel yüzlerin güzellik güneşi sonunda solar gider.Ben fani güzellikleri değil bitmeyen ve sonu olmayan güzeli severim.
    384. Eğer gözümdeki son damla yaş sen olacaksan ömür boyu ağlamam be gülüm...dersimli isyankar
    385. MUTLULUKLAR HÜZÜN OLDU ÖMRÜMDE. BİR SEVDA YAğIYOR GÖNLÜMDE. SANA SEVİYORUM BİLE DİYEMEDİM. OZAMAN NE DURUYORSUN SEN SÖYLE.
    386. seni seveni görmeyecek kadar körsen oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar gururludur
    387. Seni gördüğüm ilk anı hatırlıyorum ve hiç durmadan ağlıyorum.
    388. Gülmek herzaman umudun ve tutkun olsun.seven dostlarn kalpten olsun.Bayramınız kutlu olsun.
    389. Sen çölde yağacak yağmurlar kadar değerli,dalında açmış çiçekler kadar güzel ve sen kaybedilmeyecek kaybedilince bulunmayacak kadar özelsin.
    390. DErlerki özel bir insana rastlamakbir an,özel biri olduğunu anlamak belki bir saat,özel birini sevmekse belki birgü sürebilir.Amam o insan ömürboyu unutulmaz.
    391. SEn sözcükleri olumsuz kılansın,sen umudun sen aşkın sen özlemin sen hayatın adısın.Şimdiiçmde çoğalttığım sesimşe haykırıyorum,herkes duysun diye hiçkimse sevdama senin kadar yakışmadı ve sevdam kimseyi senin kadar yaşatmadı.
    392. Kayp bir ülke olsada aramaktan yorulsanda sevmek bir eylemdir dostum tek başına kalsanda suya bir taş gibi bir isiri yutar gibi sevmek bir eylemdir dostum ölümlerde yaşar gibi.
    393. Hayatın en hüzünlü anı,deli gibi sevdiğin insanın buna hiç değmediğini gördüğün andır.ve enbüyük kaybın onun için harcadığın yıllardır.senin aşkını şu gün haketmeyen bilki onsene sonra yine haketmeyecektir.Bırak gitsin.
    394. Hayatı öyle bir yaşaki,hayat seni kıskansın,öyle bir sevilki ölüm sana acısın,öylebir dost olki;dostun olmayan utansın.
    395. Ne sen engin bir deniz nede ben kırık tekne yapayalnınz dünyada başka birini bekle ne aşkıma acırım ne kendime,ne sana.bir kişiye acırım yerime geçen insana.
    396. SEni özleyiş yalvarış gibidir,sensiz gülmek ağlaylayış gibidir,nerede nezaman olursan ol,seni hatırlamak yaşayış gibidir.
    397. İnsanlar yalan dostluklar yalan hayat baştan başa yalan.Yalanlar içinde bir sen varsın gerçek olan.
    398. meyi hiçunutma herzama mse nce aydınlat dünyayı hayata Lerek bak bunu o tatlı msemenle oku
    399. Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi,dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yaşeren fidan olmak dileğiyle.kandilin mübarek olsun.

Senior Member
    Yer
    baki
    400. 7 ayrı iklimden 7 ayrı arı gelse 7 ayrı bahçeden 7 ayrı bal yapsa yinede senden tatlı olamaz
    401. Sonsuzluk koyuyorum adınısensizgeçen günleri senle geçirdiğim günlere takas ediyorum.Yokluğun diye birşey yok bende.Ben seni sonsuzluk kadar çok seviyorum.
    402. Yüreğim umulmayan dertlerle başedemezken bir sıcak gülüşünü özledi gözlerim;ve sen hangi alemde hangi düşlerdeysen çabuk gel.çünkü gülüşünü ve seni çok özledi..
    403. Yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,sevgidesonsuz olmaz.Unutmaki sevmek daima beraber olmak değil,sensizken bile seninle olabilmektir.
    404. Aşk kaçmaktan çok kovalamayı,gitmektençok beklemeyi,görmekten çok özlemeyi.dokunmakatan çok düşmeyi sever.ve aşk öyle haindir ki;nerde imkansız varsa onu sever...
    405. Ne seni unutacak kadar zaman gececek nede gecen zaman seni unutmaya yetecek.Birakipta gitsen beni unuturum sanma zaman alismayi ögretir unutmayi asla!!!
    406. Ben seni sevdiğim kadar sende beni sevseydin,ikimiz bir olurduk birtanem.....
    407. seni seviyorum gözlerindeki ışığı, kalbindeki umudu, sesindeki buğulu güzelliği seviyorum ve bu sevgi uğruna canımı ortaya kayuyorum. dön neolur
    408. seni yalnızlığımın dibine sızan bir ışık dağınık gönül bahçemde filizlenen bir karanfil ve sigaramın dumanındaki heyacan kadar çok seviyorum
    409. ÜZMESİN SENİ KARŞILIKSIZ SEVGİLER BAĞRINA TAŞ BASARSIN ACILAR BİRGÜN BİTER GİDEN GİTSİN ALDIRMA EN BÜYÜK YANGINLAR SÖNER SAKIN ARDINA BAKMA KRALLAR ÖNDE GİDER
    410. VUR HANÇERİ KALBİME, KALBİM KANA BULANSIN, FAZLA DERİNE İNME ÇÜNKÜ ORDA SEN VARSIN....BENDEKİ AŞKI ÖLDÜRME.BU BENİM SONUM OLUR.
    411. Sen yol aldığım gemi,demir attığım son limansın.Kokladığım ilk çiçek, yapraklarımı titreten son sevdamsın.SENİ ÖLESİYE SEVİYORUM BUNU UNUTMA.
    412. aşk dudaklardaki kahkaha değil gözlerdeki yaştır maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölünecek sevgiliyi bulmaktır ...
    413. BİZ DOSTLARIMIZI BİR KIR ÇİÇEĞİ GİBİ ELİMİZDE DEĞİL KURSUN YARASI GİBİ YÜREĞİMİZDE TASIRIZ.
    414. dün gece yıldızlara seni anlattım dinledikçe birkez daha parladılar ayda olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar...
    415. akşam olurdu.onu düşünerek uyurdum,tüm çekitiğim acılar adeta olmamışcasına kaybolup giderdi.şimdi yok acılar tekrar başladı yetiş sevdiğim ağlıyorum acı çeke çeke son bir şey,esni senle yaşamak varken hayalinle yaşamak ümit versede gel artık gel gülüm.
    416. ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar ne şeytan bir günahı seni beklediğim kadar....
    417. içimi acıtanda sendin acımı dindirende ne tuhaf dimi seni içimden terkediyorum...
    418. Ne seni unutmak için bir çabam var içimde nede aşkımı körükleyen rüzgar nede seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni görmeye dayanacak bir kalbim var.
    419. CEsaret korkmamak değil,korkuya rağmen bişeyler yapabilmektir.
    420. Ne alçalıcak kadar günahkarım ne göklere çıkacak kadar masum ne yaşadıklarımdan huzursuzum ne şuan yaptıklarımdan mutlu sırlar içinde bir dünyam var bir SEN varsın ne seni kaybedecek kadar cesurum nede kazanacak kadar güçlü ama seni kazandım ve kaybedemem
    421. Şair bensem şiirim sensin,deli bensem zincirim sensin,sarhoş bensem şarabim sensin,aşık bensem aşkım sensin,ben hala yaşıyorum sebebi SENSİN.
    422. merhaba hüzün adası..ben duygu gemisi..gecenin karanlığında yanaştım limanına..yüküm mutluluk..kulak ver bak ne diyor gemideki ses:özledim seni.. birtanem..
    423. esaret bağlarında gül olmaktansa hürriyet dağlarında diken olurum.birzalimi sevmektense sevenlerime esir olurum.
    424. seni sevmek ölmek ise ben o ölümü çoktan tattım be gülüm

Senior Member
    Yer
    baki
    400. 7 ayrı iklimden 7 ayrı arı gelse 7 ayrı bahçeden 7 ayrı bal yapsa yinede senden tatlı olamaz
    401. Sonsuzluk koyuyorum adınısensizgeçen günleri senle geçirdiğim günlere takas ediyorum.Yokluğun diye birşey yok bende.Ben seni sonsuzluk kadar çok seviyorum.
    402. Yüreğim umulmayan dertlerle başedemezken bir sıcak gülüşünü özledi gözlerim;ve sen hangi alemde hangi düşlerdeysen çabuk gel.çünkü gülüşünü ve seni çok özledi..
    403. Yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,sevgidesonsuz olmaz.Unutmaki sevmek daima beraber olmak değil,sensizken bile seninle olabilmektir.
    404. Aşk kaçmaktan çok kovalamayı,gitmektençok beklemeyi,görmekten çok özlemeyi.dokunmakatan çok düşmeyi sever.ve aşk öyle haindir ki;nerde imkansız varsa onu sever...
    405. Ne seni unutacak kadar zaman gececek nede gecen zaman seni unutmaya yetecek.Birakipta gitsen beni unuturum sanma zaman alismayi ögretir unutmayi asla!!!
    406. Ben seni sevdiğim kadar sende beni sevseydin,ikimiz bir olurduk birtanem.....
    407. seni seviyorum gözlerindeki ışığı, kalbindeki umudu, sesindeki buğulu güzelliği seviyorum ve bu sevgi uğruna canımı ortaya kayuyorum. dön neolur
    408. seni yalnızlığımın dibine sızan bir ışık dağınık gönül bahçemde filizlenen bir karanfil ve sigaramın dumanındaki heyacan kadar çok seviyorum
    409. ÜZMESİN SENİ KARŞILIKSIZ SEVGİLER BAĞRINA TAŞ BASARSIN ACILAR BİRGÜN BİTER GİDEN GİTSİN ALDIRMA EN BÜYÜK YANGINLAR SÖNER SAKIN ARDINA BAKMA KRALLAR ÖNDE GİDER
    410. VUR HANÇERİ KALBİME, KALBİM KANA BULANSIN, FAZLA DERİNE İNME ÇÜNKÜ ORDA SEN VARSIN....BENDEKİ AŞKI ÖLDÜRME.BU BENİM SONUM OLUR.
    411. Sen yol aldığım gemi,demir attığım son limansın.Kokladığım ilk çiçek, yapraklarımı titreten son sevdamsın.SENİ ÖLESİYE SEVİYORUM BUNU UNUTMA.
    412. aşk dudaklardaki kahkaha değil gözlerdeki yaştır maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölünecek sevgiliyi bulmaktır ...
    413. BİZ DOSTLARIMIZI BİR KIR ÇİÇEĞİ GİBİ ELİMİZDE DEĞİL KURSUN YARASI GİBİ YÜREĞİMİZDE TASIRIZ.
    414. dün gece yıldızlara seni anlattım dinledikçe birkez daha parladılar ayda olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar...
    415. akşam olurdu.onu düşünerek uyurdum,tüm çekitiğim acılar adeta olmamışcasına kaybolup giderdi.şimdi yok acılar tekrar başladı yetiş sevdiğim ağlıyorum acı çeke çeke son bir şey,esni senle yaşamak varken hayalinle yaşamak ümit versede gel artık gel gülüm.
    416. ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar ne şeytan bir günahı seni beklediğim kadar....
    417. içimi acıtanda sendin acımı dindirende ne tuhaf dimi seni içimden terkediyorum...
    418. Ne seni unutmak için bir çabam var içimde nede aşkımı körükleyen rüzgar nede seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni görmeye dayanacak bir kalbim var.
    419. CEsaret korkmamak değil,korkuya rağmen bişeyler yapabilmektir.
    420. Ne alçalıcak kadar günahkarım ne göklere çıkacak kadar masum ne yaşadıklarımdan huzursuzum ne şuan yaptıklarımdan mutlu sırlar içinde bir dünyam var bir SEN varsın ne seni kaybedecek kadar cesurum nede kazanacak kadar güçlü ama seni kazandım ve kaybedemem
    421. Şair bensem şiirim sensin,deli bensem zincirim sensin,sarhoş bensem şarabim sensin,aşık bensem aşkım sensin,ben hala yaşıyorum sebebi SENSİN.
    422. merhaba hüzün adası..ben duygu gemisi..gecenin karanlığında yanaştım limanına..yüküm mutluluk..kulak ver bak ne diyor gemideki ses:özledim seni.. birtanem..
    423. esaret bağlarında gül olmaktansa hürriyet dağlarında diken olurum.birzalimi sevmektense sevenlerime esir olurum.
    424. seni sevmek ölmek ise ben o ölümü çoktan tattım be gülüm

Senior Member
    Yer
    baki
    425. Kilometrelerce uzakta olsak bile aynı gök yüzünü paylaştığımız sürece kalplerimiz daima birlikte atacaktır
    426. E-limde olsa senden vazgeçmek S-eni sevmeye çalışmazdım elbet E-bedi dünyada seninle birleşmek N-ezaman olur mümkünmü bilmek günahtır elbette yalan söylemek Ü-mit veripte birden terkemek L-ütfen gitme zor oluyor beklemek
    427. Seni ben degil gözlerim seçti, onlar seçti onlar begendi, sen benim degil onlarınsın, gittiysen de banane, onlar ağlasın
    428. Ne seni unutmak için bir çabam var içimde,ne de aşkımı körükleyen rüzgar,nede seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayancak bir kalbim var...
    429. Cesaret korkmamak değidir;korkuya rağmen bişeyler yapabilmektir.
    430. Sana bir tek bedduam var:yüreğin munzur dağları gibi temiz umudun düzgün baba kadar yüce ve sevgin dersim dağları gibi BÜYÜKVE YIKILMAZ OLSUN
    431. sen...bugüne dek her gece allahtan istediğim ama bulamayacağıma inandığım ölesiye sevdiğim canım...gün geldi dualarım kabul oldu seni buldum binbir umutla sana güvenmek sana sarılmak seni hissetmek istedim daha doğrusu herşeyinle benim olmanı tek taraflı
    432. Sevdiğini bırak gitsin geri dönerse senindir;dönmezse bilki hiç senin olmamıştır zaten...
    433. Sevgi dilde olmaz gözdedir,yürektedir.bunu asla ve asla unutma.o zaman sende gerçekten seversin...
    434. seni seninle yasamak varken; sensizlik bana acı veriyor
    435. DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR DERLER BEN SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK SEVİYORUM
    436. güneşi kaybettim diye üzülme;yoksa yıldızları göremezsin...
    437. Bu sabah hüzünlüyüm,dokunalar ağlarım kalbim acılarla dolu,yokluğunun ilk sabahında,unutmuşum saatleri zamanlr durmuş senin için gidişine sabahlar bile isyanlar etti sensiz güneşler bile doğmyor,gözlerimde zaman acımasız, zaman hain...
    438. Ya gel görün bana;yada girme düşünceme;ya hiç görmeseydim seni;yada gitmeseydin benden.
    439. Denizin hiç tadı yok boğuyor dalgalar sahili gözler boş boş arıyor o giden sevgiliyi..
    440. Gidişini görmemek için kapattım gözlerimi öylesine acıdıki içim tutup koparsalardı kolumu bacağımı bu kadar acı duymazdım acım yaş olup akmalıydı gözlerimden AĞLAYAMADIM...
    441. Bir kalbin açıklanması güç;çözümü imkansız;tek başınalığı
    442. ASK İÇİN KATLANMİŞTİK BUKADaR ACİYA NEDEN GİTTİN YAKTİN YÜREGİMİ SADECE İKİ KELİMEYDİ DUDAKLARİNDAN CIKMASI GEREKEN SENSE SADECE BENİ CIKARDİN HAYATİNDAN AMA SİMDİLERDE MUTLUYUM SENİN OLMAYİŞİNA ANLASILMASİ ZOR OLSADA ALİŞTİM MUTLUYUM SEN YOKSUN AMA DEGER
    443. TEK KALDIM ŞU DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN? DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN? ATEŞLER GİBİ YANDIM,ALEVİM OLUR MUSUN? İLK AŞKIM DEĞİLSİN AFFET SON AŞKIM OLUR MUSUN?(MEHMET SENİ ÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOK AMA ÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOK SEVİYORUM)
    444. BEN SENI UNUTMAK ICIN SEVSEYDIM SANA OLAN SEVGIMI YUREGIME DEGIL SONBAHARDA DOKULEN YAPRAKLARA YAZARDIM ASKIM
    445. seni bir kusun aglaması kadar seviyorum bu kadar mı diyeceksin ama bilmedigin bişey var kuslar aglayınca ÖLÜRLER
    446. Üzerine sabır tohumları ekip,sevgi ile suladığın gülünün bilmeni istediği bişey var,seni çok seviyorum.
    447. Sen güllere zenme güller sana özensin üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin özgürlğk kadar özel,güller kadar güzelsin...
    448. Bu dünyadaki en güvenki sığınağım senin kucağın.benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım.seni seviyorum annem...
    449. Sana bir ceylanın su içisi kadar güzel,bir bebeğin bakışları kadar saf ve temiz,gül tomurcuğunun üzerindeki çiğ tanesi kadar taze bir selam yolluyorum

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri