Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
52 sonuçtan 21 ile 30 arası

sizce azeri qızlarına güvenmek olar?

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

Re: herkese selam

Xaricilerin bizim qizlar haqda fikri ise aydindir...Onlar bizim qizlarin gozelliyi qarsisinda acizdiler...

bi tane sorumun cevabı olarak bunu yazmışın heralde yanlış anlamadıysam yabancı uyruklu insanlar neden böyle düşünüyorlar die bi soru sormuştum ve ondan öncesinde de bi çok şey anlatmıştım bu soruyla ilgili eğer cevabına bunu yazıorsan ben seninle bi daha tartışmaya giremem çünkü çok saçma anlamsız bi cevap cevap vermek istemiyorsun neden böyle düşünüorlar diorum dünyanın bir ucundan bir ucuna diorum bizim qızlar gözeldir ona göre çox acizdirler yaa allah aşkına bırak yaa
    neyse hadi kendine ii bak bana mantıklı akıl dolu cevaplar veren azeri kardeşlerim yazsın lütfen

Member

Re: tekrar hepinize selamlarımı sunuyorum sayın arkadaşlar

Alıntı no_fear Nickli Üyeden Alıntı
    ve inanın kafayı yicem ya ya siz allah aşkına kaç yaşındasınız okuma yazmanız var dimi ya ben ne yazıorum siz neler yazıorsunuz inanılır gibi değil ya birincisi ya herkes bu cümleyi kullanıor bütün azeri kızları ya güzel kardeşim ne zaman benim ağzımdan bütün die bir kelime çıktı neden bü tür cümle kuruyorsunuz tabi ki hepsi değil allah allah her ülkede insanının iyisi var kötüsü var ama bu baküde biraz fazla diorum o kadar hepsi die kim dior ayrıca arkadaşlar bizim orda bir laf vardır yiğidi öldür hakkını ver derler ama ben azeri kızlarında nedense bi güzellik göremedim daha tabiki var çok güzelleri de var ama saf azeri değil rus azeri karışımı onlarda gerçekten bunun içinde bi anket yap sayın miss bunu da gör o zaman baküde çok mükemmel güzel bebek gibi kızlar görüyorum ama malesef rus oluor onlarda az azeri az rus karışımı o0luor yani ayrıca sayın miss hanım ben türk kızlarını övmedim dikkat edersen son yazdığım uzun mesajda sen nasıl okuorsun allah aşkına yazdığım mesajları anlayamıorum ben laf bulamadın heralde mesajıma cevap yazacak geçtin türk kızlarına bin defa yazdım ki son mesajımda özellikle belirttim kaç defa mesajıma cevap yazın arkadaşlar sorularıma cevap verin benim die ama malesef hala sorularıma cevap alamıorum nedense ya güzel kardeşim neden çekinirsin ki yaz çekinme gerçekler acıdır maledef neyse ben gene çok konuştum kaçmak zorundayım bakın gene söylüyorum bayan miss özellikle size söylüorum benim son mesajımı alıntı yaparak yazmışınız bir de ama hala sorularıma cevap verememişniz ben sorularıma cevap bekliorum senden türk kızları hakkında konuşmandan değil tamam sen önce sorularıma cevap ver ondan sonra gene tartışırız türk kızlarını ok ayrıca arkadaşlar ii okuyun lütfen mesajlarımı cevap yazarken ben anlayamıorum sizler neyse hadi kalın sağlıcakla hepinizi sevgiyle kucaklıorum
    Bele cixir ki, biz mentiqli cavab yazmiriq..Ola biler sizincun..Yaxsi sen dedin rus qarisigli qizlar gozeldir, belke ele vefasiz guveniksiz olan rus qizlaridir...?Niye dusmusen azerilerin ustune...Rus qizlarinin da nece oldugunu daxilen yeqin ki hele bilmirsen... Senin sualin Azeri qizlarina guvenmek olardi idi deyesen... Cox mentqisiz sualdir...Desem he..aydindir...cunki azeriyem ve azeri qizlarini da yaxsi taniyiram...Hec senden teleb de etmirem ki, bizim qizlara inan..Oz ishindir....Desem yox duzgun cixmaz, cunki vefasiz qizlarin faizi hec de ne Turkiyeden ne de Avrodakilardan yuksek deyil..Bir de senin rastina ancaq guveniksiz qizlar cixibsa mence problemi ozunde axtarmalisan..
    Bu da kecer...

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

selam

merhaba saın miss hanım nasılsınız ok ben bıktım pes ediorum ne kadar anlatsam da anlamıcaksın anlaşılan en güzel kız azeri kızı en mantıklı kız azeri kızı en akıllı kız azeri kızı herşeyin en iisi azeri kızındadır ok?oldu mu ?herşey için teşekkürler miss kendine dikkat et özüne yaxşi sahip çık byess

Member

Re: selam

merhaba saın miss hanım nasılsınız ok ben bıktım pes ediorum ne kadar anlatsam da anlamıcaksın anlaşılan en güzel kız azeri kızı en mantıklı kız azeri kızı en akıllı kız azeri kızı herşeyin en iisi azeri kızındadır ok?oldu mu ?herşey için teşekkürler miss kendine dikkat et özüne yaxşi sahip çık byess
    Salam eleykim.Yene yanildiniz men demedim ki, dunyanin en gozel ve agilli qizi azeri qizidir.. Herenin ozune gore agili ve gozelliyi var....Hamiya ozune layiq hormet etmeyi bacarin.. Allah Amaninda
    Bu da kecer...

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

slm miss

naber kabul et artık ne dersin çırpındıkça boğuluyorsun bence güzelim hı ne dersin ?????????????

Member

Re: slm miss

naber kabul et artık ne dersin çırpındıkça boğuluyorsun bence güzelim hı ne dersin ?????????????
    Hey..turk abisi heddini bil...Sozlerine diqqet et de..bil kiminle danishirsan..Senin kimi turkler bu sozleri deyirse men Turkiyeye nece dost kimi baxim..Siz dogrudan da Azerbaycana yuxaridan ashagi baxirsiniz..Turk qizlarinin en gozelini de cirkinii de gormusuk..sen demekle deyil sizin en gozel mugenniler ve aktrisalar makiuyajsiz dunyanin en cirkinidirler... Her zaman da sizinkiler gelib bizde ciblerini doldurandan sonra agizlarina geleni danisirlar...Xoshun gelmir..Gelme Bakiya gorme bizim qizlari ..bizimkiler de olmur sizden otru...Bakini beyenmeyib Bakida niye yashayirsan...
    Bu da kecer...

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

Hey..turk abisi heddini bil...Sozlerine diqqet et de..bil kiminle danishirsan..Senin kimi turkler bu sozleri deyirse men Turkiyeye nece dost kimi baxim..Siz dogrudan da Azerbaycana yuxaridan ashagi baxirsiniz..Turk qizlarinin en gozelini de cirkinii de gormusuk..sen demekle deyil sizin en gozel mugenniler ve aktrisalar makiuyajsiz dunyanin en cirkinidirler... Her zaman da sizinkiler gelib bizde ciblerini doldurandan sonra agizlarina geleni danisirlar...Xoshun gelmir..Gelme Bakiya gorme bizim qizlari ..bizimkiler de olmur sizden otru...Bakini beyenmeyib Bakida niye yashayirsan...

makyajdan bahsetmişsin de biraz güzel kardeşim dünyada bi anket yapılsa makyajla güzel olan kızlar en çok hangi ülke die sorulsa şüphesiz azerbaycan olacaktır ayrıca bizim kızlar makyaj yapmayı pek sevmezler çünkü doğal olmayı severler makyajsız daha güzeliz die makyaj yapmayı sevmezler ayrıca gelme bakiye nie yaşırsan demişin korkma zaten itimden köpeğimden pişmanım geldiğime 2 sene sonra gidicem inşallah az kaldı hayatım en büyük hatasıydı zaten baküye gelmek napalım hata işte adı üstünde sen bir gün gel o zaman türkiyeye ben sana türk kızlarını bi
    raz göstereyim baküye çirkinleri gelior çünkü miss hanım tamam

Member

makyajdan bahsetmişsin de biraz güzel kardeşim dünyada bi anket yapılsa makyajla güzel olan kızlar en çok hangi ülke die sorulsa şüphesiz azerbaycan olacaktır ayrıca bizim kızlar makyaj yapmayı pek sevmezler çünkü doğal olmayı severler makyajsız daha güzeliz die makyaj yapmayı sevmezler ayrıca gelme bakiye nie yaşırsan demişin korkma zaten itimden köpeğimden pişmanım geldiğime 2 sene sonra gidicem inşallah az kaldı hayatım en büyük hatasıydı zaten baküye gelmek napalım hata işte adı üstünde sen bir gün gel o zaman türkiyeye ben sana türk kızlarını bi
    raz göstereyim baküye çirkinleri gelior çünkü miss hanım tamam
    Bele boyuk xataydisa..qalmazdin..Seni mecbur edenmi var..Cox sevinerem sen oz vetenine qayidib orda oz gozel qizlarinizla yashasan..Heyf ki, sen Bakinin qizlarina layiq deyilsen.Makiyaj ise sizin starlari gozel gostermek icindir onlar arasinda bele tebii gozel yok..Men yalniz Bakida deyil bashqaq olkelerde de cirkin turkler gordum..Cox yazigim gelir sene ki, mecbursan Bakida qalmaga, Allah seni vetenine qovushdursun..El cekesen bizim yaxamizdan...Vetenimin itine qurduna kifirine cirkinine qurban olaram. Fexr edirem Azeri oldugumla.Sen bizi beyenmesen de olar..Oz oglanlarimiz besdir bize..Sen get turk qizlarinin derdini cek
    Bu da kecer...

Junior Member

Re: sizce azeri qızlarına güvenmek olar?

mence sehv dusunursen

Junior Member

Re: tekrar hepinize selamlarımı sunuyorum sayın arkadaşlar

yaxsi ki men Genceliyem!

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer imleri