Herkese merhaba arkadaslar .
Öncelikle kendimi tanıtayım İsmim Burak İşler Türkiyeliyim Samsundanım
Ben bulgaristana da okuyorum sizlerede bulgaristan Üniversitelerini tanıtacagım ...

Bulgaristanda İstediginiz Üniversitede istediginiz bölümde okuma fırsatına sahipsiniz ... Bulgaristanda okumak isteyen arkadaslar buraya gelip istedigi hayalini kurdugu meslegin bölümünü okuyabilir ... Bulgaristanda eğitim alamk isteyen arkadaslarımız buradan megzun oldugunuz da Tüm dünyada gecerli bir Üniversite diplomasına sahip olacaksınız ... Bulgaristanda okumaya karar veren arkadaslarımız okullarını bitirdikten son eger avrupada kalmak isterlerse bu hakka sahip olacaklardır . Arkadaslar Eger burada Üniversite egitimi almak isterseniz Burada sahip oldugunuz diplaoma ile tüm dünyada calısabilirsiniz çünki burada aldıgınız diploma uluslar arası bir diplomadır ve tüm dünyada geçerlidir...

Bulgaristan Üniversite okumak için bircok seceneginiz var bunlardan bazıları sunlardır :
1- Bulgaristanın Avrupa birliğinde olması
2- Ekonamik okul ücretleri ve sosyal yasam giderleri
3- Tüm dünyada gecerli bir diplomaya sahip olma
4- Avrupda dolasım hakkı
5- Vatandaşlık alma fırsatı ve avrupada oturum alma imkanı
6- Kaliteli üniversiteler
7-kaliteli sosyal yasam

Bunların hepsi bulagaristanda seni bekliyor ....

ayrıntılı bilgi için benimle iletişime gecebilirsiniz arkadaslar
Size yardım etmek ıcın elımden geleni yapacagım asgıda e-posta adresim telefon numaramı ve bana ulasabilecegınız iletişim bilgilerimi verecegim eger bana ulaşırsanız size daha ayrıntılı bilgi verecegim ve elimden gelen yardımı yapacagım

e-posta
msn : [email protected]
[email protected]

telefon numaram :

Türkiye : +905469420906
Bulgaristan: 00359898955338 - +90898955338

wep site adres : [

e-posta
msn : [email protected]
[email protected]

telefon numaram :

Türkiye : +905469420906
Bulgaristan: 00359898955338 - +90898955338

bana ulasırsanız sizin için elimden gelen herseyi yapacagım ....