Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Yetim Eyvaz 2- ci hisse

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Re: Yetim Eyvaz 2- ci hisse

diyirlerki araq cane ziyandı amma penco penco vurasan gerey meclisde edeble hem erkan sağında solunda tar keman ile yada gözel canan ile

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Yağış yağır yaz yağışı yağ ay yağış yağ ginen sen ehsen sene alqış yağ ginen sen bu çöllere yağ ginen sen yağ ginen sen yağa yağa islat paltarımı qaytar mene genclikdeki ehdimi ilqarımı
    Yağ ey yağış qurban olum seherecen yağ ginen yağa yağa nolarki xeber apar sevgilime amandır bu günüme ona deme yağış yağır ona qurban olum eceb yağır ona qurban olum geldün eyer bizi terefe gezmege menide çağır senide qurban olum yağış yağır sene qurban olum yağ ginenki qoy qayıtsın o çağlar yağ ginenki qoy çin olsun arzular sen yağanda cuşe gelir bulaqlar çaylar axır sene qurban olum bir palıd altında durub eyvaz yağışa baxır ona qurban olum eceb yağır ona qurban olum

men burda çox sözlerini yaza bilmedim dinleyim eşitdiyimi yazdım bu şerinde sazla müşaiyet edirler çox gözeldi...

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı Damla1 Nickli Üyeden Alıntı
    Səhər səhər ağlatdın məni ay Sommet Dərdimiz böyükdü.....Cəkənimiz yox....eşidənimiz yox....bizdədə ki......yox

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer imleri