Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Tanımadığınız bir oğlıan sizə gul buketi verse ne edersiniz?

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...

Tanımadığınız bir oğlıan sizə gul buketi verse ne edersiniz?

Bu xanimlara aitdi...Belke sabax taniadiginiz bir oglan size bele bir gul buketi verdi..Siz onda ne edersiniz ?

Senior Member
    NAZİKCE TEŞEKKÜR EDİP REDDEDERİM ASLA ALMAM
    [

Senior Member
    Yer
    Danmark
    Alıntı leila Nickli Üyeden Alıntı
    NAZİKCE TEŞEKKÜR EDİP REDDEDERİM ASLA ALMAM
    Me to

Moderator
    Kabul edebilirim de
    Ben de bazen sokakta gördüğüm yaşlı teyzelere çiçek veririm, aynı niyetle veriliyorsa kabul edebilirim
    Belki o gülleri sevgilisine verecekken sevgilisinden ayrıldı da ilk gördüğü bayana vermek istedi ve karşısına ben çıktım O zaman da kabul ederim ama tanımadığım biri özellikle benim için gül almışsa kabul etmem. Zaten alan da yok
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Berlin
    Alıntı Elif Nickli Üyeden Alıntı
    Kabul edebilirim de
    Ben de bazen sokakta gördüğüm yaşlı teyzelere çiçek veririm, aynı niyetle veriliyorsa kabul edebilirim
    Belki o gülleri sevgilisine verecekken sevgilisinden ayrıldı da ilk gördüğü bayana vermek istedi ve karşısına ben çıktım O zaman da kabul ederim ama tanımadığım biri özellikle benim için gül almışsa kabul etmem. Zaten alan da yok

Men de eyer tanimadigim insansa ondan gül almaram Elif demisken hec verende yoxdu

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Moderator
    Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Seni tanıyoruz kabul edebiliriz
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Baki
    tanimadigim oglan eger usaqdirsa alaram cunki balaca usaqlar mene cox gul verib sizin suala ise almam cavabi vererdim
    gulumse bir az gulsun gozlerin,gulumse bir az getsin kederin.

Junior Member

Re: Tanımadığınız bir oğlıan sizə gul buketi verse ne edersiniz?

Alıntı ShulikBoy Nickli Üyeden Alıntı
    Bu xanimlara aitdi...Belke sabax taniadiginiz bir oglan size bele bir gul buketi verdi..Siz onda ne edersiniz ?
    Mən götürə bilməzdim.Niyə? Çünki:
    O, o buketi heç kimə deyil, yalnız mənə verirsə deməli mən nə ilə isə onun diqqətini çəkmişəm. Buketi almaq qarşılıq verməkdir,yəni HƏ deməkdir.MƏn heç kimin haqqına girməyi sevmirəm.
    Amma əgər xoşuma gəlibsə(gül yox, o özü), onda gülü niyə almadığımı başa salardım.(O buketi eve aparmaq var! :-) Mənim üçün bu böyük bir problem olardı.)

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...

Re: Tanımadığınız bir oğlıan sizə gul buketi verse ne edersiniz?

Alıntı Miraj777 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ShulikBoy Nickli Üyeden Alıntı
    Mən götürə bilməzdim.Niyə? Çünki:
    O, o buketi heç kimə deyil, yalnız mənə verirsə deməli mən nə ilə isə onun diqqətini çəkmişəm. Buketi almaq qarşılıq verməkdir,yəni HƏ deməkdir.MƏn heç kimin haqqına girməyi sevmirəm.
    Amma əgər xoşuma gəlibsə(gül yox, o özü), onda gülü niyə almadığımı başa salardım.(O buketi eve aparmaq var! :-) Mənim üçün bu böyük bir problem olardı.)
    Beli problem ele odurki gulu eve nece aparmaq lazimdir...Sizin yazdiginizdan bele cixdiki size gulu veren shexs sizin xoshunuza gelse gulu alacaqsiniz...Movzuya cavabiniz ucun sag olun..!! Foruma teze geldiniz deyesen xosh geldiniz

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri